لس آنجلس رهبران باید با تکیه بر استراتژی های مختلف برای کاهش رشد در قیمت مسکن — محدودیت در اجاره افزایش در ساختمان های جدید محدودیت در Airbnb و مشوق ها برای توسعه دهندگان که ساخت مسکن مقرون به صرفه.

در حال حاضر عضو شورای شهر گیل Cedillo یکی دیگر از ایده برای نگه داشتن اجاره پايين در منطقه: نیروی صاحبخانه در محله چینی ها برای فروش ساختمان خود را به این شهر است.

روز جمعه Cedillo اعلام کرد قصد دارد برای داشتن هیئت عمومی این نسخهها کار میکند — این سازمان که نظارت بر تعمیرات پیاده رو خیابان repaving و ساخت و ساز پل ها — استفاده از قدرت خود را از دامنه برجسته برای به دست آوردن 124-ساختمان واحد آپارتمان از مالک توماس Botz.

Cedillo گفت: استراتژی است که نیاز به نگه داشتن 59 واحد از مسکن مقرون به صرفه در داخل ساختمان شناخته شده به عنوان دامنه کوه ویلا از تعویض بیش از نرخ بازار قیمت. 30 سال توافق برای حفظ رانت کم بین صاحبان املاک و شهر منقضی شده در سال 2018 — و تلاش در رسیدن به یک معامله جدید از هم جدا افتاده اند.

تبلیغات

“ما استفاده از تمام منابع از شهرستان هر دو قانونی و مالی برای محافظت از این مستاجران,” او گفت:. “شهر در بحران است … با توجه به مسکن و قیمت است.”

اجاره در 51 از دامنه کوه ویلا آپارتمان میله میله برای رفتن به طور متوسط 50 درصد در ماه سپتامبر با توجه به Botz که شرکت 636 NHP LLC صاحب ساختمان. در حداقل یک سه خوابه واحد اجاره ماهانه است که انتظار می رود برای رفتن از $889 به حدود 2500 دلار است.

دامنه کوه ویلا در اصل ساخته شده با این شهر کمک کند. در سال 1986 این شهر جامعه کلنگی آژانس ارائه شده $5.45 میلیون دلار وام به توسعه دهندگان که به نوبه خود به توافق در حفظ و اجاره در قیمت مقرون به صرفه برای 30 سال به گفته مقامات در Cedillo ،

Botz گفت که او در نظر دارد برای مبارزه با هر گونه تلاش توسط شهر را به اموال خود را. و او استدلال کرد که دامنه کوه ویلا صاحبان هرگز مورد توافق برای ارائه مسکن ارزان قیمت از سه دهه پیش اگر آنها می دانستند این شهرستان خواهد دبه هنگامی که قرارداد منقضی شده است.

تبلیغات

“اگر این شهر می رود و expropriates ساختمان از توسعه دهندگان خصوصی مثل ما — خود ساخته اند که به 30 سال مقابله و نگهداری پایان خود را از معامله — فقط به این ساختمان گرفته شده در پایان هیچ توسعه خصوصی خواهد ساخت واحد دیگر مسکن در همکاری با شهر L. A. هرگز دوباره” او گفت:.

هنوز Cedillo پیشنهاد کشیده شده حمایت گسترده از مستاجر گروه های حقوق که باید صرف نزدیک به یک سال و فشار او را به شهر به دست آوردن ساختمان. آنها می گویند دامنه برجسته است که بهترین راه برای نگه داشتن خانواده ها از اینکه مجبور در خیابان با بالا رفتن سرسام آور اجاره — و خواهد بود ارزان تر از ساخت مسکن ارزان قیمت از زمین تا.

یعقوب Woocher یک سازمان با لس آنجلس, مستاجران , اتحادیه اروپا گفت که او فکر می کند در دامنه کوه ویلا می تواند ارزش را به عنوان مقدار به اندازه 15 میلیون دلار تقریبا 2 میلیون دلار بیش از این شهرستان به دنبال به صرف به اطمینان حاصل شود که اجاره اموال ماندن کم برای 10 سال دیگر.

در تجمع هفته گذشته با دامنه کوه ویلا مستاجران Woocher و دیگر فعالان شهر گفت: رهبران باید تا به حال هیچ مشکل ارائه دهندگان کمک به ثروتمند منافع خصوصی مانند توسعه دهندگان از هتل در مرکز شهر L. A.

“من نمی خواهم به شنیدن در مورد قیمت برچسب شده است. من نمی خواهید به شنیدن در مورد چه مقدار از آن هزینه خواهد شد” گفت: Damien Goodmon مدیر اجرایی Crenshaw مترو ائتلاف یک گروه متمرکز بر مبارزه با جابه جایی در جنوب لس آنجلس است. “از آنجا که هزینه بی خانمانی برای این مستاجران و بسیاری از دیگران است به مراتب بیشتر است.”

مقامات منتخب هر شهرستان در سالن و در دیگر سازمان های محلی استفاده می شود دامنه برجسته قدرت خرید ملک خصوصی برای ساخت و ساز مدارس و پل ها و ایستگاه های قطار ایستگاه آتش نشانی و دیگر امکانات عمومی. این شهرستان را در بخش مسکن هیچ گونه اختیارات قانونی به گفته سخنگوی آژانس ساندرا مندوزا.

به جای Cedillo پیشنهاد تماس را برای دفتر فنی و مهندسی که در عمل در این شهر آثار عمومی اداره به گزارش در 30 روز همراه با توصیه هایی برای دستیابی به چینی اموال — و احتمالا سایر ساختمان های مسکونی که انقضای مسکن مقرون به صرفه توافق نامه.

النا استرن سخنگوی دفتر فنی و مهندسی گفت: سازمان اموال بدست می آورد فقط برای پروژه های زیربنایی در این مکان از راه حق. در ضمن یک وکیل است که متخصص در دامنه برجسته قانون گفت که او فکر می کند Cedillo است “نما” را به نگاه خوب در مقابل مستاجر قرار گرفتند.

تبلیغات

تحت قانون دولت از مسئولان شهرستان نیاز به نشان می دهد که آنها دارای اختیارات قانونی برای به دست گرفتن اموال به منظور حفظ و مسکن گفت: Christopher ساتون یک وکیل مستقر در پاسادنا. بعلاوه, Sutton گفت: این شهرستان از نظر قانونی نمی توانند خرید ملک مگر اینکه آن را می پردازد ارزش منصفانه بازار — یک ماده است که می تواند سال به حل و فصل در دادگاه.

“من فکر می کنم این شهرستان دارای هر دو مشکل قانونی و یک مشکل اقتصادی در تلاش برای حمل این” او گفت:.

Cedillo گفت: او ارائه شده Botz یک معامله در سال گذشته که به نام این شهرستان به لغو بدهی های باقی مانده در اموال اگر صاحبان توافق به نگه داشتن نرخ پایین تر برای یک دهه دیگر. به عنوان بخشی از این معامله نیز در این شهرستان فراهم کرده اند $7.3 میلیون دلار برای پوشش تفاوت این عضو شورای مشاوران گفت.

این معامله هرگز به امضا رسید. Botz گفت: او دوست داشت این پیشنهاد اما بعد به این نتیجه رسیدند که او را به صورت دیگری تقاضا از مستاجران به تمدید توافق ظرف چند سال.

Cedillo پیشنهاد شد نیز امضا شده توسط, عضو شورای Marqueece هریس-داوسون در حال حاضر سر به شورای مسکن کمیته که Cedillo صندلی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im