L. A. تواند افزایش مرخصی استعلاجی, کمک, کسب و کار, تضمین حقوق گذاشته کارگران

شورای شهر لس آنجلس تحت فشار قرار دادند به جلو ده ها تن از پیشنهادات سهشنبه به منظور کمک به Angelenos مقابله با گسترش coronavirus و محافظت از آنها را از اثرات آن از جمله برنامه های برای تقویت بیمار ترک, ساخت ضریح به یاد بیاورید حقوق کارگران را که گذاشته و با ارائه کمک های مالی برای کسب و کار مبارزه و مستاجران.

“این بیماری همه گیر را لمس کرده است در هر گوشه از جهان است و افزایش در مقیاس جهانی مانند ما هرگز دیده می شود قبل” رئیس شورای شهر Nury مارتینز گفت: در آغاز یک ماراتن جلسه به طول انجامید که به اوایل شب. “ما در بازی uncharted waters, و آن است تا ما را به مطمئن شوید که ما در حال انجام وظیفه ما به عنوان خدمتگزاران مردم.”

مارتینز خواسته کارکنان شهرستان گزارش را در ایجاد اضطراری برنامه ای است که ارائه حداقل 14 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی به Angelenos در طول بحران بهداشت عمومی و یا فاجعه بزرگ. لس آنجلس در حال حاضر نیاز به مرخصی استعلاجی برای کارکنان مشغول به کار در این شهر تضمین این که آنها می توانید تعلق و استفاده از تا 48 ساعت پرداخت می شود ترک — شش روز در هر سال است.

این حرکت به معنای جلوگیری از افرادی که بد افتاده از ادامه برای رفتن به محل کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن افراد بیشتر در معرض خطر عفونت است. از بعد از ظهر سه شنبه بیش از 470 نفر تایید شده است به قرارداد COVID-19 در کالیفرنیا منجر به مرگ و میر 12 در دولت است.

تبلیغات

بحران مدیرکل کانون توجه در تفاوت های گسترده در منافع در دسترس کارکنان بسته به جایی که آنها زندگی می کنند و برای آنها کار می کنند. این شورا رای به اتفاق آرا به بازگشت مارتینز پیشنهاد برای افزایش مرخصی استعلاجی کارگردانی کارکنان شهرستان به آمده تا با توصیه هایی که خواهد آمد برای تصویب خود را.

The public watches a City Council meeting from a tent outside the buildnig

اعضای عمومی سازمان دیده بان پخش از لس آنجلس جلسه شورای شهر از یک چادر بنا در خارج از شهرستان سالن.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

این یکی از ده ها تن از طرح های جدید است که اعضای شورا معرفی سهشنبه در واکنش به COVID-19 pandemic: لس آنجلس نیز نقل مکان کرد و برای نرم کردن یک شهر قانون برای کمک به افراد بی خانمان تحمل بحران به طور موقت اجازه می دهد چادر برای اقامت در طول روز. چند اعضای شورا نیز پیشنهاد اخراج مهلت قانونی است که می تواند سخت تر از آن اعلام شده توسط شهردار اریک Garcetti که باید بازگشت به شورا برای تصویب نهایی است.

اعضای شورا همچنین معرفی طرح های جدید برای راه اندازی وام و کمک های مالی برای کسب و کار تحت تاثیر این بیماری همه گیر و برای کشف دیگر کسب و کار کمک قبیل کاهش مالیات و هزینه. در اوایل این دیدار صاحب رستوران Tricia La Belle خطاب به این شورا گفت: shutdown از ناهار خوردن در سرویس قرار داده بود او را در معرض خطر مالی.

تبلیغات

“من نمی توانم نفس بکشم در این لحظه. کارکنان من وحشت زده است. آنها خواستار من هر روز از من می پرسی برای پول است که من نمی تواند به دلیل وجود درآمد از آمدن به رستوران” La Belle گفت: شکایت که بسیاری از مشتریان هم از ترس حتی به تحویل سفارش.

