L. A. اولین بزرگ گرم از بهار می تواند به اوج نزدیک 90 شنبه

پس از سرد و خشک و آب و هوا از طریق پنج شنبه و پس از آن اندکی شانس از دوش بعد از ظهر دوشنبه و خشک و بسیار گرمتر شرایط در شیر طریق شنبه خدمات ملی آب و هوا گفت.

توفانی شمال به شمال غربی بادها را تحت تاثیر قرار بخشهایی از این منطقه از دوشنبه شب تا آخر این هفته تمدید چشم انداز آسمانی طبیعی است که در جنوب کالیفرنیا و نرمال در شمال کالیفرنیا.

در مرکز شهر لس آنجلس به عنوان مثال عادی برای ماه آوریل است 0.91 اینچ از باران. اما بیش از سه برابر این مقدار در حال حاضر در این ماه قرار دادن L. A. در 105 درصد از نرمال برای فصل پس Oct. 1. شانس رطوبت به طور معمول کاهش به عنوان فصل بهار می پوشد ، بارش باران در بسیاری از شمال کالیفرنیا باقی می ماند و زیر حد نرمال است.

گسترش چشم انداز نیز خواستار بالا-دمای معمولی برای سواحل غرب از مارس 24 تا 28 به خصوص در کالیفرنیا است.

تبلیغات

درجه حرارت پایین تر خواهد بود از حد نرمال یکشنبه و دوشنبه و سپس پرش به چند درجه بالاتر از نرمال سهشنبه, آب و هوا خدمات گفت. گرم ترین دره های داخلی و مناطق ساحلی را از اواسط به بالا-60s روز یکشنبه به اواسط 70s در روز سه شنبه.

توفانی شمال غربی به شمال بادها دوشنبه شب به روز شنبه انتظار می رود به پا زدن در کوه و در جنوب سواحل سانتا باربارا شهرستان به عنوان به خوبی به عنوان L. A. و Ventura County کوه ها و از طریق بزرگراه میان ایالتی 5 راهرو. مشاوره در سطح بادها به احتمال زیاد هر شب از شنبه تا جمعه در این باد در مناطق مستعد. حتی ممکن است مشاوره در سطح تندباد دوشنبه شب در دره L. A. و ونتورا شهرستان ها و در کوه های سانتا مونیکا.

درجه حرارت بالا خواهد بود به اندازه 10 درجه بالاتر از نرمال در روز چهارشنبه و تا 15 درجه بالای نرمال شنبه. که ترجمه را به پایین 80s در چهارشنبه افزایش به اواسط 80s به نزدیکی 90 شنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>