لاتین رای دهندگان به نظر می رسد علاقه ‘تیو برنی.’ بزرگ نام لاتین سیاستمداران نه آنقدر

آنها نشان داد تا در Stetsons و داجرز کلاه. Guayaberas و مکزیکی, بلوز. Chicano hipsters — با نام مستعار “Chipsters” — و پانک است. تاریکی و نور و … همه سلایق در میان است.

این یک رنگین کمان از لاتین تنوع است که جریان بر روی سانتا آنا دره دبیرستان در دادگاه های بسکتبال جمعه برای یک برنی ساندرز رالی. “سانتا آنا ‘Elite برای شما فریاد زد:” یک زن داوطلب eliding یک را در دو کلمه پس از آن آمد مانند “سانتانا.”

جمعیت بیش از 4000 مردم منعکس یکی از جوان ترین و لاتین شهرهای بزرگ در ایالات متحده است. ساندرز در اینجا بود به ساحل تا حمایت در میان رای دهندگان مانند آنها شناختی از او به شما نیاز به پیروزی در کالیفرنیا دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در سه شنبه 3 مارس.

یک نظرسنجی منتشر شده توسط سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا در این هفته نشان می دهد 53 درصد از رای دهندگان لاتین در کالیفرنیا طرح به بازیگران خود را در رای گیری برای ساندرز — تعدادی به مراتب بزرگتر از 32 درصد او را برداشت تا در میان رای دهندگان می باشد.

تبلیغات

اما یک گروه از Latinos که ساندرز نیست شمارش تا کنون به طلایی دولت ؟ بزرگ نام سیاستمداران است.

تمام باقی مانده آرای انتخابات ریاست جمهوری به دنبال برکات این نسل از کالیفرنیا لاتین رهبران خود را به دلیل نقش کلیدی در تبدیل دولت به یک آبی سدی در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. فشار از هر یک از آنها را به کمک به بالا بردن مشخصات commander-in-chief جزوات میان Latinos نه فقط در کالیفرنیا اما فراتر از آن.

هنوز رتبهدهی نشده است یک عضو قدرتمند Latino قانونی حزبی حمایت کرده است Sanders. و نه تا به هر عضو از کالیفرنیا لاتین هیئت نمایندگان کنگره یا هر ایالت انتخاب شد.

که تجانس befuddled است سطح پایین تر لاتین سیاستمداران در سراسر کالیفرنیا — شهرداران ، اعضای شورای مدرسه هیئت امنا شهرستان سرپرستان حتی آب منطقه ای مدیران — که به طور فعال در مبارزات انتخاباتی برای سناتور ورمونت.

“جالب است — من نمی دانم که گفت:” 21 ساله دامغان Councilwoman جواهر Hurtado. او در مورد آن فکر کرد و سپس ادامه داد. “این ممکن است یک, هوشمند, حرکت استراتژیک برای آنها. یا شاید آنها بیشتر از متوسط از آنها می گویند آنها هستند.”

تبلیغات

“آنها [Latino قانونی حزبی اعضاء] قرار دادن منافع خاص جلوتر از چه چیزی بهترین را برای Latinx مردم گفت:” والتر Muneton رئیس جمهور از باغ بیشه Unified School District هیئت مدیره.

مونتری کانتی سرپرست سابق Latino قانونی حزبی صندلی لوئیس آلجو به خاطر دیدن ادواردو گارسیا (D – Coachella), همکار سابق خود در وزارت امور خارجه مجمع بیخ و بن برای تام Steyer در تلویزیون. “من پیامک و jabbed او کمی” آلجو گفت. “مثل” است که در آن این که از?'”

او خندید و سپس آهی کشید. “وقتی مردمی به Sacramento, وجود دارد, گاهی اوقات قطع در مورد آنچه رای دهندگان در حال تفکر است.”

بالاترین-رتبه بندی لاتین در کالیفرنیا به تایید ساندرز است که هیئت مدیره از برابری عضو تونی وازکوئز (کمکی عضو قانونی حزبی) که ذکر شده در ساندرز سایت را تایید صفحه.

اما آنچه اتفاق می افتد در کالیفرنیا نیست منحصر به فرد است. تنها دو Latino کنگره نمایندگان و هفت Latino قانونگذاران ایالتی آمده اند برای Sanders.

به دور از اینکه ناراحت بالای پله snubs این ساندرز اردوگاه در نظر گرفتن توسعه به عنوان اعتبار آن Latino استراتژی: تجمع اراذل و اوباش و چرخید نخبگان است.

آنها به افتتاح دفاتر در مناطق روستایی و طبقه کارگر شهرستانها مانند والنسیا, خمین و فونتانا با Latino جمعیت اما با کمی سیاسی تاریخی مهر.

Bernie Sanders in Santa Ana

برنی ساندرز استقبال هواداران در سانتا آنا.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

“در بسیاری از این مناطق مردم عاشق برنی” گفت: این کمپین ایالتی کالیفرنیا مدیر رافائل Návar. “ما در حال به چالش کشیدن بسیاری از استقرار سیاست و قدرت کارگزاران که طبقه کارگر و مردم — بنابراین احتیاط در مورد که از آنها است.”

تبلیغات

در تظاهرات در سراسر کشور ساندرز enlists محلی لاتین سیاستمداران به معرفی او. آنها به نوبه خود ارائه مهیجی سخنرانی در مورد چگونه “تیو برنی” الهام گرفته و آنها را برای ورود به سیاست است.

در شرق لس آنجلس در ماه نوامبر آن به 26 ساله کوداهی شهردار الیزابت Alcantar. در کوچلا در طول ماه دسامبر تمام اعضای شورای شهر بیرون آمد و به فاش کردن آنها به اتفاق آرا پشت سر او. در شهرستان فرسنو, کالج, وظیفه کاهش یافت و به Hurtado که حضور در مدرسه.

