پلیس لس آنجلس به پایان خواهد رسید بحث برانگیز برنامه که با هدف به پیش بینی که در آن جنایات رخ می دهد

لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور اعلام کرد که با توجه به محدودیت های مالی ناشی از شیوع کروناویروس در این بخش را متوقف خواهد کرد با استفاده از یک برنامه بحث برانگیز است که پیش بینی که در آن جنایات املاک می تواند رخ می دهد در سراسر شهرستان.

منتقدان می گویند این پیش بینی-پلیس برنامه به نام Pred-Pol منجر به سنگین تر پلیس از اقلیت محله. مور گفت: در گذشته که او مخالف با این دیدگاه که برنامه ناعادلانه اهداف لاتین و سیاه و سفید محله.

“است که یک تصمیم گیری سخت” مور گفت: در طول یک پلیس جلسه کمیسیون انجام شده از راه دور با زوم. “این یک استراتژی ما استفاده می شود اما پیش بینی هزینه های صدها هزار دلار برای خرج کردن در آن در حال حاضر در مقابل پیدا کردن که پول و کارگردانی که پول به دیگر بیشتر مرکزی فعالیت است آنچه که من باید انجام دهید.”

مور گفت: او معتقد به اصول اساسی پشت Pred-Pol معتبر بودند و که او می خواهم به دنبال در سیستم های دیگر که جرم تحلیلگران را به شناسایی که در آن جرم و جنایت رخ داده است. او گفت که یک کتاب در اطلاعات-اطلاع پلیس جامعه است که فعالان شده بود مدتها انتظار منتشر شد LAPD وب سایت دوشنبه.

تبلیغات

فعالان اجتماعی در این تماس تاکید کرد چگونه مور تصمیم را پس از آنها تحت فشار گروه به قطع برنامه است.

“این است که همه از طریق کار سخت از جامعه مردمی” گفت: حمید خان از توقف پلیس لس آنجلس به اتهام جاسوسی ائتلاف. “این است که جامعه قدرت نشان می دهد که ما می توانیم آن از بین بردن و جلوگیری از این فاحش تاکتیک است.”

Pred-Pol نرم افزار — طراحی و توسعه توسط یک UCLA استاد در رابطه با LAPD — طراحی شده برای پیش بینی در زمان واقعی که در آن و زمانی که جنایات شد و به احتمال زیاد به رخ می دهد بیش از 12 ساعت بعد. در ماه اکتبر اعلام کرد در بخش تغییرات به برنامه هفت ماه پس از بازرس کل پلیس لس آنجلس گفت که او نمی تواند تعیین اثربخشی آن در کاهش جرم و جنایت.

این بار در گزارش سال گذشته که بخش های متعدد در سراسر کشور به پایان رسید با استفاده از این نرم افزار به دلیل آنها مشخص نیست کمک به کاهش جرم و جنایت و که آن را به ارائه اطلاعات در حال حاضر در حال جمع آوری توسط ماموران گشت زنی در خیابان.

تبلیغات

بار کارمند سیندی چانگ و زمان سابق کارمند علامت پونت کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>