L. A. شهرستان گزارش جدید 24 coronavirus مرگ و میر

لس آنجلس گزارش داد 24 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 و 334 مورد از coronavirus یکشنبه مارک پایین ترین تنها-روز افزایش مرگ و میر در بیش از یک هفته است.

“اگرچه نشانه های امیدوار کننده است که ما تلاش جمعی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در حال کار بر ما غمگین هستند به گزارش امروز که بیشتر Angelenos از دست داده اند و زندگی خود را به COVID-19 و عزیزان خود را در دل ما آنها سوگواری” باربارا فرر این شهرستان بهداشت عمومی مدیر در بیانیه ای گفت.

از افرادی که درگذشت, 16 بودند بیش از سن 65 چهار بودند 41-65 و سه نفر 18-40. بیست و سه نفر شرایط بهداشتی اساسی, مقامات گفت.

شهرستان در حال حاضر گزارش شده بیش از 12,300 موارد coronavirus و 600 مرگ و میر مرتبط.

تبلیغات

“با وجود بالا بودن تعداد کل مرگ و میر و ادامه داد: افزایش موارد جدید وجود دارد که شواهد فیزیکی ما فاصله تلاش های در حال کار” فرر گفت.

او گفت که این شهرستان را تست ظرفیت همچنین در ادامه به افزایش است. بیش از 79 ، 000 ساکنان شده بود تست شده و تا به حال دریافت نتایج خود را به روز یکشنبه با حدود 15% تست مثبت فرر گفت.

جدید تست سایت باز خواهد شد و دوشنبه در بل در بورلی بیمارستان جامعه در Montebello و در PIH سلامت خوب سامری بیمارستان در مک آرتور, پارک, شهرستان, سرپرست هیلدا سولیس گفت. یک درایو تا تست سایت در PIH سلامت وهیتیر بیمارستان نیز باز خواهد شد دوشنبه مقامات شهرستان اعلام کرد.

مقامات گفته اند که در گذشته که تعداد موارد گزارش شده تمایل به شیب پایین در تعطیلات آخر هفته و روزهای دوشنبه به دلیل محدود تر تست.

تبلیغات

هنوز L. A. شهرستان اعلام 81 جدید مرگ و میر در شنبه تنظیم یک رکورد برای یک روز به مرگ و میر.

مرگ و میر افزایش یافته است به طور قابل توجهی در هفته گذشته در لس آنجلس حتی به عنوان در حال رشد وجود دارد نشانه هایی که تعداد coronavirus موارد در سراسر کالیفرنیا آغاز به سطح و کاهش در برخی از مکان های. شهرستان در حال حاضر حساب برای تناسب تعداد coronavirus مرگ و میر در کشور است.

لس آنجلس ضبط شده به مراتب کمتر مرگ و میر ناشی از نیویورک اما گفته های اخیر افزایش مرگ و میر مشکل است.

فرر در روز جمعه گفت که وجود دارد طبیعی است تاخیر زمانی که می آید به مرگ به عنوان مردم تمایل به بیمار و یا بستری در حالی که قبل از عبور دور.

تبلیغات

“شما تمایل به دیدن مرگ همچنان به افزایش خود را پس از موارد ممکن است وارد,” او گفت:.

او همچنین گفت که شیوع بیماری در تنظیمات نهادی که در آن مردم تمایل به بیشتر پزشکی آسیب پذیر زندگی می کنند و در محله های نزدیک را تحت فشار قرار دادند مرگ و میر بالاتر است.

ساکنان پرستاری ماهر و امکانات زندگی کمک خانه های نشان داده شده در حدود 36 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر در L. A. شهرستان به عنوان جمعه, او گفت:.

منابع دیگر از نگرانی عبارتند از گسترش ویروس از میان افراد بی خانمان و در correctional facilities.

تبلیغات

یک زندانی در سن پدرو فدرال تادیبی موسسه ترمینال جزیره درگذشت از COVID-19 روز یکشنبه به مناسبت دوم مرگ و میر وجود دارد در عرض یک هفته.

Micahel فلمینگ, 59, آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 8 در زندان درمانگاه ایالات متحده اداره زندانها گفت: در انتشار اخبار. او گرفته شده بود به یک بیمارستان برای درمان بیشتر شنبه گذشته. روز دوشنبه او قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و روز یکشنبه کارکنان بیمارستان تلفظ او را مرده انتشار گفت.

فلمینگ شده بود بازداشت و پس Jan. 31, 2017. او محکوم به اعدام در ایالت وایومینگ به 240 سال در مبارزه با مواد مخدر-جرائم مربوط.

روز دوشنبه یکی دیگر از زندانی, Bradley James Ghilarducci 73 درگذشت در بیمارستان پس از درد و رنج و ضعف و غش جادوها ایالات متحده اداره زندانها گفت. نتایج آزمون دریافتی روز شنبه تایید کرد او قرارداد coronavirus.

تبلیغات

یکشنبه, مجموع 33 زندانیان و دو تن از اعضای هیات در FCI ترمینال جزیره تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس, مقامات گفت.

وقوع دومین در یک زندان فدرال در کالیفرنیا است. لامپوک زندان تا به حال گزارش 54 مورد در میان زندانیان از جمله یکی که فوت و 27 در میان کارکنان, یکشنبه, با توجه به U. s. اداره زندانها.

سایر استان ها نیز گزارش داد افزایش ناچیز در coronavirus موارد در روز یکشنبه.

اورنج کانتی گزارش 80 اضافی و مواردی از این ویروس در مجموع 1,636 از جمله 32 مرگ و میر. در مجموع 144 نفر در بیمارستان بستری شدند از جمله 56 در بخش های مراقبت ويژه.

تبلیغات

Riverside County ثبت سه اضافی مرگ و میر و 36 مورد جدید در مجموع 2,638 موارد و 75 مرگ و میر. از کسانی که 223 نفر در بیمارستان بستری شد, با 71 در Icu.

در جای دیگر در شهرستان ونتورا, مقامات اعلام کرد که گسترش ویروس کند بود به اندازه کافی برای شروع آرامش بخش برخی از بخش های این شهرستان اقامت در خانه سفارش دهید. این شهرستان گزارش شده بود 416 موارد coronavirus و 13 مرگ و میر ناشی از شنبه. بیست و یک نفر در بیمارستان بستری شدند از جمله هشت در واحد مراقبت های ویژه.

این شهرستان در روز شنبه خود را اصلاح اقامت در خانه سفارش به اجازه برخی از کسب و کار به بازگشایی و برخی اجتماعات را برای اولین بار از محدودیت های صادر شده برای مبارزه با گسترش coronavirus. تجمعات محدود شد به پنج نفر یا کمتر و کسب و کار مورد نیاز بود به بیش از 10 نفر از کارکنان در یک زمان و خودداری از خدمت ،

شهرستان-اجرای پارک ها و سواحل نیز بازگشایی شد بیش از آخر هفته هر چند برخی از شهرستانها را انتخاب کرده اند برای حفظ مناطق تفریحی بسته حداقل تا دوشنبه.

تبلیغات

سخت ماندن در خانه سفارشات و تفریحی تعطیلی در محل باقی می ماند در اکثر کالیفرنیای جنوبی در برخی موارد طراحی خشم محافظه کار گروه که در سازماندهی تظاهرات پراکنده.

تظاهرات علیه سفارشات برگزار شد در هانتینگتون بیچ در روز جمعه و در مرکز شهر سان Diego در روز شنبه و در سن کلمنت و انسینیتاس در روز یکشنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>