L. A. شهرستان Dist. Atty. جکی Lacey حرکت برای از بین بردن 66,000 ماری جوانا اعتقادات

Dist. Atty. جکی Lacey روز پنج شنبه اعلام کرد که اخراج 66,000 ماری جوانا اعتقادات در L. A. شهرستان است. این حرکت که می آید سال پس از رای دهندگان کالیفرنیا قانونی علف هرز خنثی دهه مبارزه با مواد مخدر که به طور نامتناسبی هدفمند مردم از رنگ.

بالا دادستان این هفته ثبت, حرکت, درخواست یک قاضی برای پاک کردن 62,000 در محکومیت جنایت قدمت آن به سال 1961 و 4000 بزه اعتقادات در 10 شهرستانها در سراسر شهرستان. برتر قاضی دادگاه سام Ohta امضا شنبه.

این بدان معناست که 22,000 مردم دیگر از جنایات خود رکورد در کالیفرنیا و 15000 دیگر باید یک سابقه کیفری در همه. از 53,000 افرادی که دریافت کمک های 32% سیاه و سفید هستند و 45 درصد از لاتین و 20% سفید هستند.

“چه می کند این درست است که بی عدالتی از گذشته” Lacey در مصاحبه ای گفت:. “آن را می دهد آنها را یک شروع و یک شروع جدید است.”

تبلیغات

تلاش شد بخشی از یک همکاری با کد برای امریکا غیر انتفاعی فن آوری سازمان که توسعه یک الگوریتم کامپیوتر به سرعت تجزیه و تحلیل county داده که برای تعیین نفر واجد شرایط پاک می شود تحت گزاره 64 که در سال 2016 قانونی در میان چیزهای دیگر در اختیار داشتن و خرید کردن برای هر اونس ماری جوانا و اجازه داد تا مردم به رشد به عنوان بسیاری از شش گیاهان برای استفاده شخصی است.

این فن آوری می تواند اسکن پرونده از 10000 نفر در “یک ماده از ثانیه صورت گرفت” گفت: Evonne سیلوا, کد برای امریکا ارشد مدیر برنامه عدالت کیفری.

دولت قانون امضا شده در سال 2018 مورد نیاز است که دادستان کالیفرنیا به طور خودکار روشن از جمله سوابق کیفری در ماه جولای این سال است. ایلینوی و نیویورک نیز تصویب قوانین قرار داده است که تعهد در مقامات برای روشن شدن این پرونده است.

قبل از حرکت مردم تا به حال به درخواست دادگاه خود را, اما این فرایند وقت گیر و دست و پا گیر. هنوز بسیاری از مردم حتی سعی کردم.

تبلیغات

دادستان گفت: دهه مبارزه با مواد مخدر به طور نامتناسبی هدفمند اقلیت. مطالعات نشان داده اند که مردم از رنگ به احتمال زیاد دستگیر و مجازات در ارتباط با ماری جوانا جرائم حتی اگر سفید پوستان و لاتین استفاده و فروش ماری جوانا در نرخ مشابه. در نتیجه منتقدان می گویند این است که یک چرخه فقر و حبس است که نگه داشته است بسیاری از اقلیت از گرفتن شغل رفتن به مدرسه و یا پیدا کردن مسکن.

یک سال 2016 مطالعه در بر داشت که اگر چه آمریکایی های آفریقایی تبار را فقط 6 درصد از جمعیت کالیفرنیا آنها حساب برای تقریبا یک چهارم از کسانی که در خدمت زندان زمان به طور انحصاری برای ماری جوانا جرائم.

D. A. دفتر در حال برگزاری است در به طور خودکار پاکسازی 2,142 ماری جوانا اعتقادات آن می گوید فاقد شرایط لازم برای امداد رسانی به دلیل فرد سابقه کیفری. آن دسته از افراد هنوز هم می تواند دادخواست به resentenced منطقه دفتر دادستان گفت.

Lacey به اعلام ساعت قبل از رقبا در مارس 3 مسابقه برای دادستان منطقه برنامه ریزی شده بود به صورت خاموش در یک بحث است. او کاهش یافته است از این رویداد در هفته گذشته گفت: یکی از حامیان مالی در ارتباط بود به بزرگترین کمک کننده به سوپر پک جورج Gascón سابق سان فرانسیسکو دادستان منطقه که در حال اجرا است در برابر او.

Lacey که در سال هشتم به عنوان شهرستان برتر دادستان همچنین با اشاره به hecklers که فریاد می زدند و شعار می دادند به عنوان او صحبت کرد در بحث های او شرکت در ماه گذشته زمانی که او مربع خاموش در برابر Gascón و دوم چلنجر راشل رسی سابق مدافع.

“که منصفانه بحث” Lacey گفت. “من مانع از بیان من امتیاز یا مانع ابراز امتیاز من به این دلیل مردم در حال جیغ و فریاد.”

Gascón اولین دادستان منطقه در کالیفرنیا به اعلام همکاری با کد آمریکا برای روشن شدن ماری جوانا اعتقادات در سان فرانسیسکو. دفتر خود را پاک 9,362 ماری جوانا اعتقادات. از کسانی که موفق به دریافت کمک 33 درصد و 27 درصد لاتین.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>