عدم دقیق coronavirus آزمون مجموعه تلاش برای محدود کردن عفونت

برای هفته بهداشت فدرال گفته اند متحده که تنها مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و برخی دیگر عمومی آزمایشگاه تست می تواند برای بیماران جدید کروناویروس.

چرا که کیت های آزمایش که CDC فرستاده بود به دولت و آزمایشگاه های محلی در سراسر کشور به انجام خود را غربالگری کرده و یک عیب که باعث نتایج نادرست.

“این یک خطاب شیمیایی گفت:” کلی Wroblewski مدیر بیماری های عفونی در برنامههای Assn. بهداشت عمومی آزمایشگاه.

در حال حاضر مقامات می گویند که تغییرات ساخته شده به طوری که در کالیفرنیا آزمایشگاه و سه دوجین دیگر آزمایشگاه در سراسر کشور قادر خواهد بود برای شروع تست برای ویروس.

تبلیغات

عدم آزمایشات coronavirus روشن ساخته شده بود و در این هفته هنگامی که یک بیمار مبتلا به این ویروس که تا به حال سفر و یا در تماس با فرد آلوده. پزشکان که درمان زن در UC Davis مرکز پزشکی گفت: آنها تا به حال خواسته باشید برای تست زنی اما پس از آن منتظر روز که به اتفاق می افتد.

CDC را ناقص کیت های آزمایش متوقف نظارت تست که مقامات فدرال گفته بود Feb. 14 آغاز خواهد شد و در لس آنجلس و سان فرانسیسکو و سه شهر دیگر. CDC مقامات گفت: پس از آن که نظارت آزمايشات با هدف پیدا کردن بیماران در جامعه که ندانسته آلوده به ویروس.

اما در پنج شنبه, کمتر از 500 تست شده بود انجام شده در ایالات متحده با توجه به CDC. در مقایسه کره جنوبی می گوید از آن شده است تست هزاران نفر از مردم در روز است.

“اگر شما در آزمون کمتر از 500 نفر شما نمی توانید می گویند در همه آنچه در جریان است” گفت: Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است.

تبلیغات

Osterholm گفت: تاخیر در آزمایش می تواند به این معنی است که بسیاری از موارد رفته اند غیر قابل تشخیص است. “عدم وجود شواهد و مدارک است نه شواهد غیاب,” او گفت:. “من انتظار قابل ملاحظه در پرش موارد در چند هفته آینده.”

گفت: Wroblewski “این مایه تاسف است وجود دارد یک تاخیر با تست. زودتر از همیشه بهتر است اما ما در حال انتظار برای تست کیفیت.”

برخی از دولت های ایالتی و محلی labs می خواستم به استفاده از آزمون خود را, آنها تا به حال توسعه یافته در خانه Wroblewski گفت. اما که ممکن بود پس از دولت فدرال اعلام کرد coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 های اضطراری برای بهداشت عمومی در پایان ماه ژانویه است. پس از اضطراری اعلام هر آزمون تا به حال به دریافت مجوز از دولت فدرال غذا و داروی آمریکا برای اطمینان از دقت آن.

پس از درخواست از مردم labs ارتباط مقامات فدرال و گفت: آنها با ایجاد تغییرات به طوری که 40 ایالتی و محلی آزمایشگاه قادر خواهد بود برای تست ویروس.

Wroblewski توضیح داد که آزمون اصلی دارای سه بخش است. مشکل قسمت سوم با هدف تست به طور گسترده تر برای coronaviruses و نه فقط برای COVID-19 داد کردن خوانش غلط است. او گفت: برخی از آزمایشگاه در حال حاضر قادر به استفاده از آزمون و بدون استفاده از قسمت سوم. در همان زمان CDC تغییر کرده تست و تولید کیت های جدید است که آن را به زودی ارسال به آزمایشگاه.

او گفت که او باور نمی کند آزمون کمتر دقیق زمانی که فقط دو تا از سه بخش استفاده می شود.

امیدوارم که مقامات 40 آزمایشگاه قادر خواهد بود برای تست این ویروس در اوایل هفته آینده — که اجازه می دهد حدود 4,000 آزمون در روز Wroblewski گفت. “ما در یک موقعیت برای شروع نظارت تست من امیدوارم.”

Wroblewski گفت: این انجمن هدف این است که به 100 مکان عمومی, آزمایشگاه, انجام تست های, که اجازه می دهد 10,000 بیماران آزمایش می شود هر روز.

تبلیغات

مقامات وزارت امور خارجه گفت: اواخر جمعه از آنها انتظار می رود به حمل و نقل از کیت های آزمایش در ابتدا پوشش از 1200 نفر است.

برخی از تجاری labs نیز تلاش برای توسعه آزمون COVID-19 گفت: Julie خانی رئیس جمهور آمریکا آزمایشگاه بالینی Assn.

اما تنها CDC و دیگر آزمایشگاه های مجاز برای تست این ویروس در ایالات متحده آمریکا

“در این زمان تجاری آزمایشگاه نیست, جمع آوری, پردازش و یا حمل و نقل نمونه از بیماران مشکوک یا تایید شده به COVID-19,” خانی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im