L. A. مقابل S. F.: چگونه فرهنگی تقسیم’ در تعیین سیاست های مسکن در کالیفرنیا

فشار به بازسازی کالیفرنیا از یک دولت از خانه های تک خانواری و حومه خاطره به یکی از آپارتمان های نزدیک به توقف حمل و نقل و مشاغل اجرا شده است را به یک دیوار آجری: لس آنجلس.

تقریبا به اتفاق آرا مخالفت سناتور از L. A. شهرستان در هفته گذشته برخورد قاطع به مجلس سنا لایحه 50 که مجبور شهرها و استان ها اجازه می دهد تا کاپشن آپارتمان در نزدیکی توده های حمل و نقل و fourplexes در خانواده های تک محله. قانونگذاران استدلال کرد که SB 50 خواهد موفق به ارائه به اندازه کافی مقرون به صرفه مسکن پاک کردن کنترل محلی بر توسعه گیری از آسیب حفاظت از محله های تاریخی و ترویج ساختمان در جوامع در معرض خطر آتش سوزی.

اما شدت L. A. مقاومت را تكذيب و چه اثرات واقعی SB 50 به احتمال زیاد می شده اند. این لایحه احتمالا منجر به خیلی بیشتر توسعه در منطقه خلیج از در Southland با توجه به مستقل تجزیه و تحلیل این قانون با لس آنجلس به طور بالقوه معاف از SB 50 تهاجمی ترین مقررات.

سناتور. اسکات وینر (D-سان فرانسیسکو) لایحه نویسنده به نام L. A. مسکن سیاست “بسیار چالش برانگیز است.” یکی از دلایلی که منطقه خلیج بالاتر هزینه های مسکن. متوسط قیمت خانه در سان فرانسیسکو است و 1.4 میلیون دلار که حدود دو برابر آنچه در آن است در لس آنجلس با توجه به Zillow.

تبلیغات

“گاهی اوقات این وضعیت برای خیلی بد است که آن را وادار اساسی تغییر” وینر گفت. “من فکر می کنم همه چیز را بدست بنابراین بد در منطقه خلیج است که وجود باز بودن به روش های جدید برای مسکن. من فکر می کنم L. A. متاسفانه در حال حرکت در این جهت است.”

قطع ارتباط بین دولت پرجمعیت ترین و از لحاظ سیاسی قدرتمند مناطق ارائه ادامه چالش برای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که پس از SB 50 شکست وعده داده شده به پیشبرد آنچه که او به نام “تاریخی مسکن تولید بیل” در این سال است. هر چند منطقه خلیج سیاستمداران از جمله Newsom و وینر شده اند شکل کالیفرنیا بسیاری از مشخصات بالا مسکن ایده های موفقیت خود را وابسته به قانونگذاران و گروه های ذینفع از لس آنجلس اعتقاد دولت بزرگترین منطقه شهری بهره مند از برنامه های.

“تمرکز باید بر روی یک راه حل است که با این نسخهها کار برای لس آنجلس گفت:” لورا ریموند مدیر مبارزات انتخاباتی برای اتحاد به جامعه حمل و نقل در لس آنجلس یک سازمان در پشت این شهر برنامه ای برای افزایش مسکن در نزدیکی حمل و نقل متوقف می شود و یک SB 50 حریف. “از آنجا که منطقه خلیج سیاست آن را ترجمه کنید دقیقا به منطقه ما است.”

تبلیغات

مورد در نقطه: ریموند گفت وینر باور است که منطقه خلیج قانونگذاران پشتیبانی SB 50 از آنجا که مسکن گران تر است وجود دارد بی اعتنا از نگرانی های محلی. برای مثال یک نظرسنجی اخیر از L. A. شهرستان رای دهندگان انجام شده برای بار متوجه شد که Angelenos اعتقاد بی خانمانی و قیمت مسکن شد و این شهرستان را از مشکلات جدی است.

“این یک بحران در اینجا,” او گفت:. “آن را در ذهن.”

