L. A. نمی تواند تصرف افراد بی خانمان را حجیم موارد صرفا بر اساس اندازه قوانین قاضی

لس آنجلس باید جلوگیری از تصرف و جای خود غلت بزنید حجیم چیزهایی از قبیل تشک های دستی و آشیانه سگ که افراد بی خانمان ذخیره کردن در پیاده روها و یا سایر اموال عمومی صرفا بر اساس اندازه یک قاضی فدرال حکم داد.

این تصمیم که سیمان یک پرونده حکم صادر شده در مارس میله های زندان این شهرستان از اجرای یک شهرستان است که قانون ممنوعیت افراد از نگهداری اقلام بزرگ — کسانی که نمی توانند جا به 60 گالن ظرف در حوزه عمومی است.

ایالات متحده منطقه قاضی دیل S. Fischer به این نتیجه رسیدند که بی خانمان افراد و گروه های مدافع آورده است که این مورد به احتمال زیاد به موفقیت در محاسن خود را ادعا می کنند که این قانون بر خلاف قانون اساسی بود نتیجه رسید که “تشنج و تخریب فوری از اقلام حجیم و فقط به این دلیل آنها اقلام حجیم و غیر منطقی است.”

فیشر اشاره کرد که دستور مقدماتی هنوز هم اجازه می دهد تا شهر خدمه به مصادره چنین وسایل در شرایط دیگر “از جمله هنگامی که آیتم های مراقبت, مسدود کردن پیاده رو و یا یک تهدید برای سلامت و ایمنی است.”

تبلیغات

افراد بی خانمان و مدافعان استقبال از این تصمیم به عنوان یک پیروزی است. در دعوی خود را یک گروه از افراد بی خانمان و سازمان های حمایتی از جمله اعضای گروه Ktown برای همه استدلال کرد که شهر قانون را فراهم می کند “هیچ بررسی از هر نوع” در قدرت وزارت بهداشت برای به دست گرفتن و نابود کردن همه چیز در خیابان.

همچنین “فراهم می کند مطلقا هیچ مکانیزمی برای مسابقه هر گونه تصمیم گیری توسط کارگران شهرستان حتی اگر نتیجه آن تصمیمات فوری و اغلب دائمی محرومیت از اموال” شاکیان استدلال کرد.

دوشنبه حاکم نیز ممنوع این شهرستان از اجرای یکی دیگر از ارائه است که ممنوعیت مردم از مقاومت در برابر و یا مانع شهرستان کارکنان که حذف و یا دور انداختن مواردی که نقض شهرستان محدودیت در آیتم های ذخیره شده در حوزه عمومی است.

تبلیغات

Ktown برای همه و دیگر شاکیان استدلال کرد که آن متوقف می شود مردم از رقابت “در نقطه تصمیم گیری” در مورد آنچه که نقض شهرستان قاعده است.

“این حکم یک پیروزی برای مشتریان ما, اما از آن است که فوق العاده خسته کننده است که هنوز دیگر افراد بی خانمان تا به حال برای رفتن به دادگاه فدرال فقط برای حفاظت از حقوق اساسی و برای اطمینان از این شهر پرتاب نمی دور از اقلام آنها نیاز به زنده ماندن” Shayla مایرز, وکیل بنیاد کمک های حقوقی در لس آنجلس در بیانیه ای گفت: دوشنبه.

شهرستان وکلای مدافع استدلال در دادگاه براده که ممنوعیت اقلام مورد نیاز بود به “حفظ فضاهای عمومی تمیز و امن و قابل استفاده توسط تمام” و نام آن را “کاملا معقول و منطقی برای محدود کردن اندازه از مواردی است که یک فرد می تواند در یک محدود فضای عمومی است.”

افزایش بی خانمانی در لس آنجلس را ترک کرده است مقامات شهر رو به یک تورنت از شکایت در مورد اقلام پراکنده در امتداد خیابان و پیاده رو. لس آنجلس عضو شورای شهر جو Buscaino که نشان دهنده یک وات-به-San Pedro منطقه گفت: این تصمیم منجر به “مقدار نامحدودی از اموال شخصی ذخیره شده بر روی ما پیاده رو.”

“ما ساکنان باید به خشم در مورد این” Buscaino گفت.

در روز شنبه حکم فیشر رد این استدلال که دستور مقدماتی را کاملا جلوگیری از اقلام از حذف شدن از مناطق عمومی گفت که این شهر هنوز هم می تواند به دور آن اشیاء به دلایل دیگر.

که موفق به اطمینان Estela لوپز, مدیر اجرایی کسب و کار بهبود منطقه را پوشش می دهد که بسیاری از skid row.

لوپز استدلال کرد که این حکم جدید را کارگران شهرستان مردد برای به اجرا درآوردن قوانین دیگر برای ترس از شکایت دوباره.

تبلیغات

“که در آن محدود است?” او پرسید: توقف حجیم مورد ممنوعیت. “شما باید این عظیم encampments که شامل تعداد زیادی اقلام. … این واقعا احتکار در این مکان از راه حق.”

در یک بیانیه Ktown برای همه بنیانگذاران جین Nguyen مقابله که چنین قوانین در حال اجرا نیست در برابر مردم قرار دارد با استناد به نمونه های چنین به عنوان “غیر قانونی نوکر غرفه, رستوران, مبلمان و کشاورزان هستند که از لحاظ فنی ذخیره شده بر روی پیاده رو.”

“هیچ کس تا بحال این شهرستان می تواند فقط و پرتاب آن چیزهایی که دور مانند شهر به افراد بی خانمان را در وسایل” نگوین گفت.

معلوم نیست چه گام های بعدی برای این شهرستان است. راب فروردین سخنگوی لس آنجلس شهر Atty. مایک Feuer گفت: دفتر خود را از منظور بررسی و تا به حال هیچ نظر بیشتر در این زمان است.”

بار نویسنده کارکنان دیوید Zahniser کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im