L. A. شهرستان گزارش 81 کروناویروس جدید, مرگ و میر, بالاترین, یک روز در مجموع تا کنون

لس آنجلس در روز شنبه گزارش 81 جدید مرگ و میر مربوط به COVID-19 شهرستان بالاترین یک روزه مرگ و میر از این بیماری تا کنون.

“امروز نشانه های بسیار غم انگیز نقطه عطف برای ما کانتی” باربارا فرر این شهرستان بهداشت عمومی مدیر در بیانیه ای گفت. “ما گزارش بیشترین تعداد COVID-19 مرگ و میر برای هر یک روز از زمان شروع این بیماری همه گیر و ما عمیق ترین تسلیت با رفتن به هر فرد عزادار از دست دادن عزیزان خود.”

در هفته گذشته مرگ و میر در میان L. A. ساکنان شهرستان باید تقریبا دو برابر شده و در حال حاضر در بیش از 570, او گفت:.

از افرادی که اخیرا درگذشت 56 شدند مسن تر از 65 سال و 18 بودند 41 تا 65 و یک فرد 18 تا 40 فرر گفت. شصت و سه نفر از مردم به شرایط بهداشتی اساسی.

تبلیغات

این شهرستان همچنین اعلام کرد 642 اضافی coronavirus موارد شنبه. ساحل طولانی است که خود را در وزارت بهداشت, گزارش های اضافی مرگ و 30 مورد جدید در روز شنبه در مجموع از 12,051 موارد و 577 مرگ و میر در L. A. شهرستان است.

“ما به خصوص در مورد قریب به اتفاق تعدادی از شهروندان ساکن در خانه های سالمندان که گذشت” فرر گفت و اشاره کرد که او خواسته برای دولت و حمایت دولت فدرال برای کمک به اطمینان حاصل شود که خانه های سالمندان بی خطر هستند.

“این شامل درخواست برای تکمیلی نیروی انسانی و PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] افزایش توانایی برای تست ساکنان و کارکنان و بهبود در کنترل عفونت ظرفیت در خانه های پرستاری,” او گفت:.

تبلیغات

خانه سالمندان تبدیل شده اند غم انگیز نقطه کانونی از بیماری همه گیر کوروناویروس با سالمندان ساکنان بسیاری از آنها در شرایط بهداشتی اساسی حسابداری برای درصد زیادی از COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور است.

برای اولین بار در کالیفرنیا وزارت بهداشت مقامات در دوشنبه دقیق نام از خانه های پرستاری در سراسر کشور با COVID-19 شیوع و تعداد موارد در هر مرکز.

کالیفرنیا وزارت بهداشت لیست نام 261 ماهر-پرستاری امکانات در سراسر کشور با بیش از 3000 موارد مثبت در میان ساکنان و کارکنان. وزارت بهداشت و درمان, سایت گفت: لیست یک تصویر لحظهای به نمایندگی از 86 درصد از دولت 1,224 ماهر-پرستاری امکانات است که باید گزارش داده ها در 24 ساعت گذشته.

افزایش موارد در L. A. شهرستان می آید که مقامات همچنان به سطح شیب دار تا تلاش برای بهبود دسترسی به تست.

تبلیغات

بیش از 76 ، 000 ساکنان شده بود تست شده و تا به حال دریافت نتایج خود را به عنوان از شنبه با حدود 14 درصد تست مثبت فرر گفت.

جدید تست سایت باز خواهد شد و دوشنبه در بل در بورلی بیمارستان جامعه در Montebello و در PIH سلامت خوب سامری بیمارستان در مک آرتور, پارک, شهرستان, سرپرست هیلدا سولیس گفت.

یک درایو تا تست سایت در PIH سلامت وهیتیر بیمارستان نیز باز خواهد شد جمعه شهرستان مقامات روز شنبه اعلام کرد. هر ساکن با علائم COVID-19 می توانید یک قرار ملاقات آنها گفت.

تبلیغات

مردم را در اتومبیل های خود را برای آزمون که آنها را اداره خود را با swabbing خود را بدون استفاده از دستورالعمل های ارائه شده در محل گفته است. نتایج ارائه خواهد شد در عرض دو تا سه روز در این شهرستان گفت.

“ما در حال گسترش آزمایش ظرفیت و حصول اطمینان از ساکنان دسترسی آسان به تست کمک به ما در درک گسترش این ویروس و حیاتی خواهد بود به کاهش محدودیت های زمانی که زمان می آید” شهرستان سرپرست جانیس هان در بیانیه ای گفت.

در حال حاضر این شهرستان اقامت در خانه سفارش باقی مانده است در اثر و مقامات می گویند که این مهم برای ساکنان به ادامه مطابق به منظور کند کردن ویروس گسترش یافته است. در شهر لس آنجلس و بسیاری دیگر از ساکنان نیز نیاز به پوشیدن ماسک در هنگام ترک خانه های خود را به بازدید از فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و سایر موسسات را به استفاده از خدمات ضروری است.

چندین شهر در اورنج کانتی تصویب قوانین مشابه که نیاز به پوشش صورت.

تبلیغات

در تیخوانا یک درایو-از طریق ماسک صورت سادگی منجر به خیلی تراکم ترافیک در روز شنبه که پلیس تعطیل خطوط روشن و توصیه مردم به مسیرهای جایگزین.

به سادگی در محل AST ورزشی در بزرگراه شاهنشاهی در نزدیکی Kraemer بلوار به تیخوانا اداره پلیس گفت در توییتر. این شرکت گزارش دادن دور 20,000 ماسک.

