L. A. شهرستان coronavirus مرگ و میر رسیدن به 320 در یک روز زمانی که کمترین تعداد موارد جدید گزارش شده است

لس آنجلس مقامات بهداشت در روز دوشنبه تایید کرد 25 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر آوردن این شهرستان تعداد کل مرگ و میر به 320 و مارک افزایش در میزان مرگ و میر در جنوب کالیفرنیا به عنوان شهر و شهرستان رهبران در ادامه به هشدار می دهند در برابر زودتر از موعد پایان دادن به پناهگاه در محل سفارشات.

با وجود افزایش در مرگ و میر در این شهرستان گزارش شده تنها 239 مورد جدید از این ویروس کمترین تعداد از مارس 26. اما این شهرستان میزان مرگ و میر نیز شروع به پریدن کرد بیش از آخر هفته از افزایش 2.8% در روز جمعه به 3.4% در روز دوشنبه.

“تعداد جهش زیرا مردم بیمار برای یک دوره طولانی از زمان قبل از مرگ گفت:” باربارا فرر مدیر بخش عمومی وزارت بهداشت.

او اشاره کرد که نیویورک مرگ و میر — مثل L. A. s — افزایش یافته است در حالی که دولت مورد تعداد کاهش یافته است, احتمالا به همین دلیل همان.

تبلیغات

تقریبا 1,059 مردم در L. A. شهرستان بستری هستند برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. از آن 18 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 15 درصد از این بیماران در هواکش.

حدود 52,000 مردم در این شهرستان تست شده برای این ویروس فرر گفت:, و اضافه کرد که حدود 5000 تا 6000 تست شده روزانه است.

“ما نمی دانیم که دقیقا چه کسی مثبت در هر لحظه در زمان,” او گفت:.

این شهرستان در ادامه به جزئیات نژاد و قومیت از کسانی که فوت کرده اند. اگر چه فرر نمی گویند که چگونه بسیاری از 320 قربانیان شده اند فهرست از کسانی که 14 درصد شد, سیاه, 18 درصد آسیایی 33 درصد شد, لاتین, 33 درصد سفید و 2 درصد شناسایی به عنوان یکی دیگر از نژاد و قومیت.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که او به زودی با ارائه یک چارچوب برای بازگشایی کالیفرنیا پس از دولت stay-at-home سفارشات برداشته شده است. Newsom گفت: او در حال کار با فرمانداران از واشنگتن و اورگن به منظور توسعه یک طرح برای محدودیت در زندگی روزمره و بازگشایی West Coast متحده است.

“ما خواهد بود رانده حقایق رانده شده توسط شواهد رانده شده توسط علم, رانده شده توسط بهداشت عمومی مشاوران و رانده شده توسط مشترک روح تعریف می کند که بهترین ها را از ما” Newsom گفت: در مورد استراتژی که او قصد دارد به پرده سه شنبه.

فرماندار اعلام کرد یک افزایش نسبتا کم در بستری مربوط به کروناویروس: تقریبا 3,015 نفر در بیمارستان بستری هستند و در سطح ایالت و 1,178 هستند در بخش مراقبت های ویژه.

تعداد موارد تایید شده در کالیفرنیا همچنان به رشد اما Newsom گفت: “منحنی است که خم به خاطر شما و تمایل خود را برای ماندن در خانه.”

تعداد موارد تایید شده در کالیفرنیا افزایش فوق 24,000 روز دوشنبه در حالی که مرگ و میر در ایالت افزایش به 723. رشد در موارد کاهش پیدا کرده است و در برخی از بخش های دولت ،

در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti تایید کرد که 25 بیشتر مردم مرده بود در این ایالت در شهر و اضافی 113 نفر تست مثبت برای ویروس. در حالی که او با اشاره به نرخ عفونت در L. A. به نظر می رسید به کاهش Garcetti بارها و بارها هشدار داده است که بازگشت سریع به حالت عادی می تواند عواقب کشنده.

“رفع محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات” او گفت:.

تبلیغات

پس از سرفه چندین بار در طول جلسه Garcetti تایید او تا به حال تست شده برای این ویروس اما نتایج منفی بودند.

Garcetti همچنین اعلام کرد ابتکار عمل را به ارائه یک هجوم نقدی به ساکنان شهر که صدمه دیده اند در سراسر کشور رکود اقتصادی در آورده با این ویروس. این “ریویرا کارت ابتکار عمل” با هدف به جای کارت بانکی به ارزش تا $1500 در دست ساکنان شهر که درآمد خانوار زیر خط فقر فدرال و یا کسانی که در خانواده کاهش یافته است به “عمیق تر مشکلات اقتصادی” به دلیل بیماری همه گیر.

تلاش است بودجه خارج غیر انتفاعی راه اندازی توسط Garcetti به جای خود شهر به معنی متقاضیان خواهد بود موضوع به فدرال “اتهام عمومی” قوانین است که ممکن است مانع از مهاجران در اینجا به طور غیر قانونی از به دنبال کمک.

