گذاشته و خدمه پرواز در پیدا کردن کار جدید مبارزه با COVID-19

به نظر می رسد مانند یک آشکار و قدرتمند ایده: شرکت های هواپیمایی که گذاشته هزاران نفر از کارگران بیش از چند هفته گذشته در حال بازآموزی برخی از کارکنان برای کمک به بیمارستان ها و خانه های پرستاری در بیماری همه گیر کوروناویروس. خدمه پرواز پس از همه, در حال حاضر ماهر در جابجایی جزئی و فوريت های پزشکی با ماهیت کار خود را می دانم که چگونه به باقی می ماند خونسردی قادر به میان هرج و مرج است.

پس از خطوط هوایی اسکاندیناوی اعلام کرد یک کار موقت کاهش در 15 مارس که تحت تاثیر 90 درصد از نیروی کار خود را, آن را در حال حاضر با افتخار ارسال عکس در توییتر از اول آن از کابین خدمه ایم که به طور داوطلبانه برای کمک به بهداشت و درمان کارگران است.

و ویرجین آتلانتیک و بودجه حامل easyJet هر دو مستقر در انگلیس در حال کار با این کشور خدمات درمانی به کارکنان نزدیک به نیم دوجین جدید بیمارستان باز به طور خاص برای مقابله با کروناویروس بحران است. کارکنان را تغییر تخت تمایل به بیماران و کمک به پزشکان و پرستاران شاغل در بخش.

“ما بسیار افتخار ما بسیار ماهر مردم در ویرجین آتلانتیک” گفت: Corneel کستر شرکت رئیس مشتری افسر در یک بیانیه ارائه شده به NPR. “از آنجا که دولت Coronavirus کار احتباس طرح بود اعلام کرد ما شده اند هولناک با کارکنان ما به دنبال کمک به دیگر سازمان ها در این زمان از بحران است.”

یک زن 21 ساله SAS پرواز به نام Filip Palmgren آسوشیتدپرس گفت او هیجان زده بود به ثبت نام پس از یادگیری این فرصت را از خطوط هوایی است.

“من بلافاصله پاسخ به ایمیل,” او گفت:. “من احساس کردم این بود که یک فرصت بزرگ برای من به کمک و مشارکت در جامعه و کمک به بهداشت و درمان است که من فکر می کنم بسیار مهم است در این زمان.”

تنها هواپیمایی که اعلام کرده اند این برنامه ها را دریافت کرده اند حمایت خارج. این والنبرگ بنیاد در سوئد به شدت به کمک SAS و کارکنان شرکت هواپیمایی که pivoting به کار و یا داوطلب در بیمارستان و مبارزه با COVID-19 را دریافت کنید اقامت رایگان به عنوان به خوبی به عنوان جزئی از هیئت مدیره.

جولی Hedrick ملی رئیس جمهور از انجمن از خدمه پرواز آیا حکومت نه از احتمال طرح های مشابه در ایالات متحده آمریکا “ما در حال گفتگو با رهبران ما در واشنگتن به بحث در مورد استفاده علاقه مند خدمه پرواز به قرض دادن یک دست در طول این بحران” او در بیانیه ای گفت به NPR. “ما می دانیم که وجود دارد این است که علاقه در میان خطوط هوایی آمریکا پرواز, گروه, و ما آماده هستیم برای کمک به.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im