قانونگذاران دور از هم در یک کروناویروس جدید امداد لایحه. در اینجا 5 چسباندن نقطه

بزرگنمایی این تصویر

قانونگذاران بازگشت به پایتخت در روز دوشنبه. روز شنبه بود پرچم را به نیمی از کارکنان به افتخار زندگی Rep., John Lewis, D-Ga., که فوت در اواخر جمعه. Michael A. McCoy/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Michael A. McCoy/گتی ایماژ

کنگره از یک تابستان تعطیلی شنبه به عنوان بسیاری از ایالات تجربه خوشه در تایید coronavirus موارد است.

دولت های ایالتی صورت ناگهانی کاهش در درآمد پدر و مادر و معلمان در حال بحث چگونه بچه ها را به مدرسه بازگشت در پاییز و میلیون ها نفر از کارگران بیکار در صورت چشم انداز خود را کمک های همه گیر در حال اجرا در پایان ماه.

اما وجود داشته اند صفر مذاکرات مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., و آنها باقی می ماند بسیار دور از هم در خطوط از آنچه که باید در یکی دیگر از امداد لایحه.

Pelosi تحت فشار قرار دادند و دوباره در هفته گذشته برای 3 تریلیون قهرمانان قانون خانه گذشت بیش از دو ماه پیش. اما این لایحه که تصویب شد تا حد زیادی در امتداد خط حزب شد و نادیده گرفته شده توسط مجلس نمایندگان آمریکا و همچنین ملاقات با وتو تهدید توسط رئیس جمهور.

مک کانل اصرار او نوشتن آینده لایحه خود را و نشان می دهد او را به دنبال چیزی است که به طور قابل توجهی کوچکتر در اطراف $1 تریلیون. سنا دموکرات ها شنیده نمی هر گونه اطلاعات و با توجه به یک منبع در تماس با دموکراتیک حزبی هفته گذشته رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: تنها شرکت در ایران اگر در آمریکا بودند.

مک کانل می رود که به پرده پیشنهاد خود را در اوایل این هفته با توجه به یک مشاور آشنا با رهبر را در نظر دارد. پس از بحث و گفتگو با جمهوری خواهان مجلس سنا در یک ناهار روز سه شنبه لایحه می تواند نورد اگر اوباما در کنفرانس پشت طرح.

او بارها و بارها گفت: هیچ لایحه تصویب بدون مسئولیت حفاظت مرتبط با هر کس از مراقبت های بهداشتی کارگران, کسب و کار و مدارس.

“هیچ کس می باید به صورت یک بیماری همه گیر از دعاوی بر روی پاشنه از همه گیر ما در حال حاضر مربوط به coronavirus” مک کانل گفت: در هفته گذشته هنگام بازدید از یک مرکز مراقبت های بهداشتی در خانه خود دولت است.

رئیس جمهور تهمت موافق وجود دارد نیاز به کمک های بیشتر و بارها اصرار داشت که مدارس نیاز به در فرد در پاییز. او یک فعال مذاکره کننده در مذاکرات قبلی بسته اما هفته گذشته یک سخنگوی کاخ سفید گفت: رئیس جمهور هل دادن دوباره برای حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد. این چیزی است که او قبلا گفته او می خواست اما آن را ندارد به دست آورد قابل توجهی در حمایت از اعضای خود یا از دموکرات ها با توجه به دستیاران از هر دو طرف. در یک فاکس نیوز یکشنبه مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را در نظر vetoing یک لایحه است که آیا مالیات بر حقوق برش در آن است.

پلوسی, رد ایران تلاش برای مقیاس کردن یک بسته از طرح بلند پروازانه خانه گذشت.

“اگر ما نمی قرار دادن پول در جیب مردم آمریکا با لینک مستقیم و پرداخت های بیمه بیکاری, از آن خواهد شد بسیار بدتر” پلوسی به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل هفته گذشته است.

رهبران هر دو طرف حفظ آنها می خواهند به تصویب یک معامله و ارسال آن به رئیس جمهور به ثبت نام قبل از آنها سر برای یک اوت زنگ تفریح که علائم نهایی کمپین فشار قبل از انتخابات نوامبر. پلوسی گفت: او را “کاملا” تاخیر شروع زنگ تفریح به منظور رسیدن به چیزی در جای خود وجود دارد اما چند عمده سیاست مناطق که در آن هر دو طرف نیاز به حرکت می کند.

در اینجا کلید چسبیده امتیاز:

1. بیکاری کمک ها و پرداخت های مستقیم

بزرگنمایی این تصویر

در روز پنج شنبه در میامی اسپرینگز فلوریدا., تظاهرکنندگان درخواست سناتورها برای حمایت از ادامه افزایش مزایای بیکاری. جو Raedle/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جو Raedle/گتی ایماژ

کنگره تمدید مزایای بیمه بیکاری و افزود: 600 $در هر هفته سود برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر اما این افزایش در کمک منقضی می شود در جولای 31. هر دو طرف موافق متحده خواهد شد نیاز به پول بیشتری برای حفظ پرداخت کمک اما اضافی هفتگی پرداخت است که در آن دموکرات ها و جمهوری خواهان بخشی از راه.

