L. A. طول می کشد اقدام جدی در coronavirus بسته شدن همه غیر ضروری کسب و کار

لس آنجلس مقامات روز پنجشنبه در زمان دراماتیک مراحل جدید به شدت محدود کردن جنبش عمومی در یک پیشنهاد به سرعت گسترش رمان coronavirus.

محدودیت آمد و به عنوان تعداد موارد تایید شده به رشد خود ادامه داد و به گفته مقامات لس آنجلس در حال اجرا خارج از زمان برای جلوگیری از یک مقدار سریع تر گسترش یافته است.

“ما باید آهسته تعداد موارد جدید ما — ما باید گفت:” باربارا فرر, مدیر L. A. County وزارت بهداشت. “بدون کاهش تعداد موارد جدید ما خواهد شد برای مطمئن پایمال کردن نه تنها ما سیستم بهداشت و درمان, اما بسیاری از دیگر خدمات ضروری به عنوان کارگران که در حال انجام آن خدمات ضروری بیمار قرار می گیرند.”

جدید لس آنجلس بهداشت عمومی به منظور نیاز به همه داخل سالن مراکز, مراکز خرید زمین های بازی و غیرضروری کسب و کار خرده فروشی برای بستن و منع تجمع بیش از 10 نفر در فضاهای محصور شده است.

تبلیغات

شهر لس آنجلس صادر کرد که به طور قابل توجهی محدود تر سفارش نیاز به همه غیر ضروری کسب و کار به بستن با شرکت ها قادر به کار تنها از طریق کار در خانه ترتیبات. این منظور نیز ممنوعیت تمام مجامع عمومی هر اندازه در خارج از خانه.

“همه کسب و کار از جمله موزه ها و مراکز و فروشگاه های خرده فروشی برای سود شرکت ها و سازمان های غیر انتفاعی باید توقف عملیات که نیاز به کارگران برای حضور در فرد” شهردار اریک Garcetti گفت. “هیچ دولتی و خصوصی تجمعات هر اندازه که رخ می دهد در خارج از یک خانه اجازه خواهد داشت با روشن استثنا.”

Garcetti گفت: ساکنان باید خانه را ترک تنها برای فعالیت های ضروری و نیازهای خود از جمله گرفتن مواد غذایی; مراقبت از بستگان دوست یا فرزند; لازم بهداشت و درمان; و یا رفتن برای پیاده روی در محله.

“هیچ کس نمی قفل شده است و ما شما را تشویق نمی شود قفل شده است,” او گفت:. “این است که ‘پناهگاه در محل مانند یک تیراندازی مدرسه, این است که در خانه بماند چون شما امن تر در خانه. و تنها افرادی که باید ترک خانه و رفتن کسانی که از مشاغل مهم به ایمنی و سلامت و امنیت شهرستان و همچنین اقتصاد بازیابی برای ما و ملت ایران در طول این بحران است.”

تبلیغات

ضروری کسب و کار عبارتند از: فروشگاه های مواد غذایی, مواد غذایی, بانک ها و بازارهای کشاورزان; مدارس و مراقبت از کودکان; کسب و کار است که ارائه غذا و سرپناه و خدمات اجتماعی و سایر ضروریات زندگی اقتصادی مردم محروم; ایستگاه های گاز; بانک ها و موسسات مالی; فروشگاه سخت افزار; لوله کش و برق; بهداشت و درمان اپراتورها و امکانات حمل و نقل خدمات و امکانات مسکونی.

اما این کسب و کار باید مطابق با نظم اجتماعی فاصله و نیاز های بهداشتی از جمله ارائه دسترسی به دست امکانات شستشو با آب و صابون و یا با ضد عفونی کننده دست که حاوی حداقل 60% الکل است.

دستورات آمده در زمانی که شیوع کروناویروس به نظر می رسد به مراتب از کاهش در لس آنجلس.

مقامات بهداشت روز شنبه گزارش داد بخش دوم مرگ با مجموع تعداد موارد تایید شده افزایش 40 شبانه به 230.

34 ساله که تست مثبت برای coronavirus پس از بازدید از دنیای والت دیزنی در فلوریدا و سفر از طریق فرودگاه بین المللی لس آنجلس در این ماه درگذشت پنج شنبه در یک بیمارستان در پاسادنا با توجه به پزشکی و منابع دولت.