“ما همه در این با هم” شهردار گفت. “ما همه Angelenos و من امیدوارم که ما دولت فدرال خواهد گوش دادن به آن بیش از حد … مهم نیست که چه وضعیت حقوقی امروز است.”

حتی به عنوان کالیفرنیا ساخته شده است محافظت پیشرفت در برابر گسترش بیماری لس آنجلس همچنان به افزایش تعداد مرگ.

مقامات بهداشت عمومی گزارش 31 کروناویروس جدید مرگ و میر در عید پاک یکشنبه, بزرگترین تک بعد کل پس از وقوع آغاز شد بیش از یک روز از 29 مجموعه چهار شنبه.

مقامات اعتبار جارو stay-at-home سفارشات برای پیشرفت کالیفرنیا ساخته شده است. فرر تاکید کرد نیاز مداوم برای عموم به عمل اجتماعی فاصله و در خانه باقی می ماند اگر COVID-19 علائم مشکوک شده است و یا تایید شده است.

تبلیغات

“قلب و روح ما قادر به حفظ این ویروس است در توانایی خود را ایزوله و قرنطینه” او گفت:.

لس آنجلس مقامات بهداشت در روز جمعه هشدار داد که ساکنان باید اتخاذ حتی دقیق تر اجتماعی-فاصله شیوه به سرعت گسترش coronavirus و گفت: stay-at-home محدودیت می تواند در اثر باقی می ماند به تابستان است.

حتی با نمایشی اجتماعی فاصله است که ساکنان شهرستان در حال حاضر در حال تمرین مقامات محلی پیش بینی است که تا 30 درصد از جمعیت می تواند آلوده تابستان بدون بیشتر تغییرات رفتاری مانند کاهش سفرهای خرید.

روز دوشنبه مقامات همچنین توضیح داد که چگونه این بیماری شد و در ادامه به گسترش در چهارم امکاناتی از قبیل خانه های سالمندان و زندان های برجسته اهمیت فاصله. فرر گفت: 92 نفر که با هم زندگی می کردند و یا مشغول به کار در امکانات زندگی کمک کرده بود درگذشت COVID-19 حسابداری برای حدود 29 درصد از این شهرستان تلفات.

بازداشت دستیار در مردان زندان مرکزی در مرکز شهر, L. A. نیز قرار داده شده در حمایت از زندگی, L. A. County Sheriff الکس بیانوبا روز دوشنبه گفت:. در مجموع 33 کلانتر کارکنان قراردادی ویروس و اضافی 429 کارکنان تحت قرنطینه, او گفت:.

تعداد L. A. شهرستان مشروط کارمند وزارت بیمار توسط ویروس ها نیز شروع به پریدن کرد به 16 روز دوشنبه از جمله شش نفر اختصاص داده شده به امکانات که در آن جوانان قرار دارد با توجه به موقت مشروط رئیس Ray Leyva.

هشت نوجوانان تست شده برای این ویروس اما هیچ کدام قرارداد, بیماری, سلامت, مقامات قبلا گفته شده است.

در حالی که سخت فیزیکی فاصله اقدامات در L. A. شهرستان شده اند که در اثر به مدت سه هفته باید به حال یک اثر در نجات جان بسیاری از مدل های ارائه شده توسط این شهرستان در روز شنبه نشان می دهد پیش بینی های نگران کننده اگر مقامات بلند stay-در-خانه سفارش در حال حاضر.

هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس در لس آنجلس, مقامات گفت. و وجود دارد بیش از 50% شانس که در حال حاضر ظرفیت بستری در بخش مراقبت ويژه بيمارستان در لس آنجلس حدود 750 تخت در حال حاضر می تواند خسته اواخر ماه آوریل است.

مقامات برشمرد استارک مسیرهای پیش رو برای L. A. شهرستان است. اگر اقامت در خانه سفارش به سرعت لغو و مردم عادی خود را از سر گرفت عادات 95.6 درصد از L. A. ساکنان شهرستان خواهد بود شما با coronavirus توسط Aug. 1 با توجه به پیش بینی های منتشر شده توسط این شهرستان است.

نود و پنج درصد از پاسخ دهندگان می گویند که آنها پشتیبانی L. A. مقامات منتخب’ تصمیم به پیاده سازی یک مادر اقامت در خانه سفارش برای همه اما ضروری پرسنل جدید, Loyola Marymount University نظرسنجی ها یافت می شود.

کسانی که عنوان سیاسی محافظه کار تمایل به بیشتر شک و تردید از هر دو stay-در-خانه سفارشات و سطح تهدید مطرح شده توسط ویروس.

تنها 76 درصد از آنها بازدید این ویروس به عنوان یک تهدید واقعی در مقایسه با 91% در میان لیبرال ها. محافظه کاران نیز شاهد خود را به عنوان کمتر آسیب پذیر با 74 درصد گفت: آنها نگران آنها می گرفتن ویروس در مقایسه با 85% از لیبرال ها.

بار کارکنان نویسندگان داگ اسمیت Dorany Pineda و Rong-گونگ Lin دوم کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de