“برنی درک مسائل محلی — که در آن او شروع به” شهر councilwoman از وی خواست توضیح دهد که چرا بسیاری از شهرداری Latino جمهوری با Sanders. “ما از دولت است که منجر لیبرال در مسائل مربوط به آن را سخت برای دیدن که ما نمی باید بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید پشتیبانی در سطوح بالاتر است. اما تغییر از پایین به بالا.”

تحلیلگران سیاسی می باشد که ساندرز هنوز برای برنده شدن بیش لاتین طبقه حاکم.

“پیامدهای حمایت کسی که خارج دموکراتیک جریان اصلی دارای انشعابات برای اینکه آنها می شود شامل امکانات” اگر شخص دیگری برنده نامزدی گفت: دانشگاه نوتردام استاد علوم سیاسی ریکاردو رامیرز. “اگر آنها را تایید و به کسی که درخواست در کلمات خود را برای یک انقلاب برای, سیاست, سپس ممکن است آنها را به عنوان دیده می شود در خارج از جریان اصلی خود را.”

“در چشم این نسل قدیمی تر از لاتین electeds او به تصویر کشیده شده به عنوان کسی که با ایده های بزرگ اما نمی توانید چیزی انجام می شود گفت:” مسیحی آرانا سیاست مدیر برای جامعه لاتین, پایه, یک سان فرانسیسکو غیر انتفاعی تاسیس برای افزایش لاتین مشارکت سیاسی در کالیفرنیا است. نوامبر نظرسنجی توسط این گروه نشان داد که 38 درصد از رای دهندگان لاتین سن 18 تا 39 ترجیح ساندرز در آن زمان در حالی که کسانی که بیش از سن 50 ترجیح جو بایدن.

Bernie Sanders takes the stage in Santa Ana

برنی ساندرز طول می کشد مرحله در سانتا آنا در روز جمعه.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

“برای آنهایی که جوان آنها لازم نیست که زمان برای همان قدیمی همان قدیمی” آرانا ادامه داد. “همین دلیل است که آنها مانند برنی. او نوع از کسی که برای رفتن به آن. او فقط مراقبت می کند.”

لاتین قانونی حزبی صندلی Lorena گونزالس (D-سن دیگو) می شود که چرا بسیاری از Latinos در مجمع منطقه و فراتر از آن به نفع Sanders. “برنی خطوط با ارزش خود را. آن را حس می کند. اگر [ماساچوست ایالت الیزابت] وارن نبودند در مسابقه من می خواهم حمایت برنی.”

ساندرز پیوست رقبای خود را در عشق حزبی آخرین تابستان و پاییز در سراسر کشور در هتل اتاق کنفرانس و کار دفاتر در دولت دموکراتیک کنوانسیون و در رستوران زیرزمین. نامزدهای نیم ساعت در زمین و در زمان پرسش.

تبلیغات

بسیاری از اعضای انجمن در ابتدا طرفه با کالیفرنیا سن. کامالا هریس آغاز شده که با پشتیبانی قوی. او انداختن انتخابات ریاست جمهوری چپ “بسیاری از مردم shell-شوکه گفت:” گونزالس و سپس آنها رفت و با آنها politicos فکر به حال بهترین شانس را از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما احتمالا بیش از ما از تشکیل یک بیشتر در این نامزدها” گونزالس گفت. “ما دسترسی به این اطلاعات فقط در سطح های مختلف.”

او گفت: ساندرز “انجام یک کار خوب” در مصاحبه خود. یک لحظه اما با او در آنجا ماند: ساندرز پیشنهاد کرد که آنها باید با به اصطلاح خیال, به عنوان اگر او تا به حال کشف جدید حوزه.

“ما مانند ‘Um آنها خانواده و دوستان ما و ترکیبات'” گونزالس گفت. “او نمی دانستم که در آن زندگی می کنیم و عمل می کند.”

اما سانتا آنا رالی پیشنهاد ساندرز تیم می شود, کالیفرنیا, Latinos بیشتر از همیشه.

آخرین بار ساندرز مبارزات انتخاباتی در اورنج کانتی در سال 2016 آن را در پس-توقیف ارواین مراتع آمفی تئاتر. این بار در دره بالا یک مدرسه در barrio.

حزب دموکرات اورنج کانتی صندلی ادا Briceño جلب roars زمانی که او به نام همه santanerosاسپانیایی demonym برای سانتا آنا ساکنان. ساندرز وعده داده شده “تغییرات عمیق” برای اصلاح قانون مهاجرت اما در غیر این صورت نمی توانیم هر صریح گره به Latinos.

نه تنها لاتین سیاستمدار بود و روی صحنه.

مهم نبود به شرکت کنندگان.

“لاتینی رای دهندگان اهمیتی نمی دهند” گفت: Hairo Cortes, مدیر اجرایی سانتا آنا-غیر انتفاعی بر اساس Chispa. “انتخاب لاتینی, بیایید واقعی هستند فقط به عنوان مدیون به منافع شرکت های بزرگ به عنوان دیگر سیاستمداران است.”

تبلیغات

سانتا آنا ساکن ماریا Ruvalcaba, 28, که راه می رفت به ساندرز رویداد از خانه خود بخشنده تر.

“آنها مثل ما تیاس, که, مانند, ‘Ese viejito, que es هیچ tanto’ [که پیرمرد او ain’t مقدار],” او گفت:. “اما آنها یادگیری هنگامی که شما به آنها صحبت در مورد برنی. آنها گنگ است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de