مک کانل استدلال می کند که تجدید است که پرداخت کامل است یک عامل بازدارنده برای بیکاری به بازگشت به کار از آنجا که برای بسیاری از مردم این ترکیب مزایای بیشتر در هفته دستمزد از آنها را اگر آنها بازگشت به شغل خود.

کنگره تصویب 300 میلیارد دلار در مراقبت عمل در ماه مارس در پرداخت های مستقیم برای آمریکایی ها — $1,200 یا کمتر برای افراد بسته به سطح درآمد خود را. خانواده دریافت بیشتر به یک درآمد کلاه — و نیز واجد شرایط برای $500 برای هر کودک است.

Pelosi نشانه دموکرات می تواند با قبول مقداری پایین تر از 600 دلار سود اگر وجود مقررات دیگر به کمک دولت مانند دور دیگری از چک.

“بسته کامل بستگی دارد آنچه ما انجام می دهیم نیز به صورت مستقیم پرداخت که بسیار ضروری” پلوسی گفت.

2. مسئولیت اصلاحات

پلوسی است bristled در مک کانل اصرار دارد که یک خط قرمز است که هر گونه لایحه جدید شامل حمایت های حقوقی برای یک آرایه وسیعی از کسب و کارهای بیمارستان و کارگران و K-12 مدرسه و دانشگاه.

او استدلال می کند که کارگر حمایت است که دموکرات ها اضافه شده برای ایمنی و بهداشت شغلی اداره مقررات راه ارجح برای رسیدگی به آن است. “است که حفاظت از آنها,” او گفت:. “این بهترین دفاع است.”

مک کانل در حال کار با تگزاس خواه ایالت John Cornyn دادستان سابق در مسئولیت مقررات و یک پیش نویس به اشتراک گذاشته شده با کاخ سفید هفته گذشته است. با توجه به این پیش نویس به دست آمده توسط NPR, اندازه گیری شامل یک سپر موقت از پرونده های حقوقی مرتبط با این بیماری همه گیر از دسامبر 2019 از طریق 2024.

3. کمک به دولت های ایالتی و محلی

خانه-تصویب لایحه ارائه شده حدود 1 تریلیون دلار به دولت های ایالتی و محلی. در هفته های اخیر بسیاری از کشورها هشدار داده اند که با آن مواجه هستند تصمیم گیری در مورد کاهش به خدمات کلیدی به عنوان مالیات بر درآمد کاهش یافت و با بسیاری از کسب و کار بسته و یا عامل در کاهش سطوح.

مک کانل اذعان کرده است برخی از کمک های دولت مورد نیاز است اما احزاب دور از هم در جزئیات و بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه می گویند هر گونه پول جدید به قریب برای اقلام به طور مستقیم مربوط به ویروس نیست به پرداخت کسری در ایالات متحده است.

پلوسی و دیگر دموکرات ها هشدار می دهند که بدون کمک بیشتری متحده را مجبور به دراز کردن اولین پاسخ دهندگان و یا کاهش بودجه آموزش و پرورش که تنگ با خواسته های جدید مربوط به کوروناویروس.

4. کمک به بازگشایی مدارس

مک کانل منتقل تاکید او را در چند هفته گذشته به توجه داشته باشید که بعد از بسته بندی نه تنها نیاز به آدرس مسائل مربوط به مسئولیت, اما خواهد شد که شامل کمک به مدارس است.

قهرمانان قانون شامل 100 میلیارد دلار برای تقویت مدارس در بودجه به عنوان کار می کنند برای خرید تجهیزات حفاظت فردی و سایر تجهیزات و فن آوری از راه دور و یادگیری به عنوان مورد نیاز است. به طور جداگانه دموکرات ها شامل پول بیشتر برای مدارس در یک زیرساخت لایحه آنها تایید شده است.

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن نورد پیشنهاد خود را برای آنچه مدارس نیاز دارند, از جمله اضافی 30 میلیارد دلار.

اما به عنوان coronavirus موارد سنبله در برخی از مناطق و مدارس ارزیابی مجدد طرح به دانش آموزان را در فرد برخی از جمهوری خواهان معتقدند پول اضافی باید مشروط در مدارس بازگشت به صورت تمام وقت و حضوری برنامه است.

5. کسب و کار کوچک کمک

چک حفاظت از برنامه است که به ارائه وام به کسب و کارهای کوچک بود و یکی از محبوب ترین فدرال قطعات از 2 تریلیون دلار مراقبت مصوب در ماه مارس است.