وینر L. A. مشکل شده است روشن برای یک مدت زمان طولانی و تلاش های خود را برای حل و فصل آن را هرگز امن با مشخصات بالا متحد از لس آنجلس.

این لایحه را تکرار برای اولین بار در سال 2018 موجب واکنش شدید از فعالان معتقد بودند که آن را خراب محلی رشد برنامه های جنوب لس آنجلس است. آنها همچنین می ترسید SB 50 را تضعیف می کند یک برنامه جدید به نام حمل و نقل گرا جوامع به توسعه دهندگان بیشتر انگیزه برای ساخت مجتمع های آپارتمانی در نزدیکی مترو ایستگاه های راه آهن و فرکانس بالا خطوط اتوبوس در ازای اختصاص بخشی از ساختمان خود را به مسکن کم درآمد. وینر و متحدان خود را شروع آشنائی ریموند و دیگران در این شهرستان در تلاش است که پس از تشدید این لایحه را شکست.

توسط زمان به روز رسانی نسخه از این لایحه به رهبری بود نسبت به رای سال گذشته آن مورد نیاز پروژه که بزرگتر از 10 واحد به کنار کمک های مالی و یا فضا برای مسکن کم درآمد. آن را نیز ممنوع توسعه دهندگان از تخریب خانه برای حداقل هفت سال در خواص که در آن مستاجر زندگی می کردند. و آن معاف زمین در لس آنجلس تحت پوشش حمل و نقل گرا جوامع برنامه.

با این وجود سناتور. آنتونی Portantino یک دموکرات که نشان دهنده مجلل اتاق خواب جامعه از لا کانادا فلینتریج در L. A. شهرستان کنار گذاشته SB 50 در گزارش مالی کمیته قبل از تصمیم گیری در طبقه. Portantino استدلال کرد که این لایحه را در زمان بیش از حد قدرت از دولت های محلی.

سپس در اوایل سال جاری وینر تغییر این لایحه دوباره به شهرستانها و استان ها در دو سال خود را برای توسعه نقشه برای رشد است که می تواند در خدمت به عنوان جایگزین به ش 50. دولت های محلی هنوز هم در نهایت باید اجازه fourplexes در خانواده های تک محلات, اما توسعه دهندگان خواهد بود محدود به بازسازی خانه های موجود به جای تخریب آنها و ایجاد دوباره.

تبلیغات

همه این اصلاحات به رهبری شهردار اریک Garcetti به این باور است که L. A. احتمال زیاد نمی خواهد که برای انجام هر کاری جدید — فراتر از اجازه fourplexes — به پیروی. در عین حال Garcetti معتقد است که این لایحه جزئیات باقی مانده بیش از حد مبهم و چپ جوامع بدون یک نقشه راه برای چه این کار ممکن است — به ویژه شهرهای جنوب کالیفرنیا.

“وجود دارد این شکاف فرهنگی که در آن سن فرانسیسکو یک مکان منحصر به فرد در مقایسه با L. A.,” گفت: Garcetti, که, نمی, نگاهی به موقعیت در این لایحه است. “به من بگویید که چگونه این آثار در آرتسیا. من چه این به این معنی در ساحل طولانی است.”

در ماه دسامبر در کالیفرنیا جامعه بنیاد عمده لس آنجلس مدنی غیر انتفاعی منتشر شد گزارش نشان می دهد که SB 50 اثر در L. A. County, در حالی که قابل توجه خواهد بود خاموش در مقایسه با کسانی که در منطقه خلیج است.

گزارش نوشته شده توسط محققان با UC برکلی شهری جابه جایی پروژه تخمین زده می شود که این لایحه می تواند به افزایش تولید مسکن 50 درصد در شهرستان معادل حدود 9000 خانه های جدید در سال است. در حالی که در این گزارش به بررسی نسخه قبلی این لایحه آن را شامل نمی شود و fourplex یا محلی جایگزین مقررات مشابه در UC برکلی و تحلیل منطقه خلیج یافت که رشد وجود دارد می تواند به عنوان بسیار به عنوان چهارگانه تحت SB 50.