“ما در آستانه هرج و مرج و قرار دادن بیشتر مردم در خیابان های ما,” La Belle گفت. “لطفا به ما کمک کند.”

یک پیشنهاد ایجاد یک “فقط به علت فسخ” قانون است که اطمینان حاصل شود که هر گونه کارگران بودند که گذاشته به دلایل اقتصادی مرخص می شوند منظور از ارشد. آنها همچنین باید به یاد بیاورید حقوق بر اساس ارشد. کارفرمایان خواهد بود به طور دائم محروم از فسخ کارگران — منع آنها را از یاد می آورد — بدون just cause.

اعضای شورا نیز نامیده می شود برای اطلاعات بیشتر بهداشت و ایستگاه های ضد عفونی کننده دست در سیستم مترو خواسته کارکنان برای دیده بانی برای ساختمان های شهر و یا بسیاری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان تست سایت و پیشنهاد دسترسی 24 ساعته به دستشویی در پارک های عمومی.

یکی دیگر از پیشنهاد و اندازه گیری ارائه شده توسط Councilmen Curren قیمت و گیاه Wesson, آیا نیاز به فروشگاه های مواد غذایی و تحویل غذا خدمات به کارکنان خود را در زمان برای شستن دست های خود را هر نیم ساعت و اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که رایگان برای تست ویروس برای آن دسته از کارکنان است.

علاوه بر این Councilwoman مونیکا رودریگز به نام برای سرکوب فروشندگان خیابانی که اصلا بهداشت مجوز فروش مواد غذایی است. رودریگز تا به حال شناور در ابتدا یک توقف موقت در تمام خیابان سکه ای با این استدلال که این امر کمک به محافظت از Angelenos از جمعیت اطراف فروشندگان در طول همه گیر اما تنظیم و پیشنهاد خود را در طول جلسه.

اعضای شورا را به جلو اقدامات جدید و طرح های پیشنهادی در سه شنبه جلسه بود که به شکل ویژه تلاش برای سعی کنید برای اطمینان اجتماعی فاصله بین شرکت کنندگان. شورای مقایسه کردن تعداد جلسات برنامه ریزی شده در هفته های آینده و اعمال اقدامات جدید به منظور محدود کردن تعدادی از مردم جمع آوری شده در شورای مجلسی.

A tent outside L.A. City Hall

چادر خارج شهرستان سالن که در آن شورای شهر در جلسه پخش شد.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

مارتینز بود خواست Angelenos برای تماشای این دیدار از راه دور بر روی تلویزیون و یا ویدئو و ارسال نظرات به صورت الکترونیکی. اعضای عمومی اجازه نداشتند در داخل شورای اتاق اما یک چادر بنا در خارج از شهرداری با یک میکروفون برای افرادی که می خواستند به آدرس شورا در فرد است.

بلندگوهای چند شکایت در مورد راه اندازی این استدلال آن را ناعادلانه به مردم است.

“نگه داشتن مردم در خارج از یک جلسه عمومی در 52 درجه و آب و هوا با هیچ بخاری و بدون حمام و سرویس بهداشتی است و نه یک بیماری همه گیر پاسخ آن را ظلم و ستم!” سابرینا Johnson, یک عضو از بی خانمان ها حمایت گروه KTown برای همه گفت: این شورا از زیر چادر در روز سه شنبه.

داگ هینز که نشسته در دو محله شوراها در هالیوود بود, در میان افرادی که منتظر خارج شهر هال در آب و هوای سرد به صحبت سهشنبه, نشستن بر روی صندلی های پلاستیکی که قرار داده شد حدود شش فوت از هم جدا.

هینز گفت: او می خواست این شهر را به حالت تعلیق تصویب تمام املاک و مستغلات پروژه های توسعه که در غیر این صورت نیاز به یک شهرستان شنوایی تا زمانی که همه محله شوراها مجاز به دیدار دوباره و نقد و بررسی آنها.

“من می ترسم ما در حال رفتن به دریافت یک موج از مصوبات بدون نظر” هینز گفت.

بار کارکنان نویسندگان Brittny Mejia و لیام دیلون کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme