L. A. برنده تجدید نظر در مبارزه با بارگذاری بیش از روروک مخصوص بچه ها و دوچرخه داده

لس آنجلس مقامات راست را به حالت تعلیق بارگذاری را اجازه به اجاره اسکوتر و دوچرخه برقی در این شهرستان به دلیل شرکت حاضر به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان واقعی بر روی آن سواران’ سفر شنوایی افسر یافت شنبه ،

13-صفحه: تصمیم یک ضربه به بارگذاری را فرعی پرش است که مبارزه برای بیش از یک سال در برابر داده های قانون اعمال شده توسط این شهرستان در بخش حمل و نقل.

Uber سخنگوی دیویس سفید گفت: این شرکت خواهد شد درخواست تجدید نظر در این تصمیم است. در حال حاضر مشتریان هنوز هم می تواند اجاره رنگی قرمز اسکوتر و دوچرخه برقی از طریق پرش برنامه.

“ما روشن شده است برای ماه ها است که ما باید جدی نگرانی های حریم خصوصی در مورد LADOT نیاز به جمع آوری در زمان واقعی فرد سفر اطلاعات بر سواران ما در لس آنجلس” سفید گفت. “ما باور داریم که بهترین در کلاس تجمیع داده ها روش می تواند ارائه LADOT نزدیک به زمان واقعی اطلاعات — در حالی که حفاظت از هویت لس آنجلس ساکنان و سواران ما.”

تبلیغات

این شهرستان نیاز است که شرکت های انتقال اطلاعات در زمان واقعی در نقطه شروع و نقطه پایان از هر سفر و کامل مسیر از هر سوار در عرض یک روز. Uber را رد کرده است و مطابق با این استدلال که این اطلاعات می تواند به راحتی استفاده می شود به فاش کردن اطلاعات شخصی در مورد سواران از جمله که در آن زندگی می کنند معاشرت یا عبادت.

در بیانیه سخنگوی وزارت حمل و نقل کانی للنس گفت این تصمیم “فلسطين شهر حس مشترک مجوز مورد نیاز طراحی شده برای محافظت از ایمنی و کیفیت زندگی ساکنان محلی است.”

داده های مورد استفاده برای تعیین اینکه کدام شرکت ها در حال نقض مجوز برنامه قوانین از جمله جاری شدن سیل در برخی از محله ها با خودرو و ترک موتور های پارک شده در مناطق که در آن آنها نباید این شهرستان گفته است. مقامات همچنین استدلال کرد که این شرکت ها نمی توان اعتماد کرد برای تنظیم خود را.

این شهر یک سال مجوز برنامه به پایان می رسد 15 مارس. هشت شرکت با مجوز به کار در L. A. — از جمله پرنده آهک و Lyft — مدیریت ناوگان در مورد 32,000 اسکوتر و دوچرخه است که در حدود 1 میلیون سفر در هر ماه.

تبلیغات

شهر به حالت تعلیق در بارگذاری را عامل مجوز در ماه اکتبر پس از شش ماه به عقب و جلو.

Uber به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری. درخواست شنیده شد در ماه گذشته توسط David B. شاپیرو یک وکیل است که به کار گرفته تجدید نظر برای چند شهرستان و بخش از جمله لس آنجلس آتش نشانی و وزارت شاهدانه قوانین و مقررات.

در تصمیم خود شاپیرو نوشت که حمل و نقل بخش بود “به درستی معلق” بارگذاری را مجوز برای نقض این شهر را داده و تسلیم قوانین. این شرکت تا به حال برای اعمال مجوز به طور داوطلبانه به او نوشت و “توانایی برداشت و یا حذف آن نرم افزار در هر زمان.”

اما هر دو طرف گفت: نقاط ضعف در استدلال های خود را: Uber وکلای نیست ارائه نمونه از روروک مخصوص بچه ها داده بودن استفاده شخصا به شناسایی یک سوار, او گفت:, “اگر چه انتزاعی نگرانی واقعی است.”

شهر او گفت: آیا به توضیح نیست که چه مشکلاتی می تواند در پیشگیری و یا حل شد با دادههای گزارش شده است که در عرض پنج ثانیه است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>