وکلا شکایت برای جلوگیری از Newsom از انتقال زندانیان به یخ مراکز

دو وکیل گروه خواسته اند دادگاه عالی کالیفرنیا به منظور جلوگیری از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom از ادامه انتقال زندانیان به شلوغ مهاجرت و گمرک مراکز بازداشت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در یک طرح دعوی در دادگاه واصل به طور مستقیم با دولت بالاترین دادگاه انجمنهای دفاع جنایی و وکلای مهاجرت گفت: کالیفرنیا بود که فرستادن زندانیان به پنج یخ بازداشتگاه تماس آنها را تلخ رشد ویروس.”

“یخ را شکست تحقیرآمیز برای حفاظت از زندگی مردم در آن بازداشت از کشنده COVID-19 دعوت از یک فاجعه — بحران بهداشت عمومی است که باعث می شود نه فقط زندانیان اما جوامع اطراف و کالیفرنیا به عنوان یک کل” طرح دعوی در دادگاه گفت.

کت و شلوار و گفت: زندانیان در بازداشتگاه ها نمی تواند باقی می ماند شش فوت از هم جدا و عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی کافی. برخی از آنها در اعتصاب غذا است.

تبلیغات

“کالیفرنیا زندان و زندانها در ادامه به طور داوطلبانه انتقال افراد به یخ بازداشت در میان همه گیر حتی اگر آنها از نظر قانونی ملزم به انجام این کار” کت و شلوار گفت.

در علاوه بر این به Newsom, Atty. ژنرال خاویر بکررا نامگذاری شد, به عنوان یک متهم در دست نیست. دادگاه عالی کالیفرنیا راه اندازی سریع برنامه نوشته شده و استدلال.

مستقر در کالیفرنیا پایه برای ACLU هستند به نمایندگی از وکلای کالیفرنیا برای عدالت کیفری و جنوب کالیفرنیا فصل از وکلای مهاجرت آمریکا Assn. در این مورد.

تبلیغات

انتقال از کالیفرنیا زندان ها و زندان های حساب برای بسیاری از یخ را رزرو در مراکز بازداشت در طول همه گیر کت و شلوار گفت. برخی از کسانی که فرستاده شده به بازداشتگاه کت و شلوار و گفت: تا به حال منتشر شده اولیه از جنایی بازداشت به عنوان بخشی از کالیفرنیا تلاش برای کاهش ازدحام در زندان ها و زندان ها در طول بحران بهداشت و درمان.

“زمان است که از ذات” کت و شلوار گفت. “تکه تکه دادخواهی در دادگاه های پایین تر یک گزینه نیست با توجه به چشمگیر سرعت که در آن بحران در حال وقوع است.”

کالیفرنیا محراب دولت است که به طور کلی ممنوع شهر و شهرستان اجرای قانون از انتقال زندانیان به یخ بدون حکم و یا اطلاع یخ از تاریخ انتشار. شهرستان زندانهای می توانید انتقال مهاجران به یخ تنها پس از آنها واجد شرایط برای انتشار است.

تحت قوانین تعیین شده توسط وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی زندانیان زندان منتقل می شود می تواند به یخ پنج روز قبل از انتشار برنامه ریزی شده تاریخ.

تبلیغات

وجود دارد 4,000 مهاجران در کالیفرنیا یخ مراکز که فاقد تجهیزات حفاظت فردی و بهداشت مناسب کت و شلوار, گفت:, و اضافه کرد که “حقوق اساسی قانون اساسی به زندگی در معرض خطر هستند.”

بازداشت شدگان صحبت از ترس و غفلت در قسم خورده اظهارات ارائه شده به دادگاه.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

کلوین هرناندز روم که بازداشت شد در آدلانتو مهاجرت بازداشتگاه در سن برناردینو کانتی گفت که او کهنه به یک خوابگاه با 70 تا 80 نفر تا زمانی که یک دادگاه دستور آزادی او روز پیش.

تبلیغات

چند هفته پیش او بیمار با تب و سرفه و بدن درد اما نمی تواند کمک پزشکی دریافت کنید, او گفت:. یخ خودداری کرد درخواست خود را برای یک coronavirus آزمون و دارو برای آسم خود, او گفت:.

“ایالت کالیفرنیا ادامه داد: نقل و انتقالات به یخ در این لحظه در زمان بی رحمانه و غیر انسانی,” کت و شلوار “و آن را مخالف هر تلاش این دولت در حال حاضر ساخته شده به جزر گسترش کشنده COVID-19.”

کت و شلوار با استناد به حقوق دادرسی در هر دو دولت فدرال و قانون اساسی خواسته دیوان عالی کشور به شماره سفارش بعد از 4 مه.

سخنگویان برای Newsom و بکررا نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>