L. A. نامزد انتقاد برای آموزش در یک کالج است که استقبال نمی گی دانش آموزان

لس آنجلس شهر, عضو شورای جان لی است و انتقاد خود را در مبارزات انتخاباتی رقیب Loraine Schulich برای تدریس در یک دانشگاه که نه خوش آمدید آشکارا گی یا لزبین, دانش آموزان استدلال در یک کمپین میلر که “این ارزش ها تعلق ندارند در شورای شهر.”

“Schulich ساخته شده یک تصمیم آگاهانه به عنوان یک فرد بالغ به تدریس در و پول نقد و چک از یک مدرسه با یک تبعیض آمیز سیاست” لی کمپین مشاور ارشد پت دنیس در بیانیه ای گفت با این استدلال که آن مطرح شده “پرسش های جدی در مورد شخصیت او و قضاوت است.”

Schulich می گوید: او آشکارا به مخالفت با این سیاست ها به عنوان یک دانشجو و یک استاد بود و تاسیس یک گروه دانشجویی است که آنها را به چالش. در پیامی به حامیان این هفته مبارزات انتخاباتی او به نام میلر “تکان دهنده گمراه کننده است.”

“من همیشه کسی است که می ایستد تا برای آنچه به اعتقاد من درست است حتی زمانی که آن را ممکن است محبوب” Schulich گفت.

تبلیغات

Schulich یک اخترفیزیکدان و کال ایالتی نورتریج مربی با حضور Principia, کالج, خصوصی, کالج در ایلینوی است که به توصیف خود را به عنوان یک “علم مسیحی جامعه عمل است.” او به مدرسه بازگشت و به تدریس فیزیک در سال 2008 و 2009.

در حالی که او یک دانش آموز و استاد Principia بود “یک توافق نانوشته میان پذیرش و دولت” در برابر اعتراف و یا به کارگیری آشکارا همجنسگرا و یا دو جنسی دانش آموزان در, اعضای هیات علمی و کارکنان با توجه به یک مقاله در آن کالج, روزنامه است.

به عنوان یک دانش آموز Schulich عضو گروه دانشجویان مخالف تعصب و تبعیض که به نام سیاست به سوال و برگزار شد “نشست تاریخی” با استادان در مورد این مسئله با توجه به یک مقاله در سال 1996 کالج سالنامه.

“Loraine بسیار اختصاص داده شده به این گروه گفت:” او سابق همکلاسی سارا Mathis. “این بسیار روشن است که این چیزی بود که او فکر کردم واقعا مهم است.”

تبلیغات

لی مبارزات انتخاباتی با انتقاد از تصمیم او برای بازگشت به Principia به عنوان یک استاد. در یک میلر آن را به نقل از یک مقاله است که در آن یک استاد سابق گفت که دانش آموزان همجنسگرا وجود داشته است گفت: “آنها نیاز به شفا خواسته شد به ترک و یا مجبور به زندگی در پنهان کاری.”

سیاست بود و نه تغییر تا سال 2014 پنج سال پس از Schulich چپ به عنوان یک استاد — هنگامی که هیئت امنا به کارگردانی کالج دولت برای ایجاد مطابق قوانین برای دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان “صرف نظر از گرایش جنسی.” قبل از آن اتفاق افتاده است دو اساتید موسیقی پا بود در واکنش به این سیاست با توجه به مقاله در Principia خلبان.

لی کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد میلر جمعه در تالار شهر با اشاره سوالات بازگشت به مبارزات انتخاباتی خود را نماینده دنیس که تا به حال کاهش یافته است را به شورای دسترس برای مصاحبه.

در بیانیه ای دنیس گفت که “Schulich ساخته شده است که یک تلاش عمدی برای پنهان کردن او در ارتباط با Principia — خروج از آن خود زندگینامه و مبارزات مواد — چرا که او می داند که آن را اشتباه و شرم آور” و اضافه کرد که “شروع یک دانشگاه باشگاه نمی تبرئه او.”

Schulich گفت که او تا به حال ذکر شد او در سال Principia در نامزد انجمن که در آن او به طور معمول اشاره دکترای خود را در دانشگاه برکلی چرا که او با تمرکز بر قابل توجه ترین بخش از رزومه. او گفت که زمانی که او استخدام در Principia او آشکارا در مورد مخالفت با سیاست در طول مصاحبه شغلی است و تا به حال آرزو برای تغییر کالج از درون.

“من همچنین می دانستم که وجود دارد خواهد بود دانش آموزان وجود دارد که نیاز به متحدان و پشتیبانی” Schulich گفت ذکر است که همجنسگرایان دانش آموزان که با حضور Principia با وجود این سیاست از جمله خود کالج هم اتاقی.

یک Principia کالج سخنگوی گفت که توافق امضا شده توسط خود دانشکده “هرگز ذکر یک سیاست مورد پذیرش یا استخدام همجنسگرایان دانش آموزان و کارکنان.”

لی رو با Schulich برای دومین بار در کمتر از یک سال پس از شکست او در انتخابات ماه اوت گذشته به نمایندگی از شورای منطقه که شامل دره سن فرناندو محله Northridge, پورتر در مرتع پرورش احشام و چتسورث.

تبلیغات

این اولین بار نیست که Schulich مواجه شده است و سوالات در مورد زمان او در ایلینوی مدرسه. هنگامی که او به دنبال حمایت از Stonewall دموکراتیک باشگاه در سال گذشته همجنسگرایان گروه سیاسی فرستاده شده بود اطلاعات در مورد اصول و سیاست های آن توسط مشاور سیاسی Myung-Soo Seok بود که کار را برای نقاشان و کف لایه اتحادیه است که تایید شده است.

Seok خواست این گروه بپرسید که چرا او را انتخاب کرده بود به تدریس در Principia. استون وال دموکراتیک باشگاه در نهایت تایید Schulich پس از تعیین که او تا به حال شده است یک مدافع برای دفاع از حقوق همجنسگرایان وجود دارد, آن رسانه های مدیر روابط الکس مهاجر گفت.

مسائل همجنسگرایان شده اند تمرکز اصلی این کمپین است که به جای حول مسائل شهری مانند بی خانمانی و L. A. نسخه سبز معامله جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>