افزایش یک کمپین برای ایجاد شرکت های مسئول زباله تولید می کنند یک گروه زیست محیطی در زمینه کت و شلوار چهارشنبه در برابر برخی از بزرگترین شرکتهای مواد غذایی و آشامیدنی و مصرفی با شرکت در یک دادگاه کالیفرنیا استدلال آنها باید مسئول بسته بندی پلاستیکی است که رسوب دولت را اقیانوس ها و رودخانه ها.

موسسه جزیره کره زمین در خواست نامشخص خسارت و سفارش برای کوکا کولا, پپسی نستله, ایالات متحده آمریکا, Procter & Gamble و شش شرکت دیگر برای تمیز کردن زباله های پلاستیکی است که این گروه می گوید ایجاد یک بحران جهانی آلودگی.

کت و شلوار واصل در سان متئو کانتی دادگاه برتر است و اعتقاد بر این بود که برای اولین بار در نوع خود است. آن را دنبال افزایش اعتراض عمومی در مورد پلاستیک آلودگی به خصوص در اقیانوس های جهان — و ابتکارات توسط قانونگذاران ایالتی و فدرال به نیروی شرکت به مالکیت را از این مواد استفاده می کنند به بسته بندی محصولات خود را.

مجلس قانونگذاری کالیفرنیا در حال بررسی اقداماتی که تحمیل به اصطلاح توسعه یافته تولید کننده مسئولیت — نیاز به مواد غذایی و نوشیدنی تولید به تدبیر برنامه های ضبط ظروف خالی.

تبلیغات

و از سوی دیگر ، تام Udall (D-N. M.) و تشکر. آلن Lowenthal (D-Long Beach) در این ماه معرفی شکستن رایگان از پلاستیک آلودگی عمل می کنند. آن را ایجاد یک کشور آشامیدنی ظرف رستگاری برنامه ممنوعیت برخی تک-استفاده از محصولات پلاستیکی و نیروی استفاده از مواد بازیافت شده در ساخت بطری های پلاستیکی و ظروف.

“این اولین بار است که از آنچه به اعتقاد من خواهد بود موجی از پرونده های حقوقی به دنبال نگه داشتن صنعت پلاستیک مسئول بی سابقه ظروف سرباز یا مسافر در اقیانوس ما” گفت: جاش Floum جزیره زمین موسسه رئیس جمهور هیئت مدیره. “این پلاستیک کسانی می دانستند که ملت ما دفع و بازیافت قابلیت خواهد بود تاخت و تاز و محصولات خود را تا پایان آلاینده آبراه های ما.”

گروه های زیست محیطی در زمینه کت و شلوار در اطراف نزدیک از کسب و کار چهارشنبه. صنعت پلاستیک Assn., یک گروه تجارت نیست بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Floum شرکت های بزرگ و ضد تراست وکیل گفت که طرح دعوی در دادگاه ممکن است در ابتدا استقبال به عنوان “بدعت” اما که آن منطق به زودی تبدیل خواهد شد آشکار. “مانند بزرگ, تنباکو, ما می دانیم که بزرگ پلاستیک مسمومیت محیط زیست ما,” او گفت:. “آن را در بدن حیوانات. آن را در بدن خود ما. آن را در سراسر اقیانوس و این گرفتگی رودخانه های ما. و آن را پلاستیک کسانی که مسئول این ظروف سرباز یا مسافر.”

تبلیغات

پلاستیک سازان قبلا استدلال کرده اند که بازار نه تنظیم کننده دولت باید تصمیم گیری شایستگی از محصولات خود را. باید گفت که آنها در حال حاضر به کاوش پلاستیک جایگزین بلکه تاکید می کند که بهبود در مدیریت زباله و بازیافت می تواند در حل بحران آلودگی. محیط زیست رد آن مفهوم و گفت که تنها حدود 10 درصد از ظروف پلاستیکی در حال فرآوری به محصولات جدید.

جدید طرح دعوی در دادگاه می تواند به صورت یک مانع بر سر اینکه آیا یک دادگاه کالیفرنیا است که مناسب محل اختلاف است. قانون کالیفرنیا فراهم می کند برای “مزاحمت عمومی” ادعا می کند اما شرکت های نفتی رو به دعاوی بیش از سهم خود را به تغییر آب و هوا استدلال کرده اند تا حدودی با موفقیت است که ادعا می کند مربوط به ملی و بین المللی شرکت ها باید شنیده شود در دادگاه فدرال.

