L. A. شهرستان بسته تمام پارک ها در عید پاک یکشنبه به آهسته coronavirus

لس آنجلس مقامات گفت: تمام باغهای بوتانیک; دریاچه و محلی جامعه و منطقه ای پارک های بسته خواهد بود در عید پاک یکشنبه در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

این حرکت به عنوان مقامات خواسته اند که مردم را به ماندن در خانه در این هفته از جمله اجتناب از خرید به موارد و مرگ در این شهرستان افزایش یابد.

“با اولویت بالا بودن سلامت و ایمنی پارک ما را مهمان اعضای تیم و جامعه ما تصمیم دشوار تمام L. A. شهرستان, پارک, مکان” گفت: Norma E. گارسیا اقدام مدیر L. A. شهرستان بخش از پارک ها و تفریح و سرگرمی. “ما می دانیم که عید پاک است یک روز جشن برای بسیاری از پارک مهمانان و سرگرم کننده سنت برای L. A. شهرستان پارک ها و قدردانی می کنیم از حمایت و درک ما به عنوان جمعی کار را به پهن کردن منحنی coronavirus.”

لس آنجلس مقامات بهداشت تایید 22 بیشتر coronavirus مرتبط با مرگ و میر سهشنبه آوردن این شهرستان را در مجموع به 173 به عنوان تعدادی از مردم تست مثبت برای بیماری تاپ 7,000.

تبلیغات

وجود دارد 869 نفر بستری با COVID-19. از آن 43 درصد بیش از 65 و 18 درصد کمتر از 45. وجود دارد و 132 نفر در بخش مراقبت های ویژه.

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: 121 نهادی تنظیمات — از جمله خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات و ماهر-پرستاری امکانات — تحت بررسی هستند به صورت بالقوه شیوع بیماری پس از گزارش حداقل یک مورد از این ویروس. شهرستان تلفات شامل 37 ساکنان از امکانات است.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام سفارش سهشنبه شب نیاز به همه ساکنان به پوشیدن صورت پوشش در هنگام بازدید از اکثر ضروری کسب و کار به امید حفاظت از کارگران و کاهش گسترش coronavirus.

موثر جمعه در نیمه شب ساکنان باید پوشیدن, ماسک, سربند یا نوع دیگری از پوشش بیش از خود بینی و دهان که در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها, هتل ها, تاکسی, سوار-تگرگ وسایل نقلیه و چند تن دیگر ضروری کسب و کار.

تبلیغات

“پوشش, صرفه جویی در زندگی — آن است که ساده” Garcetti گفت.

نیز موثر جمعه کارگران در ضروری ترین کسب و کار باید به سایش پوشش صورت است که صاحبان کسب و کار باید یا ارائه و یا بازپرداخت کارگران برای خرید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de