شرکت حقوقی مورد انتقاد قرار USSF می پرسد به عقب نشینی از طرح دعوی در دادگاه

لس آنجلس – Seyfarth Shaw, قانون شرکت که استدلال انتقادی از زنان آمریکایی را بازیکنان منجر به استعفای از ایالات متحده, فوتبال, رئیس فدراسیون, کارلوس Cordeiro, خواسته است برای خروج از نمایندگی فدراسیون در طرح دعوی در دادگاه.

اعضای زنان تیم ملی در زمینه تبعیض جنسیتی کت و شلوار در برابر USSF سال گذشته تحت دستمزد برابر قانون و حقوق مدنی قانون از سال 1964. آنها ادعا می کنند آنها پرداخت نشده است به همان اندازه به تیم ملی مردان و پرسید: برای بیش از $66 میلیون دلار خسارت. آزمایشی است که برای برنامه ریزی مارس 5 در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در لس آنجلس است.

در مقالات واصل مارس 9 توسط Seyfarth شاو به USSF استدلال زنان بازیکنان تیم ملی تا به حال کمتر به مهارت ها و مسئولیت نسبت به همتایان مرد خود.

پس انتقاد گسترده است که شامل rebukes توسط چند USSF حامیان Cordeiro عذرخواهی آورده و در Latham & Watkins شرکت که در آن سابق USSF جمهور آلن Rothenberg یک بازنشسته شریک است. Latham دفاع USSF در یک دستمزد تبعیض شکایت زنان بازیکنان در سال 2016 با کمیسیون فرصت های برابر شغلی.

کریستن M. پیترز از Seyfarth ثبت یک درخواست به برداشت یکشنبه شب به نمایندگی از خودش و برایان M Stolzenbach, Chantelle C Egan, شریل یک Luce الن E مک لافلین, Giovanna فراری Kyllan B Kershaw, نوح یک Finkel و Sharilee K Smentek.

جیمی شراب از Latham & Watkins ذکر شده بود به عنوان مشاور در پر کردن امضا شده توسط گرگ Fike یک USSF ارشد مشاوره. USSF رئیس امور حقوقی لیدیا Wahlke قرار داده شده است در مرخصی اداری.

Cordeiro استعفا داد, مارس 12. او جایگزین مدل لباس Parlow مخروط سابق تیم ملی در این دیدار که معاون رئیس جمهور. او انکار با استدلال های ساخته شده توسط Seyfarth شاو و گفت که او امیدوار است این مورد می تواند حل و فصل شود. او نظرات عمومی وارد شد ضبط زمانی که هر دو طرف در زمینه های مشترک شرط با دادگاه در شب چهارشنبه.

“احزاب باید اعطا و متهم را روشن کرده است که آن است که دیگر با تکیه بر خاص استدلال که کار WNT بازیکنان نیازی به “مهارت های برابر تلاش و مسئولیت’ به MNT بازیکنان در حرکت خود برای قضاوت خلاصه و یا در مخالفت با شاکیان حرکت نسبی خلاصه قضاوت” گفتند.

Latham & Watkins’ وکلا اولین خواسته دادگاه برای اجازه به عضویت در این مورد در مارس 16 و گرفته بود بیش از این فدراسیون براده.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Socce r و https://twitter.com/AP_Sports

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im