دادخواهی عوارض آرایه ای از اتهامات علیه این شرکت ها از جمله مزاحمت عمومی نقض بیان گارانتی محصول معیوب مسئولیت سهل انگاری و عدم هشدار می دهند از مضرات ناشی از تک-استفاده از بسته بندی های پلاستیکی.

آن را نشان می دهد لیستی از متهمان کشیده شد حداقل در بخشی از ممیزی انجام شده در تابستان گذشته در 51 کشور توسط یکی از زمین جزیره, سازمان های همکار. این مطالعه نشان داد که در میان بالا 10 سازندگان پلاستیک آلودگی شد, کوکا کولا, پپسی, پراکتر و گمبل Mondelez International و کلگیت-پالمولیو. با توجه به نام این شرکت ها همراه با نستله, ایالات متحده آمریکا, کریستال چشمه اب گرم آب Clorox مریخ و دنون شمال امریکا است.

طرح دعوی در دادگاه توصیف نستله به عنوان بزرگترین مواد غذایی و آشامیدنی شرکت پپسی به عنوان دومین. این اقدام ادعا می کند که متهم به شرکت در مجموع تولید حدود 15 ٪ از تمام تک-استفاده از بسته بندی های پلاستیکی.

برکلی مبتنی بر زمین جزیره موسسه تاسیس شد اواخر دیوید Brower اولین مدیر اجرایی باشگاه سیرا. گروه کمک می کند تا جوجه کشی و صندوق دیگر سازمان محیط زیست. در آن طرح دعوی در دادگاه آن را نقل گسترده و آسیب به محیط زیست دریایی ناشی از برآورد 150 میلیون تن پلاستیک است.

آلودگی امتداد از نزدیک ساحل, مکان, مانند, Monterey Bay که در حال حاضر دارای غلظت بیشتری از آلودگی از the Great Pacific Garbage Patch به اعماق درازگودال ماریانا در اقیانوس آرام, اقیانوس, دره عمیق و باریک است که شامل عمیق ترین نقطه روی زمین است.

در حال حاضر سرعت تخمین زده می شود که پلاستیک را بیشتر ماهی در اقیانوس ها تا سال 2050. مواد مصنوعی متهم شده است برای کشتن دریا پستانداران و پرندگان دریایی و آلوده جهان به منابع آب شیرین به نقطه ای که تخمین زده می شود فرد به طور متوسط ماده در حدود 5 گرم از پلاستیک در هفته — تقریبا معادل یک کارت اعتباری است.

تبلیغات

گروه زیست محیطی عنوان شده است که شرکت های ضمنی که بازیافت می تواند به حل مشکل آلودگی زمانی که آنها می دانستند که سیستم های بازیافت ناکافی برای رسیدگی به سیل از زباله های پلاستیکی.

“محصولات است که ما در حال هدف ما در طرح دعوی در دادگاه موجود در بسته بندی پلاستیکی است که ما اغلب با استفاده از فقط چند دقیقه” زمین جزیره مشاور عمومی Sumona Majumdar در بیانیه ای گفت. “و در عین حال این بسته بندی آلوده بدن ما از یک نسل به نسل بعدی و سیاره ما برای قرن ها.”

گروه زیست محیطی گفت: آن تحت پیگرد از طرف خود و به نفع پروژه های مختلف را در آن حامیان: پلاستیک آلودگی ائتلاف شکستن رایگان از پلاستیک ایالات متحده بین المللی پستاندار دریایی, پروژه کوسه استوارت و 1000 چشمه.
طرح دعوی در دادگاه توسط شرکت Cotchett, Pitre & مک کارتی همان وکلا که در سال 2015 شکایت دولت فدرال را متهم به آن اجازه می دهد تغییرات آب و هوایی و در نتیجه نقض آزادی و حقوق مالکیت از افراد جوان است.

یک قاضی فدرال منطقه آماده شد اجازه دهید آب و هوا دعوی در دادگاه توسط گروه فرزندان ما اعتماد پیش بروید. اما در ماه ژانویه یک تقسیم استیناف دادگاه حکم داد که در حالی که عمل به وضوح مورد نیاز آن را به شاخه سیاسی از دولت و نه دادگاه برای مقابله با گرمایش جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im