L. A. شهرستان در حال حاضر نیاز به ساکنان به سایش پوشش صورت. در اینجا جزئیات

لس آنجلس جدید نیاز به پوشیدن پوشش صورت به اثر می رود یکشنبه شب. در اینجا یک نگاه چگونه است که قانون جدید کار می کند و همچنین به عنوان دستور مشابه در سراسر کالیفرنیا.

چگونه L. A. شهرستان صورت پوشش سفارش کار می کند ؟

مشتریان ضروری کسب و کار ملزم به پوشیدن یک چهره پوشش در حالی که در داخل.

همچنین کارفرمایان ضروری کسب و کار باید به همه کارمندان — که وظایف نیاز به تماس با افراد دیگر — یک پارچه صورت پوشش را می پوشند در حالی که کار کردن با افراد دیگر است.

آیا من باید آن را می پوشند در حالی که در حیاط خلوت و یا راه رفتن به تنهایی خارج است ؟

L. A. County, منظور, موثر, برای همه 10 میلیون نفر زندگی می کنند که در لس آنجلس نیاز ندارد ماسک پوشیدن در حالی که در حیاط خلوت و یا در حالی که در انفرادی اجرا و یا راه رفتن.

تبلیغات

باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت گفت: پوشیدن پوشش صورت محافظت افراد دیگر از خود میکروب ها در مورد شما را آلوده و آن را درک نمی کنند.

او همچنین پیشنهاد کرد با پوشیدن این صورت پوشش در حالی که شما در مکان های با افراد دیگر مثل اتوبوس یا قطار در حالی که ضروری سفر.

“اگر شما تمام توسط خودتان و … شما می توانید آن را قرار داده است اگر شما می خواهید, اما شما لازم نیست به” فرر گفت.

افرادی که با هم زندگی می کنند نیز ملزم به پوشیدن ماسک در حالی که در یک پیاده روی یا تنه زدن شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت.

تبلیغات

شهرهای ساحل طولانی و پاسادنا که خود ادارات بهداشت صادر شده و دستور مشابه به سازگار با L. A. شهرستان سفارش. یک جهت مشابه برای شهر لس آنجلس با جمعیت 4 میلیون نفر به اثر رفت جمعه.

برخی از شهرستانها صادر شده و حتی قوی تر در صورت پوشش قوانین ؟

بورلی هیلز نیاز به پوشش صورت هر زمان که مردم ترک خانه از جمله برای پیاده روی را از طریق محله.

تحت نظم رانندگان سفر به تنهایی و یا با اعضای خانواده خود را نمی نیاز به پوشیدن پوشش صورت مگر اینکه آنها خود را پایین تر خودرو ویندوز به هر دلیلی از جمله به ارتباط برقرار کردن با اولین پاسخ دهندگان خدمات مواد غذایی کارگران و یا دیگران که اعضای خانواده خود را.

تبلیغات

چه در مورد سایر استان ها در جنوب کالیفرنیا?

سن دیگو شهرستان نیاز به کارکنان که ممکن است در تماس با مردم به پوشیدن پارچه صورت پوشش مانند فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, فروشگاه رفاه در ایستگاه های گاز بانک ها در حمل و نقل عمومی و ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در حالی که خدمت به مواد غذایی است.

اورنج کانتی است که به شدت تشویق ساکنان به سایش پوشش صورت در هنگام خروج از خانه و همچنین کارکنان ضروری کسب و کار در حالی که مشغول به کار است. شهرستان کوستا مسا, اما به طور کلی ساخت پوشش صورت اجباری زمانی که ساکنان و یا بازدید کنندگان خارج از خانه خود و یا وسیله نقلیه شخصی در حالی که انجام و یا دسترسی ضروری خدمات.

Riverside County نیاز به هر کس به پوشیدن صورت پوشش در هنگام خروج از خانه.

سان برناردینو شهرستان نیاز به هر کس به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که خارج از خانه برای فعالیت های ضروری.

تبلیغات

شهرستان ونتورا است ترغیب ساکنان به پوشیدن صورت را پوشش خواهد شد اگر آنها در اطراف دیگران است.

آنچه در مورد منطقه خلیج سان فرانسیسکو?

شش شهرستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو را صادر توصیه به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در تعامل با افراد دیگر در حالی که انجام فعالیت های ضروری از جمله شهرستان, سان فرانسیسکو, سانتا, کلارا, Alameda, Contra Costa San Mateo و مارین. چنین فعالیت ها شامل رفتن به مطب دکتر و بازدید از سوپر مارکت ها و داروخانه ها.

تبلیغات

سونوما کانتی است که نیاز به پوشش صورت قبل از ورود به هر محیط داخلی مرکز در خارج از خانه خود را مانند فروشگاه های مواد غذایی خشک پاک کننده ها ، دفاتر و ادارات پست; در هر محصور فضای باز مانند سایت های ساخت و ساز تاکسی و rideshares یا اتوبوس; و در مناطق که مردم قادر به نگه داشتن شش پا به دور از دیگران و در همه زمان ها مانند بازارهای کشاورزان ایستگاه های گاز و درایو-از طریق.

چه دولت و مقامات فدرال می گویند ؟

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند با پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها آن را سخت به نگه داشتن شش پا و دور از سایر افراد است.

کالیفرنیا وزارت بهداشت می گوید پوشیدن پوشش صورت ممکن است بدون علامت کاهش انتقال ویروس و تقویت جسمی فاصله.

“محدود وجود دارد شواهد نشان می دهد که استفاده از پارچه پوشش صورت عمومی در طول یک بیماری همه گیر می تواند کمک به کاهش انتقال بيماري” آژانس گفت. “نقش اصلی خود را برای کاهش انتشار ذرات عفونی به هوا وقتی کسی صحبت می کند سرفه یا عطسه از جمله کسی که COVID-19 اما احساس خوبی است.

تبلیغات

“پارچه پوشش صورت یک جایگزین فیزیکی برای فاصله گرفتن و شستن دست و ماندن در منزل و زمانی که بیمار اما آنها ممکن است مفید هنگامی که در ترکیب با این مداخلات اولیه” آژانس گفت.

چه ایده های صورت را پوشش می دهد فراتر از یک پارچه صورت دهد ؟

Bandannas پارچه ماسک و گردن گتر قابل قبول هستند. مقامات اصرار ساکنان برای حفظ پزشکی-درجه ماسک و N-95 ماسک برای حرفه ای پزشکی و اولین پاسخ دهندگان.

چگونه من باید برای مراقبت از صورت من پوشش?

در اینجا برخی از مشاوره در کالیفرنیا مقامات بهداشت:

تبلیغات

  • این یک ایده خوب برای شستن پارچه در صورت پوشش غالبا در حالت ایده آل پس از هر بار استفاده و یا حداقل روزانه.
  • باید یک کیسه یا سطل برای نگه داشتن پارچه پوشش صورت در تا زمانی که آنها می تواند قرينه سازي با مواد شوینده و آب داغ و خشک در یک چرخه.
  • اگر شما دوباره باید فصل خود را پارچه پوشش چهره قبل از شستن دستهای خود را بلافاصله پس از قرار دادن آن پشت در و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.
  • دور انداختن پارچه پوشش صورت است که دیگر پوشش بینی و دهان را بیرون کشیده و یا روابط آسیب دیده و یا تسمه نمی تواند باقی بماند در این صورت یا باید سوراخ یا اشک در پارچه

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im