L. A. شورای شهر بحث تبدیل توسعه دهنده هزینه برای رویدادهای فرهنگی به هنر صندوق امداد

برای هر توسعه خصوصی پروژه از 500 ، 000 دلار یا بیشتر در شهر لس آنجلس توسعه دهنده باید پرداخت یک هنر هزینه به شهرستان بر اساس مربع از ساختمان و یا یک درصد از ارزش مجوز. کسانی که بودجه پس از آن اختصاص داده شده به رویدادهای فرهنگی مانند جشنواره ها و دیگر هنرهای اتفاقات.

اما با انبوه تجمعات عمومی امکان پذیر نمی باشد برای آینده قابل پیش بینی L. A. عضو شورای شهر David ریو امیدوار به استفاده از این بودجه به عنوان کمک مالی برای سازمان های هنری. در اوایل این ماه, عضو شورای ساخته شده حرکت به درصد برای هنرهای بودجه برای منطقه خود — هزینه های توزیع شده توسط شورای منطقه — ساخته شده در دسترس به عنوان یک کوچک-دلار کمک های مالی برنامه بشود در سازمان های هنری. اندازه گیری برنامه ریزی شده است برای رفتن برای بحث در چهارشنبه شورای شهر نشست.

“صدها — اگر نه هزاران نفر از کوچک و هنر سازمان ها در معرض خطر هستند از بسته شدن درهای خود را برای خوب از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس,” ریو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به بار. “من نمی خواهم برای دیدن لس آنجلس خود را از دست خلاق قلب است.”

تبلیغات

به عنوان بخشی از پیشنهاد کمک مالی خواهد بود توزیع شده توسط L. A. اداره امور فرهنگی (DCA). بودجه خواهد بود در نظر گرفته شده برای حمایت از پروژه هنر عمومی — البته از لحاظ اجتماعی دور نوع: “پس اگر آن را یک گروه است که سازماندهی یک فیلم در جشنواره, آنها می توانند با استفاده از پول برای قرار دادن در آنلاین جشنواره” توضیح می دهد که علامت Pampanin که در خدمت به عنوان ریو مدیر ارتباطات.

اوایل این ماه بیش از 150 سازمان های هنری در سراسر شهرستان از جمله لس آنجلس ارکستر مجلسی شرق و غرب بازیکنان لولا واشنگتن رقص تئاتر 826LA, NewFilmmakers LA کمک به خود گرافیک و هنر و Corita مرکز هنر — امضا نامه ای سرگشاده به شهردار اریک Garcetti در حمایت از این حرکت است.

“همه بیش از حد اغلب بقا بستگی دارد می توانید یک چک و یا کمک مالی و COVID-19 مرکب است این وخیم واقعیت با آوردن صنعت به متوقف” می خواند این نامه است. “Councilmember ریو حرکت خواهد اجازه می دهد تا هنرمندان و نوازندگان یک فرصت برای ارائه یک ملموس جامعه بهره مند شوند که COVID-19 همه گیر به طور موثر نابود.”

تبلیغات

در پاسخ صادر شده در هفته گذشته, امور فرهنگی نشان داد پشتیبانی برای اندازه گیری اما پیشنهاد گسترش این برنامه به تمام منطقه شورای شهرستان — ساخت 2 میلیون دلار در توسعه هنر هزینه های در دسترس در سراسر شهر بود برای کمک های مالی اهداف است.

“غیر انتفاعی هنر بخش ضروری است تا فرهنگی و اقتصادی نشاط شهر ما” اظهار داشت DCA مدیر کل دانیل Brazell از طریق ایمیل. “توزیع این منابع به عنوان به زودی به عنوان ممکن است یک اولویت بخش.”

امور فرهنگی نیز توصیه می شود که سازمان های انتخاب شده از یک لیست از بیش از 300 سازمان های هنری در حال حاضر از پیش تایید شده است.

“همه دریافت اعطا بودجه بر اساس یک همکار-بررسی پنل فرایند است که نزدیک به پیروی از موقوفه ملی برای هنر مدل می گوید:” Brazell. “با این کار قبل از تایید لیست ما اجازه خواهد داد تا به سرعت پراکنده بودجه به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است برای بیشترین تاثیر را در لس آنجلس است.”

تبلیغات

Ryu را اما می خواهم برای دیدن برنامه بشود به طور خاص در هنر غیر انتفاعی که آیا آنها از قبل تایید شده یا نه. (امور فرهنگی لیست شامل برخی متوسط و سازمان های بزرگ بیش از حد.)

“هنرمندان نیاز به یک تاسیسات در حال حاضر,” او گفت: “بیانیه” و این چیزی است که این صندوق می تواند انجام دهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>