اورنج کانتی ثبت چهار اضافی مرگ و میر و 63 مورد جدید در روز شنبه در مجموع 1,556 موارد از جمله 32 مرگ و میر. در مجموع 155 نفر در بیمارستان بستری شدند با 59 از آنها در Icu. همانطور که از شنبه, 17,616 مردم شده بود آزمایش 1,245 آنها را آزمایش بین جمعه و شنبه به تنهایی در این شهرستان گزارش شده است.

در شهرستان ریورساید مردم ملزم به پوشیدن پوشش صورت در هنگام ترک خانه های خود به هر دلیلی. شهرستان گزارش شده پنج مرگ و میر بیشتر و 145 بیشتر موارد از coronavirus در روز شنبه و در مجموع 72 کشته و 2,602 فتح کرد گرفته شد موارد است. از آن 215 نفر در بیمارستان بستری شد, با 69 از آنها در Icu. در مجموع 32,779 ساکنان شده بود را آزمایش کردند که از روز شنبه.

تبلیغات

مقامات وجود دارد نیز ممنوع دولتی و خصوصی گردهمایی با هر اندازه و ممنوع کوتاه مدت امکانات محل سکونت از عامل تا ژوئن 19.

مقامات شهرستان صادر شده یادآور جمعه برای مردم برای جلوگیری از سفر تفریحی به کوه جوامع است. به طور خاص آنها هشدار داد که کلانتر نمایندگان خواهد بود نگه داشتن چشم و نزدیک در شهر Idyllwild بیش از آخر هفته پس از county سرپرست چاک واشنگتن دفتر شکایت از ساکنان که شاهد بازدید کننده آخر هفته قبل.

“من عمیقا آشفته به یاد بگیرند که مردم پرهیاهو به مبارزه طلبیده استان و شهرستان stay-at-home سفارشات آخر هفته گذشته و در معرض خطر سلامت و ایمنی Idyllwild ساکنان” واشنگتن در بیانیه ای گفت. “من خواسته ام کلانتر بیانکو به پرداخت توجه بیشتر به مناطق کوهستانی این آخر هفته و در مواظب برای غیر ضروری بازدید کنندگان است.”

ایالت دیگری 87 نفر در این دوره 24 ساعته پایان شب جمعه آوردن کالیفرنیا مجموع تلفات به 1,072 Gov. گاوین Newsom گفت شنبه.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

“برای کسانی که فکر می کنم ما از جنگل … من به شما هشدار می دهند بر این اساس است که 87 شماره” Newsom گفت. “که نشان دهنده یکی از بالاترین تعداد مرگ و میر در دولت را تجربه کرده است پس از آغاز این روند است.”

همانطور که از جمعه شب تعداد افراد بستری شده با COVID-19 در کالیفرنیا رشد کرده بود به 3,221 یک 1.3% افزایش از روز قبل. در مجموع 1,173 از این بیماران در بخش مراقبت های ویژه واحد کاهش .1% از روز قبل Newsom گفت.

مقامات در نظر گرفتن این آمار به شاخص های کلیدی از اینکه دولت اجتماعی فاصله قوانین در حال ساخت یک تفاوت و چگونه به زودی می توان آنها را آرام.

تبلیغات

“من مرجع بستری شدن در بیمارستان و ICU تعداد بسیار بسیار مهم اعداد از نظر ما تعیین زمانی که ما می توانیم شروع به شل شدن تا stay-at-home سفارشات” Newsom گفت. “ما قطعا مسطح منحنی. سوال این است که هنگامی که ما می رویم به دیدن آن اعداد شروع به کاهش بر اساس مداوم به عنوان مخالف به یک اپیزودیک اساس به عنوان ما را دیده اند در طول هفته گذشته یا بیشتر.”

Newsom تا به حال برخی از توصیه های پنج شنبه برای مردم بیش از ناراحت کننده برخی از آنها آغاز شده و با برگزاری تظاهرات عمومی از جمله یکی از جمعه در هانتینگتون بیچ.

“من فقط می خواهم برای تشویق مردم است که هنگامی که شما تمرین خود را رایگان سخنرانی که من نمی [فقط] در آغوش من جشن, فقط انجام این کار با خیال راحت” او گفت:. “این ویروس می داند که هیچ ایدئولوژی سیاسی. آن را نمی دانید که اگر شما در حال حزب جمهوری خواه یا دموکرات در حمایت از رئیس جمهور مخالفت رئیس جمهور پس از تمرین فیزیکی فاصله.”

تبلیغات

فرماندار گفت که او نمی خواهد تحت تأثیر تظاهرات عمومی در تصمیم گیری زمانی که به بازگشایی دولت است.

“ما در حال رفتن به انجام کار درست نیست قضاوت با سیاست و نه قاضی, تظاهرات, اما در علم است.”

حداقل یک شهرستان در حال حاضر معکوس تعطیلی برخی از مجبور بیماری همه گیر.

شهرستان ونتورا بازگشایی شهرستان پارک در 5 بعد از ظهر جمعه. زمین بازی تنیس جامعه مراکز اردو و دوره های گلف باقی مانده بسته شده است.

تبلیغات

مقامات شهرستان در انتشار اخبار گفت که آنها قادر به بازگشایی فضاهای عمومی چون ساکنان “شده اند بسیار تعاونی در مطابق” با بهداشت عمومی, سفارشات, است که آنها در خانه بمانند.

“این یک گام در مسیر بازگشایی” مایک قدرت این شهرستان اجرایی در بیانیه ای گفت:.

شهرستان ونتورا گزارش شده بود 396 موارد و 13 کشته از بعد از ظهر جمعه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im