کالیفرنیا جامعه بنیاد گزارش به این نتیجه رسیدند که SB 50 منجر به نسبتا متراکم پروژه در سراسر L. A. شهرستان با شدید ترین توسعه در بازار داغتر مانند سانتا مونیکا و پاسادنا. در منطقه خلیج شدید توسعه خواهد رخ می دهد در سراسر طیف گسترده ای از این منطقه بسیاری از جوامع ثروتمند مانند پالو آلتو و منلو پارک. چرا که منطقه خلیج را فرماندهی عالی و قیمت بازار هنوز منجر به توسعه دهندگان برای ساخت فضاهای پارکینگ در کنار پروژه های خود را در L. A. حتی اگر این لایحه لغو برخی از کسانی که مورد نیاز است.

در شهر لس آنجلس گزارش یافت, عوارض خواهد بود حتی کمتر چون این لایحه معاف بسته به موضوع حمل و نقل گرا جوامع برنامه.

ان Sewill کالیفرنیا جامعه بنیاد معاونت بهداشت و مسکن گفت: این گزارش به او مکث در مورد SB 50. توسعه دهندگان را به پیشنهاد بیش از 20 ، 000 خانه جدید تحت حمل و نقل گرا جوامع برنامه پس از آن به اثر رفت در اواخر سال 2017 با توجه به شهر داده است. Sewill نگران است که این لایحه ممکن است منحرف کردن علاقه به زمین نزدیک ترانزیت شده است که در طبقه بندی برای خانه های تک خانواری که معاف از شهر برنامه اما می میرم تحت پوشش SB 50. که در نتیجه در کمتر از خانه های کم درآمد ساکنان, او گفت:.

“ما احساس راه حل هایی که آمده اند از L. A. بسیار خوبی شناخته شده و بسیار مورد صحبت در ساکرامنتو” Sewill گفت.

تبلیغات

دیگر عوامل تشدید سیاسی خصومت در لس آنجلس. شورای شهر رای دادند و چندین بار به مخالفت با وینر صورتحساب با استناد به نگرانی در مورد از دست دادن کنترل بر توسعه تصمیم گیری upending single-family محله و جابه جایی سوخت موجود ساکنان. ایدز بهداشت و درمان بنیاد یک L. A. بر اساس غیر انتفاعی است که با حمایت ناموفق محلی و ایالتی رای گیری اقدامات ترویج رشد آهسته و اجاره کنترل fomented مقاومت با برگزاری تظاهرات در خارج از دفاتر وزارت امور خارجه و سناتور mailers در سنا مناطق در سراسر کشور.

در آستانه رای لس آنجلس حزب دموکرات نیز ارسال یک ایمیل فوری درخواست اعضای خود را به بگویید سناتورها به مخالفت با این لایحه. “SB 50 توسط بی سابقه ای از برنامه ریزی محلی قدرت که دست شهر و جامعه تصمیم گیری به طور مستقیم به توسعه دهندگان مسکن لوکس” این ایمیل به عنوان خوانده شده.

به عنوان لس آنجلس نود و یک به یک گل رز در طبقه سنا در هفته گذشته به صحبت می کنند در برابر این لایحه وینر زده در مجادلات که SB 50 را تضعیف می کند L. A. تلاش برای افزایش تولید مسکن در نزدیکی حمل و نقل. او به درستی اشاره کرد که صورتحساب خود را تا به حال حمایت در برابر پاره کردن آپارتمان های موجود که لس آنجلس روند ندارد.

“من فکر نمی کنم آن را دقیق نشان می دهد که این لایحه خواهد شد به نحوی آن را آسان تر به اخراج مستاجران و یا تخریب ساختمان ها در لس آنجلس” وینر گفت. “این خواهد شد آن را سخت تر است.”

این عمل متقابل کار نمی کند. از 11 سناتور امور خارجه از لس آنجلس کانتی 10 رای دادند هیچ یا ممتنع از جمله نه نفر از وینر دموکراتیک و همکاران. این لایحه را با سه رای.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>