پلیس لس آنجلس باعث دستگیری در یک خانواده غم انگیز hit-and-run اما نیاز به کمک در بسیاری از

هر زمان وندی گراندوس به نام Los Angeles Police Department پلیسی برای به روز رسانی, او را برای دریافت پاسخ. هیچ آگهی در جستجو برای کسی که تا به حال او را کشته 38 ساله خواهر Kiesha سرویا و فرزند متولد نشده خود در جنوب L. A. hit-and-run در ماه جولای.

او نباید امید را از دست ماموران به او گفت اما آن می تواند ماه ها یا سال ها برای حل یک مورد. در نهایت گراندوس شروع به چک کردن در کمتر.

پس از آن حدود دو هفته پیش در حالی که او در آزادراه یک کارآگاه به نام. آنها تا به حال بازداشت یک زن 21 ساله که تا به حال اعتراف به راننده از خودرو.

Maria Graciela Saravia, mother of Kiesha Saravia

ماریا Graciela سرویا از Kiesha سرویا صحبت می کند به Telemundo.

(گابریلا Angotti-جونز / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

“من فقط رانندگی و گریه” گراندوس گفت. “من به خودم ‘gracias a Dios.’ و سپس من گفتم: “آه خدای من او خیلی جوان است.'”

دستگیری نشان دهنده چالش و خسته کننده کار می رود که به حل hit-and-run برخورد. بسیاری از ترک چند سرنخ برای رفتن بر روی خانواده ها می تواند صبر کنید برای مدت زمان طولانی در حالی که افسران کار برای شناسایی مظنون است. این تصادفات اغلب رخ می دهد در اواخر شب با هیچ شاهد و فیلم نشان دادن یک ماشین فلش ممکن است بیش از حد دانه دانه به کشف یک پلاک.

ضربه کشنده-و-اجرا شده در شکوفایی سراسر شهر بود, بالا رفتن از 52 سال 2017 به 62 در سال 2019. در LAPD جنوبی دفتر منطقه ای که در سال گذشته حدود 40 درصد از L. A. مرگبار آمار-و-اجرا می شود و ماموران پلیس با تمرکز بر گسترش آگاهی است که توقف به ارائه کمک های اولیه می تواند صرفه جویی در زندگی و تشویق شاهدان به اشتراک گذاری اطلاعات است که می تواند کمک به حل این جنایات.

از اداره 25 ضربه کشنده-و-اجرا می شود در سال گذشته مقامات بازداشت شده در 10.

تبلیغات

“ما در حال هل دادن سخت می گرفتن کلمه … اگر آنها چیزی بگو چیزی” جنوبی گفت: ترافیک بخش سروان. Jon پینتو که برگزار شد یک کنفرانس خبری پنج شنبه در برادوی-منچستر محله که در آن برخورد رخ داده بود اعلام دستگیری مظنون است.

سرویا بزرگ شده در جنوب L. A. بود و مادر پنج فرزند — قدیمی ترین در حال حاضر 15 و جوانترین 6. او تا به حال مشغول به کار به عنوان منشی در برادرش حمل و نقل کسب و کار.

Ronald Granados, brother of Kiesha Saravia

رونالد گراندوس برادر از Kiesha سرویا صحبت می کند به Telemundo در طول کنفرانس خبری.

(گابریلا Angotti-جونز / لس آنجلس تایمز)

او خروجی و به حال خوش بینانه شخصیت گراندوس گفت. او اغلب پخته شده aguachileمکزیکی, صدف, ظرف, و دعوت از خواهر و برادر خود را بیش از برای کباب کردن ممنوع در frontyard.

“بسیاری از افرادی که صبر کنید برای کباب کردن در تعطیلات آخر هفته — او نبود که نوع فرد” گراندوس گفت.

حدود 10 p. m. جولای 26, سرویا به رهبری بود با دوست پسر او و یکی از فرزندان او پس از یک هدف خرید اجرا به خرید نوزاد ژاکت کش باف پشمی و دستکش. او را زده بود در حالی که عبور از 117 خیابان توسط یک وسیله نقلیه سفر عازم شمال در خیابان اصلی. سرویا گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او کودک بود تحویل از طریق C-بخش. هر دو او و نوزاد مرده از صدمات خود را.

از شروع Det. مایکل Flannery و شرکای او تا به حال چند منجر به پیدا کردن درایور. هیچ تصویری از برخورد رخ داده است که درست قبل از یک آزادراه پل هوایی. تنها شاهد بودند و دو تن از اعضای خانواده که می تواند تنها به خاطر دیدن یک نور رنگی ،

Flannery زدم در درب در محله و جمع آوری شده تصویری از کسب و کار و خوابگاه های بالا و پایین خیابان. او صرف صدها ساعت ردیابی ماشین های تمیز کاری قطعه برای هر چیزی که مشکوک نگاه مانند یک راننده سرعت و یا swerving.

تبلیغات

“گاهی اوقات شما در حال مشاهده دوربین های دیجیتال, و شما پس از انجام این کار در حالی که شما نگاه کنید به چیزی خارج از عادی,” او گفت:. “ما نمی هر چیزی را ببینید.”

کمک به می تواند کلید حل hit-and-run موارد است. در 2019 در پلیس لس آنجلس دریافت 109 hit-and-run-مربوط به راهنمایی از طریق Crime Stoppers ناشناس نکته خدمات است که ارائه می دهد پاداش به افرادی که ارائه اطلاعات منجر به دستگیری. شش hit-and-run نکات منجر به دستگیری.

پلیس بستگی به اخبار رسانه های کمک به انتشار این موارد است. اما برخورد ممکن را اخبار اگر چیزی مهم اتفاق می افتد, مقامات گفت.

استراحت در سرویا مورد آمد ماه گذشته زمانی که پلیس لس آنجلس به تصویب رسید سرب از یک فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه که در حال تماشای یک کنفرانس خبری این اداره برگزار شد پس از برخورد مرگبار. در فوریه. 27 پلیس جنوب L. A. ساکن Cristian مندوزا Orellana, 21, ظن, جنایت hit-and-run. دادستان متهم ارللنا است که برگزار می شود در $4 میلیون وثیقه, با دو فقره قتل درجه دوم.

Flannery گفت: او مشکوک است که ارللنا که رانندگی با دوستان تحت تاثیر اکسید نیتروژن, مواد مخدر, همچنین شناخته شده به عنوان “گاز خنده.”

هر چند دستگیری آورده امداد به سرویا خانواده آن نیز بازگشایی زخم آنها بوده است و سعی در درمان. سرویا شد و با توجه به وضع حمل به او ششمین فرزند که او برنامه ریزی شده بود به نام Lyiah هفته پس از مرگ او. او پنج فرزند استفاده می شود که همه با او زندگی می کنند در حال حاضر اقامت با مربوطه پدران است.

هر جمعه — روزی که تصادف رخ داده است — به ارمغان می آورد سرویا مادر ماریا Graciela سرویا, خاطرات دردناک از دختر او مرگ است.

“دختر من در آرامش استراحت اما حتی اگر آنها را به کسی که آن را انجام داد, آنها در حال رفتن به او را به عقب,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet