شهرستان لا دا حرکت به اخراج 66,000 ماری جوانا مربوط به اعتقادات

بزرگنمایی این تصویر

لس آنجلس وکیل منطقه جکی Lacey اعلام کرد او خواسته است یک قاضی برای پاک کردن و مهر و موم شاهدانه مربوط به اعتقادات قدمت آن به سال 1956 است. این اوج یک با همکاری گروه غیر انتفاعی کد برای امریکا که با استفاده از کامپیوتر مبتنی بر الگوریتم برای شناسایی واجد شرایط موارد است. مارسیو خوزه سانچز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مارسیو خوزه سانچز/AP

لس آنجلس دادگاه ممکن است به زودی پرتاب نزدیک به 66,000 ماری جوانا مربوط به اعتقادات ساکنان قدمت بیش از 50 سال است.

لس آنجلس وکیل منطقه جکی Lacey خواسته است یک قاضی به اخراج و مهر و موم سوابق 62,000 جنایت شاهدانه محکومیت موارد به عنوان اوایل به عنوان سال 1961 به عنوان به خوبی به عنوان 3,700 بزه شاهدانه در اختیار داشتن موارد است.

Lacey که در یک مسابقه برای دادستان منطقه صندلی در برابر دو مترقی نامزدها به نام آن نشانگر فراگیر تغییر است که می تواند رخ دهد هنگامی که شرکای دولت با رهبران فن آوری.

“اعتقاد ما آن است که بزرگترین تلاش در کالیفرنیا برای محو کردن, پیر محکومیت های کیفری در یک دادگاه متحرک,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

این حرکت در می آید حدود یک سال و نیم پس از Lacey توافق کردند به همکاری با کد برای امریکا در یک برنامه آزمایشی است که با استفاده از یک الگوریتم برای شناسایی اعتقادات است که واجد شرایط برای resentencing یا اخراج تحت دولت پیشنهاد 64.

رای دهندگان تایید شده اندازه گیری قانونی ماری جوانا تفریحی و موظف resentencing برای کسانی که با اعتقاد جنایت برای کشت ماری جوانا در اختیار داشتن برای فروش ماری جوانا و فروش و/یا حمل و نقل از ماری جوانا. آن را نیز شامل رد بزه در اختیار داشتن اتهامات عنوان شده علیه.

به عنوان یک نتیجه, دادستان های سراسر کشور را تحت فشار بوده است برای دیدار با یک ژوئیه 1 سال 2020 مهلت حذف و یا کاهش واجد شرایط اعتقادات.

“من هم در زمان خواهد شد از رای دهندگان یک گام بیشتر” Lacey توضیح داد. “من گسترش معیارهای برای رفتن بالا و فراتر از پارامترهای قانون به اطمینان حاصل شود که بسیاری از مردم را بهره مند از این لحظه تاریخی در زمان.”

کسانی که واجد شرایط زیر برنامه آزمایشی شامل افراد 50 سال سن یا هر کسی که به اعدام محکوم شده زیر سن 21 هر کسی که محکوم به جرم در 10 سال گذشته هر کسی که با اعتقاد راسخ که با موفقیت به اتمام مشروط و شاهدانه اعتقادات.

آب بندی اعتقادات لاکی گفت: “کمک خواهد کرد برای بسیاری از افراد در مواجهه با موانع در “ساختمان زندگی آنها سزاوار است.”

“ما در حال ساخت یک حرکت به آن مهر و موم از آنجا که ما متوجه است که این موضوع” Lacey گفت. “هنگامی که شما به درخواست برای یک کار شما به درخواست برای مسکن و رکورد خود را می آید حتی اگر ما به حذف آن است که ممکن است به شما کمک کند.”

حدود 53,000 مردم اعتقادات خود از بین برود با توجه به کد برای امریکا است. از کسانی که دفتر دادستان منطقه گزارش حدود 32% سیاه و سفید و یا آفریقایی, 20% سفید هستند و 45 درصد Latinx و 3 درصد دیگر یا ناشناخته است.

سایر استان ها از جمله سن فرناندو سان فرانسیسکو, ساکرامنتو, San Joaquin و کنترا کوستا همچنین شرکت در کد برای امریکا برنامه آزمایشی به نام پاک کردن رکورد من.

در همه گروه غیر انتفاعی می گوید آن کمک کرده است روشن و مهر و موم بیش از 85,000 شاهدانه مربوط به اعتقادات در کالیفرنیا است.

قبل از آزمون برنامه فقط کسانی که درخواست دادگاه می تواند به سوابق خود را حذف و یا مهر و موم شده. یک فرایند طولانی برای انتقاد از اینکه وقت گیر و گران قیمت و گیج کننده است. به عنوان یک نتیجه “تنها 3% از کسانی که واجد شرایط برای کمک های تحت گزاره 64 دریافت کرده اند” امداد با توجه به کد برای امریکا است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im