پول رفت و به سرعت و کنگره مورد تایید بیشتر برای برنامه اما مسائل مورد شفافیت و برخی از کسب و کارهای بزرگتر گرفتن پول نگرانی در مورد چگونه به ساختار هر گونه کمک های اضافی.


5 چیز دیگر به تماشای این هفته:

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در طول یک رویداد در مورد اصلاحات قانونی در کاخ سفید در روز پنج شنبه. درو Angerer/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

درو Angerer/گتی ایماژ

1. مغلوب ساختن پیشی جستن طرح برای حومه: در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در روز سه شنبه او می توان به “بحث ما یک طرح در حومه اما این یکی از بسیاری از برنامه های مختلف.” مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تبادل “نظم و قانون” و “محلی” کنترل بیش از قوانین منطقه بندی و صدور هشدار دادند در مورد آنچه که دموکرات ها را به “ما زیبا و موفق حومه” به عنوان یک راه را امتحان کنید و ترساندن و درخواست تجدید نظر به سفید پوستان در حومه شهر.

چرا تمرکز در حومه? در نظر بگیرید که در سال 2016 تهمت برنده حومه دقت. اما در رای گیری در برابر بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتن مذکور را شکست با 25 امتیاز در میان رای دهندگان وجود دارد, با توجه به آخرین NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی.

2. خانه شنوایی در COVID-19 واکسن: همچنین روز شنبه یک خانه انرژی و تجارت فرعی دارای شنوایی در تلاش برای توسعه coronavirus واکسن. شاهدان شامل AstraZeneca معاون رئیس جمهور منه Pangalos Johnson & Johnson سر بالینی توسعه Macaya Douoguih و مدرن جمهور Stephen Hoge.

Dr. Anthony Fauci روز جمعه گفت در PBS NewsHour که او هنوز “محتاطانه خوشبین” است که یک واکسن خواهد آمد آنلاین تا پایان سال توزیع در 2021.

3. آماده سازی برای سال 2020 انتخابات: روز چهارشنبه سنا قوانین و اداره کمیته دارای یک جلسه در مورد آماده سازی متحده در حال گرفتن برای سال 2020 انتخابات است. شاهدان شامل دو جمهوری خواه وزرای امور خارجه تره Hargett تنسی و غرب ویرجینیا مک وارنر. Hargett مقاومت کرده است, ساخت ایمیل در رای گیری در دسترس به تمام رای دهندگان. در مارس وارنر گفت: هر رای دهنده خواهد بود دریافت غایب رای گیری نرم افزار در پست الکترونیکی چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد کرده است دیگر انتخابات مقامات دولت در کشورهای دیگر برای انجام. غرب ویرجینیا رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن با وسیع ترین حاشیه از هر دولت در سال 2016.

4. بازگشت به مدرسه ؟ این خانه دارای یک جلسه پنج شنبه در بازگشایی مدارس. کاخ سفید مسدود مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر دکتر رابرت Redfield از شهادت با توجه به دموکرات ها در خانه کمیته آموزش و پرورش.

“این نگران کننده است که برگ برنده دولت است که جلوگیری از CDC از ظاهر می شود قبل از این کمیته ها که در آن تخصص و راهنمایی بسیار حیاتی برای سلامت و ایمنی دانش آموزان ، والدین و مربیان” رئیس بابی اسکات ویرجینیا در بیانیه ای گفت.

کاخ سفید می گوید Redfield شهادت است چندین بار قبل از کنگره در چند ماه گذشته است.

5. فدرال مهلت قانونی برای اخراج منقضی جمعه: با توجه به یک نظرسنجی 30 درصد از آمریکایی ها از دست رفته مسکن پرداخت و در آغاز ماه ژوئن.

پس از coronavirus همه گیر ضربه چندین ایالت و دولت فدرال ممنوع اخراج مردم. فدرال اخراج ban منقضی جمعه.

سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا در لیست کوتاه به بایدن را در حال اجرا همسر معرفی یک لایحه در هفته گذشته که گسترش این ممنوعیت از یک سال و در آن زمان اجازه نمی دهد صاحبخانه به افزایش اجاره و یا گزارش از دست رفته پرداخت به اعتباری گزارش آژانس. یک yearlong ممنوعیت اجاره مشفق است که در دموکرات coronavirus امداد لایحه.


نقل قول از آخر هفته:

“شما می دانید من یک کمی خون برای حق رای تقریبا درگذشت پل که در سلما. من قصد ندارم به ایستاده و مردم را به رای دادن از ما. ما مجبور به استفاده از آن. اگر ما موفق به استفاده از آن ما خواهد آن را از دست بدهند.”

— John Lewis سابق کنگره و حقوق مدنی آیکون که درگذشت جمعه به نقل توسط NPR همین Gonyea در یک کلیسا در سینسینتی, اوهایو در سال 2018

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma