L. A. می تواند منع از تصرف و از بین بردن افراد بی خانمان را موارد بر اساس اندازه

لس آنجلس می تواند منع از تصرف و حول کردن آیتم های متعلق به افراد بی خانمان بر اساس یک شی را اندازه اگر یک قاضی فدرال شرح زیر از طریق آزمایشی تصمیم صادر شنبه.

اولیه حاکم توسط ایالات متحده در منطقه قاضی دیل S. Fischer را ممنوع کرده لس آنجلس از اجرای یک شهرستان است که قانون ممنوعیت افراد از نگهداری اقلام بزرگتر — کسانی که نمی توانند جا به 60 گالن ظرف در پیاده رو و دیگر اموال عمومی.

اما این شهر هنوز هم می تواند مصادره چنین وسایل در “یک تعداد از شرایط از جمله هنگامی که آیتم های مراقبت, مسدود کردن پیاده رو و یا یک تهدید برای سلامت و ایمنی” فیشر نوشت.

فیشر نوشت که یک سوال اصلی در این مورد این است که آیا شهر “می توانید ضبط یا نابود کردن اقلام چرا که آنها از یک اندازه خاص.”

تبلیغات

“پاسخ به این پرسش است,” او نوشت.

قاضی همچنین گفت که طرفداران بی خانمان هستند به احتمال زیاد به موفقیت خود ادعا می کنند که قانون را نقض متمم چهارم قانون اساسی منع تشنج غیر قانونی.

وکیل Shayla مایرز است که به نمایندگی از شاکیان کاهش یافته است به نظر دلیل این حکم هنوز نهایی نشده است. از بنیانگذاران توسعه و حمایت از گروه Ktown برای همه, یکی از شاکیان گفت: گروه “خوشحال با این حکم” است اما به استادانه درست شده.

فدرال دعوی ظ توسط چند شاکیان از جمله افراد بی خانمان و Ktown برای همه استدلال کرد که این شهر قوانین و اجرای آنها را خلاف قانون اساسی. آنها شامل نمونه های متعددی از اقلام مصادره شده خود را در براده از جمله چرخ دستی های یک سگ لانه و یک کوسن فوم و پالت به خواب.

تبلیغات

Ktown برای همه و دیگر شاکیان اظهار داشت که کارگران شهرستان بودند تصرف و از بین بردن اموال مانند بدون دادن افراد بی خانمان یک فرآیند برای به چالش کشیدن اقدامات خود را.

ارائه اهداف “فوق العاده آسیب پذیر جمعیت: افراد بی خانمان که هیچ گزینه اما به زندگی در چادر و موقت encampments در سراسر لس آنجلس که اغلب تکیه بر این موارد بزرگ’ برای زنده ماندن در خیابان” شاکیان نوشت: در یک حرکت به دنبال توقف اجرای این قانون است.

شهرستان وکلای مقابله قانونی تشکیل پرونده که ممنوعیت اقلام بزرگ است “یک جزء حیاتی در این شهرستان را از وظایف برای حفظ فضاهای عمومی تمیز و امن و قابل استفاده توسط همه” ساخته شده “همه بیشتر فوتی و فوری امروز در مواجهه با خطرات بهداشتی ناشی از گسترش coronavirus.”

حق عمومی “به استفاده از پیاده رو برای مقاصد دیگر از ذخیره سازی نمی توان نادیده گرفت” آنها اضافه شده است. “این کاملا معقول و منطقی برای محدود کردن اندازه از مواردی است که یک فرد می تواند در یک محدود فضای عمومی است.”

در آزمایشی حکم فیشر گفت که این شهر را تصرف و تخریب فوری از اقلام غیر منطقی است و این شهر قانون اجازه می دهد از جمله فعالیت های فاقد “هر رویه پادمان.”

اولیه حاکم نیز نوار شهر از اجرای یکی دیگر از ارائه است که ممنوعیت مردم از مقاومت در برابر و یا مانع شهرستان کارکنان که حذف و یا دور انداختن مواردی که نقض شهرستان محدودیت در آیتم های ذخیره شده در حوزه عمومی است.

عضو شورای شهر جو Buscaino که نشان دهنده یک منطقه کشش از وات به سان پدرو گفت که او خشمگین شده بود با این روند حاکم است. اگر نهایی او گفت: این حکم را مجبور شهرستان به صرف پول ذخیره سازی مبلمان پالت تجهیزات ورزشی و دیگر اندازه اشیاء موجود در خانمان encampments.

Buscaino استدلال کرد که قانون هدفمند بودن توسط Ktown برای همه در حال حاضر اجازه می دهد تا به بی خانمان Angelenos به فروشگاه یک “مقدار معقول از مسائل” — پتو لوازم آرایش و اشیاء دیگر است که می تواند مناسب در داخل 60 گالن bin.

تبلیغات

“ما در حال رفتن به یک مقدار نامحدودی از اموال شخصی ذخیره شده بر روی ما پیاده رو,” او گفت:.

آزمايشي حاکم نمی خواهد بار این شهرستان از اجرای سایر نقاط شهری کد است که محدود کردن آیتم های سمت چپ در اموال عمومی از جمله مواردی است که تهدید بهداشت عمومی و یا جلوگیری از صندلی چرخدار قادر به عبور در پیاده رو. این شهر هنوز هم یک فرصت برای اعتراض به آزمایشی قبل از تصمیم قاضی مسائل نهایی حاکم است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im