L. A. بر اساس مخالف ادعا می کند او هدف از ربودن تلاش عربستان سعودی

عربستان سعودی مخالف زندگی در لس آنجلس گفت: مقامات ایالات متحده اعطا شده به او پناهندگی سیاسی پس از او ادعا کرد که خاورمیانه پادشاهی اقدام به استخراج او را از ایالات متحده به عنوان یک نتیجه از او انتقاد ولیعهد.

Abdulrahman Almutairi گفت: بار او یک دانش آموز در دانشگاه سن دیگو در اواخر سال 2018 زمانی که پدر و ناشناخته در عربستان مرد وارد سرزده در فرودگاه بین المللی لس آنجلس که در آن مقامات ایالات متحده ره دو مرد و آنها را به خانه فرستاد.

ماموران اف بی آی گفت Almutairi آنچه اتفاق افتاده بود در سهل انگاری و گفت: آنها در حال بررسی این موضوع است.

رسول اکرم (ص) Abusharar یک وکیل مهاجرت در اورنج کانتی گفت: او ارائه Almutairi داستان به لس آنجلس پناهندگی سیاسی که او گفت: به این نتیجه رسید که 27 ساله به احتمال زیاد خواهد بود “کشته و شکنجه و یا حتی ناپدید می شوند” اگر او بودند مجبور به بازگشت به خانه. Almutairi اعطا شد پناهندگی سیاسی در ماه ژوئیه گفت که این وکیل که در مورد نرم افزار رایگان.

تبلیغات

Almutairi کاهش یافته است به ارائه اسناد و مدارک پناهندگی خود را به بار گفتن آن شامل اطلاعات خصوصی است که او نمی خواست فاش کرد.

یک سخنگوی FBI کاهش یافته است به نظر. یک مقام رسمی ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی گفت: این سازمان نیست و اظهار نظر در موارد پناهندگی “به دلیل حفظ حریم خصوصی حمایت.”

اف بی آی در تماس است دیگر عربستان نقض حقوق بشر در ایالات متحده مورد تهدید به زندگی خود را ساخته شده توسط ایران با توجه به گزارش در خاورمیانه چشم. اما Almutairi حساب, اولین گزارش the Daily Beast, علائم اولین بار است که در آن هر کسی که علنا ادعا کرد که پادشاهی فرستاده کسی به ایالات متحده را به یک مخالف بازگشت.

جیمز Gelvin استاد مطالعات خاورمیانه در دانشگاه UCLA گفت: Almutairi حساب بعید است که تحت تاثیر آمریکا و عربستان روابط دیپلماتیک تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که از نزدیک تراز وسط قرار دارد با پادشاهی انداز در منطقه است.

تبلیغات

“ایالات متحده تحت تهمت ردیابی و قفل شده است به دائمی اتحاد با عربستان سعودی و هیچ چیز در حال رفتن به تغییر که” Gelvin گفت.

Almutairi گفت: مصیبت آغاز شد و در مدت کوتاهی پس از 2018 قتل واشنگتن پست مقاله نویس جمال Khashoggi که خفه شد و بدن خود را تجزیه عربستان عوامل در ریاض را کنسولگری در استانبول. سازمان سیا به این نتیجه رسیدند که عربستان مخالف بود و به احتمال زیاد به قتل در دستور پادشاهی قدرتمند تاج شاهزاده محمد بن سلمان که Khashoggi انتقاد کرده بودند. ولیعهد را رد کرده است سفارش قتل.

Almutairi ثبت کمدی تصویری از خود در زبان عربی در مورد قتل که مسخره تاج شاهزاده انکار به عنوان باور نکردنی و خوار حاکم با استفاده از یک فرزند نام مستعار. ویدیو یوتیوب در حال حاضر بیش از 1.2 میلیون بازدید.

روز بعد Almutairi گفت: دوستان در عربستان سعودی به او گفت که پدر او در یک پرواز به لس آنجلس برای دیدن او. ترس یک توطئه برای ربودن او Almutairi به نام پلیس و در عرض چند روز ملاقات با ماموران اف بی آی, او گفت:. آنها به او نشان داد یک عکس از یک مرد با ریش که گفتند وارد سهل انگاری خود را با پدر و خواسته Almutairi اگر او می دانست که او. او گفت که او این کار را نکرد.

Almutairi گفت: انتقاد از ولیعهد می توانست منجر به حکم زندان و در بدترین حالت اعدام است. پادشاهی که پرداخت شده بود خود را برای بهداشت و درمان و آموزش و پرورش و ارائه او را با یک دستمزد به عنوان یک خارج از کشور, دانش آموز, او قطع. او به طور موقت بی خانمان, او گفت:, و جدا از خانواده اش در عربستان سعودی است.

“من کل خانواده نابود شده است,” Almutairi گفت.

Almutairi گفت که او را نمی بینم خود را تا کنون از بازگشت به عربستان سعودی است. او گفت که او قصد دارد به درخواست USC فیلم و امیدوار است به فیلم هایی که پل شکاف فرهنگی بین ایالات متحده و کشور خود.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر