L. A. شهرستان گزارش 18 جدید کروناویروس مرگ و میر می گوید مردم فقیر هستند سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز یکشنبه گزارش 18 اضافی COVID-19 کشته و 440 مورد جدید از coronavirus. ساحل طولانی است که خود را در وزارت بهداشت گزارش داد دو کشته و 10 موارد اضافی آوردن این شهرستان را در مجموع به 915 مرگ و میر و 19,538 موارد است.

“سخت ترین بخشی از COVID-19 همه گیر است و از دست دادن مردم به ویروس” باربارا فرر مدیر بخش وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت. “از همه شما که باید از دست عزیزان ما عمیقا متاسفم.”

از کسانی که اخیرا درگذشت 13 مسن تر از 65 چهار شد 41 تا 65 و یکی از 18 به 40, مقامات گفت. پانزده حال اساسی شرایط بهداشتی.

به طور کلی مردم سیاه و سفید در ادامه مشاهده کنید بالاترین COVID-19 مرگ و میر در L. A. شهرستان با 13 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در مقایسه با 9.5 برای Latino مردم 7.5 برای مردم و 5.5 برای مردم و مقامات بهداشت عمومی در انتشار اخبار گفت.

تبلیغات

مقامات همچنین نشان داد که کسانی که در زندگی کم درآمد جوامع در L. A. شهرستان سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از کسانی که در جوامع ثروتمند. محله ای که در آن 30 درصد به 100 درصد از ساکنان در فقر زندگی می کنند دیده می شود در حدود 16.5 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در مقایسه با 5.3 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در جوامعی که کمتر از 10 درصد از ساکنان در فقر زندگی می کنند آنها گفت.

“ما به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد که در حال مرگ است, ما در حال یادآور شد که کار جلوتر مستلزم آن است که ما مسائل نامتناسب است که در نتیجه در نرخ بالاتر از مرگ در میان آمریکایی های آفریقایی تبار Latinx و آسیایی و همچنین ساکنان در فقر زندگی می کنند,” فرر گفت. “حصول اطمینان از دسترسی به تست های اولیه درمان و مراقبت و حمایت اقتصادی در میان آن جوامع در معرض خطر ویرانگر نتایج مرتبط با COVID-19 ضروری است.”

یکشنبه, بیش از 117,000 مردم تا به حال تست شده و دریافت نتایج خود را با حدود 14 درصد تست مثبت, او گفت:.

مقامات گفته اند که تعداد موارد جدید گزارش شده در تعطیلات آخر هفته تمایل به پایین تر با توجه به نتایج آزمون محدود بودن بازگشت.

تبلیغات

پس از ظاهر شدن به سطح برای یک زمان تعداد coronavirus موارد ثبت شده توسط L. A. شهرستان رسید و در طول هفته گذشته و مرگ و میر دو برابر شده اند.

مقامات باقی می ماند به خصوص در مورد ساکنان از امکانات سازمانی که تمایل به شرایط بهداشتی اساسی و زندگی در محیط های که در آن شما می توانید گسترش بیشتر به راحتی.

در مجموع 365 ساکنان زندگی می کردند که در نهادی تنظیمات مرده بود از COVID-19 همانطور که از روز جمعه اکثر آنها در خانه سالمندان ساکنان فرر گفت. آنها حساب 43 درصد از مرگ و میر در L. A. شهرستان است.

در تلاش برای کند کردن این ویروس در میان جمعیت های آسیب پذیر این شهرستان افسر بهداشت دکتر Muntu دیویس در روز جمعه صادر شده منظور نیاز است که همه گروه مجوز بهداشت و درمان امکانات محدود ورود به کارگران و ساکنان و تعلیق غذاخوری جمعی و فعالیت های. هر دو ساکنان و کارکنان در امکانات مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره پوشانده اند.

تبلیغات

موسسات در حال حاضر نیاز به انجام تست برای همه ساکنان و کارکنان این که آیا علامتی یا نه یک فرایند است که آغاز خواهد شد دوشنبه فرر گفت.

تیم پزشکی از گارد ملی کالیفرنیا نیز اعزام شده است و به پنج پرستاری ماهر امکانات در L. A. شهرستان برای کمک به کمبود نیروی انسانی با توجه به شیوع کروناویروس و مقامات در حال مذاکره برای اعزام چهار تیم بیشتر است.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>