پلیس لس آنجلس به قرنطینه سایت افسران: Biltmore هتل در مرکز شهر L. A.

نمرات لس آنجلس افسران پلیس که باید علائم مربوط به coronavirus یا که باید قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض انتخاب خود منزوی در خانه یا در حال حرکت به Biltmore هتل در مرکز شهر لس آنجلس و با توجه به منابع اجرای قانون.

افسران خواهد بود قرار دارد در حداقل دو طبقه از یاد Pershing مربع هتل حرکت می کند که پلیس لس آنجلس نگه داشته است تحت کاری ادامه داده اند از این منابع گفت. امکانات رفاهی هستند که با پوشش وجوه مالیات دهندگان هستند اما برای پرداخت توسط پلیس لس آنجلس بنیاد غیر انتفاعی و مستقل است که اقدام به خرید تجهیزات پلیس و دیگر ارائه می دهد پشتیبانی به پلیس لس آنجلس.

کارکنان از دیگر شهرستان آژانس لس آنجلس آتش نشانی را از خود جدا و یا قرنطینه در ایستگاه های آتش نشانی جامعه اتاق استفاده می شود که عمدتا به عنوان کلاس های درس با توجه به سروان. براندن سیلورمن. Ad-hoc از امکانات است که در ساختمان های جداگانه از ایستگاه های مجهز به حمام و دوش شده اند و مبله با تختخواب تاشو اگر چه سیلورمن گفت: تقریبا تمام LAFD کارکنان شده اند قادر به خود منزوی در خانه.

“ما در حال آماده سازی برای هجوم عظیمی از اعضای گروه تبدیل شدن به بیمار” سیلورمن گفت. “ما قطعا نیاز به که لجستیکی راه اندازی آماده است اما ما شده اند به عنوان نهفته که به ساحل شرقی بخش آتش.”

تبلیغات

جاش Rubenstein سخنگوی پلیس لس آنجلس خواست این بار برای انتشار این محل هتل با استناد به افسر نگرانی های امنیتی.

پلیس لس آنجلس در تلاش بود تا خود را از ماموران با حضور در Biltmore به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است, منابع گفت. یک منبع گفت که اگر چه این هتل دارای شهرت برای لوکس بود که دلیل اصلی برای استفاده از آن.

Rubenstein گفت: این هتل انتخاب شد موقعیت مرکزی آن و قبل از ارتباط با گروه.

“آن متناسب با این لایحه برای آنچه که ما نیاز به افسران ما” Rubenstein گفت. او با اشاره سوالات در مورد هزینه اتاق به پلیس بنیاد.

تبلیغات

اتاق در Biltmore به طور معمول اجرای حدود 180 دلار و در هر شب, به علاوه مالیات است. این هتل دارای یک آگهی تخفیف ویژه برای کارمندان دولت, 120 $در هر شب. این معلوم نیست چه شد شارژ.

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور اعلام کرد اقامت در هتل در یک پیام ویدئویی به کارکنان در مارس 9, اگر چه او نمی شناسایی Biltmore با نام.

“خطرات چهره شما در آینده به کار در حالی که دیگران در خانه ماندن نمی داد. من از شما سپاسگزارم برای ادامه تعهد ماموریت نگه داشتن شهر امن و سالم” مور گفت: در این ویدئو.

مور گفت که به عنوان بخشی از این برنامه به نگه داشتن افسران پلیس لس آنجلس امن او با رهبران از افسران اتحادیه پلیس لس آنجلس محافظ لیگ به شناسایی یک هتل مناسب در مرکز شهر L. A. هتل بود که به کسانی که در آزمون مثبت که شروع به تجربه علائم شبه آنفولانزا و یا کسانی که در انتظار نتایج آزمایش و یا در غیر این صورت باید به انزوا بر اساس ممکن است قرار گرفتن در معرض.

تبلیغات

“این استراحت و انزوا مرکز امکان پذیر شده توسط یک کمک مالی سخاوتمندانه از پلیس بنیاد و اقامت در هتل ارائه خواهد شد بدون هیچ هزینه به شما. ما اولویت اول است را برای شما به ماندن در خانه. من تشخیص می دهم که ممکن است باعث شود شما حتی بیشتر استرس و خطر بالقوه برای کسانی که شما را دوست دارم. بنابراین این تسهیلات هستند برای شما” رئیس پلیس گفت:.

در این پیام ویدئویی مور گفت که پلیس لس آنجلس آموخته از آن مثبت COVID-19 مورد در 15 مارس. یک هفته بعد او گفت: این رشد به سه مورد. در حال حاضر بیش از 400 کارکنان آزمایش شده اند.

به عنوان چهارشنبه, 57 کارکنان پلیس لس آنجلس تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus با 17 دوره نقاهت و بازگشت به کار. یک فرد در بیمارستان بستری شد. بقیه بودند خود منزوی, مقامات گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de