L. A. مقامات متن یک پیام فوری: خانه بمانند این آخر هفته به سرعت coronavirus

لس آنجلس شهر و مسئولان شهرستان در شب جمعه فرستاده اضطراری هشدار متن ترغیب شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری عمومی فعالیت های این آخر هفته به عنوان بخشی از تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

“ماندن در خانه در این آخر هفته و تعطیلات آخر هفته تا مارس 19. تنها سفر به دنبال مراقبت های پزشکی انجام کسب و کار ضروری و اجرا لازم است کارهای” L. A. شهرستان گفت: در آن هشدار.

در سراسر جنوب کالیفرنیا جوامع بسته سواحل محاکمه مناطق تفریحی و دیگر فضاهای عمومی.

همه L. A. شهرستان سواحل و همچنین به عنوان مسیرهای پیاده روی عمومی و trailheads بسته هستند به مردم موثر بلافاصله مقامات جمعه اعلام کرد.

تبلیغات

“جمعیت ما شاهد ما در سواحل آخر هفته گذشته بودند غیر قابل قبول” شهرستان سرپرست جانیس هان در بیانیه ای گفت. “به منظور صرفه جویی در زندگی در سواحل L. A. شهرستان خواهد شد و به طور موقت بسته شده است.”

شهرستان بهداشت عمومی افسر دکتر Muntu دیویس امضا بهداشت عمومی به منظور خاموش کردن سواحل در روز جمعه. سفارش نیز به ساحل مسیرهای دوچرخه, حمام اسکله ها و تفرجگاهها.

لس آنجلس روز جمعه اعلام کرد بیشتر تعطیلی نیز از جمله به محاکمه و trailheads.

مقامات می گویند که اجتماعی فاصله یکی از چند ابزار در حال حاضر در دسترس برای مبارزه با گسترش ویروس.

تبلیغات

مقامات گفتند آنها خواهد بود را به زور در این آخر هفته اما باید گفت که آنها خواهد شد به طور عمده اجرای قوانین و برنامه ریزی به استناد مردم اگر آنها اطاعت با افسران سفارشات.

اولین پاسخ دهندگان نیز مبارزه با کروناویروس در صفوف خود را.

Los Angeles Police Department مجموع از 22 کارمندان که دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

علاوه بر لس آنجلس آتش نشانی دارای پنج عضو است که آزمایش مثبت برای coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im