در گلندورا که صرف نزدیک به یک هفته در یک حال اساسی شرایط پزشکی از جمله آسم و برونشیت منابع گفت.

مقامات بهداشتی را نام نیست اما در روز پنج شنبه از 34 سال گلندورا مرد posted on Facebook که برادر او “رفت را با عیسی مسیح است.”

“او رنج برد و قرار دادن یک مبارزه خوب,” او گفت:.

تبلیغات

برای شش روز خواهر خود را در زمان بیش Facebook صفحه ارسال به روز رسانی خود را در مورد سرعت رو به وخامت وضعیت. او تا به حال با ارسال یک پیام به صورت متن و او نوشت: روز شنبه که گفت: “به دوستان من.”

این مرد تا به حال سابقه آسم و مکرر برونشیت به عنوان یک کودک اما او تا به حال نیاز به یک استنشاقی برای سال خواهر خود را نوشت.

“او به ضرب و شتم سرطان بیضه در سال 2016 با عمل جراحی به تنهایی” او نوشت: یکشنبه. “2020 او را مورد ضرب و شتم COVID-19.”

مقامات همچنان به استرس است که بهترین راه برای ساکنان می تواند محافظت از خود و دیگران از ابتلا به کروناویروس که باعث COVID-19 است که به دنبال این شهرستان و شهرستان هدایت و جدا باقی می ماند.

تحت این شهر جدید در دستور, مقامات گفت: ساکنان مجاز به:

 • رفتن به فروشگاه مواد غذایی;
 • رفتن به داروخانه به انتخاب کنید تا داروها و سایر مراقبت های بهداشتی ضرورت دارد;
 • رفتن به قرار ملاقات های پزشکی (بررسی با دکتر خود و یا ارائه دهنده اول);
 • نگاهی به راه رفتن و سوار دوچرخه خود را و در طبیعت برای ورزش — فقط نگه داشتن حداقل شش فوت بین شما و دیگران در جامعه;
 • راه رفتن حیوانات خانگی خود را و آنها را به دامپزشک در صورت لزوم;
 • کمک به کسی که برای دریافت وسایل لازم.

ساکنان مجاز نیست:

 • رفتن به محل کار مگر اینکه ارائه خدمات ضروری به عنوان تعریف شده توسط سفارش;
 • بازدید از دوستان و خانواده اگر هیچ نیاز فوری;
 • حفظ کمتر از شش فوت فاصله از دیگران زمانی که شما بیرون بروید;
 • سفر به و یا از یک شغل در خارج از شهر مگر اینکه برای انجام فعالیت های ضروری;
 • سفر به و یا از یک خانه تعطیلات در خارج از شهر ،
 • دیدار عزیزان در بیمارستان و خانه سالمندان آسایشگاه و یا سایر مراقبت های مسکونی تسهیلات.

این ضروری در نظر گرفته شده خدمات:

 • شهر/شهرستان خدمات دولت
 • ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی
 • مواد غذایی و مواد غذایی خدمات
 • فروشگاه سخت افزار و مهد کودک
 • لوله کش و برق exterminators, وادار سازد/کارگران مربوط به فراشی و نوکر خدمات مراسم تشییع جنازه خانه کارگر و morticians حرکت خدمات تهویه مطبوع تهویه مطبوع نصب نجاران landscapers باغبان مدیران املاک خصوصی امنیت پرسنل و دیگران که ارائه خدمات برای حفظ ایمنی و بهداشت و ضروری بهره برداری از خواص و سایر فعالیت های ضروری
 • سازمان ها و کسب و کار است که ارائه غذا و سرپناه و خدمات اجتماعی و سایر ملزومات زندگی محروم اقتصادی و یا در غیر این صورت افراد نیازمند (از جمله باند پیشگیری و مداخله و خشونت سازمان)
 • Laundromats/سرویس رختشویی
 • روزنامه ها و مجلات و تلویزیون و رادیو و پادکست ها و رسانه های دیگر خدمات
 • موسسات آموزشی از جمله دولتی و خصوصی K-12 مدرسه و کالج ها و دانشگاه ها — به منظور تسهیل آموزش از راه دور و یا انجام وظایف ضروری ارائه شده است که اجتماعی فاصله از شش فوت هر فرد نگهداری می شود به بیشترین حد ممکن

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر