L. A. رئیس شورای شهر لغو آینده جلسات شورای

لس آنجلس رئیس شورای شهر Nury مارتینز لغو جلسات شورای که برنامه ریزی شده بود برای پنج شنبه و هفته آینده گفت: این شهرستان نیاز به اطمینان حاصل شود آن را آماده برای دیدار با “توصیه های ایمنی استاندارد.”

جلسه روز سه شنبه برنامه ریزی شده بود, در بخش, به عنوان یک نهفته جلسه که در طی آن اعضای عمومی می تواند در تماس با نظرات. برخی از اعضای شورا نیز بوده است در شورای اتاق مارتینز گفت: در نامه اش.

مارتینز گفت که همه چیز قرار است برای جلسه روز سه شنبه خواهد بود موکول برای جلسه آینده. هفته گذشته اعضای شورا را به جلو یک لیست طولانی از طرح های پیشنهادی برای رسیدگی به نیازهای Angelenos در طول coronavirus همه گیر از جمله افزایش مرخصی استعلاجی و محدود کردن مشفق که هنوز رتبهدهی نشده است به طور رسمی پیش نویس و تصویب به عنوان قانون.

مارتینز گفت که “یک راه یا دیگری ما باید به حل و فصل این موارد و کمک به مردم خوب لس آنجلس است.”

تبلیغات

“باید وجود داشته باشد هر گونه اضطراری در مواردی که شورا نیاز به آدرس من را از تشکیل یک جلسه اضطراری به عمل یک بار همه ایمنی و لجستیکی نگرانی برآورده شده است” مارتینز اضافه شده است.

در تلاش برای محدود کردن خطرات بهداشتی اعضای شورا در حال حاضر کاهش تعداد جلسات از سه جلسه در هر هفته به یکی. آنها همچنین لغو جلسات از همه از شورای کمیته که در برخورد با چنین موضوعات عمومی ایمنی, برنامه ریزی و بودجه شهرستان است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر