کوشنر به دنبال احیای مغلوب ساختن پیشی جستن تعمیرات اساسی برای سیستم مهاجرت

بزرگنمایی این تصویر

جارد کوشنر برای اولین بار بود ٬ بر اساس شایستگی مهاجرت پیشنهاد سال گذشته است. آن فرود آمد و با یک ضربه. در حال حاضر او در حال کار برای ایجاد تغییرات و احیای این طرح پیش از سال 2020 انتخابات. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

به روز شده در 9:10 p. m. ET

جارد کوشنر شده است بی سر و صدا تلاش برای احیای بحث تعمیرات اساسی به ایالات متحده مهاجرت سیستم چند نفر آشنا با مکالمات گفته اند NPR.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد و پسر در قانون شده است ملاقات با رهبران کسب و کار, مهاجرت تندروها و دیگر گروه های ذینفع مهم برای جمهوری خواهان با هدف نورد جدید مهاجرت طرح پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه به پایان رسید.

تلاش در پاسخ به یک لابی فشار توسط گروه های کسب و کار که به دنبال استفاده از پررونق اقتصاد — هسته بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین پیام به پرونده خود را برای بیشتر کارگران برای پر کردن بحرانی فرصت های شغلی.

اما کوشنر طرح چهره دلهره آور شانس. وجود دارد خلیج فارس بین آنچه از منافع کسب و کار می خواهید و چه مهاجرت restrictionist گروه در حال حاضر به پذیرفتن. و دموکرات ها در حال انتظار برای محکوم کردن هر گونه تلاش می کند که رسیدگی به 11 میلیون مستند نشده مهاجران ساکن در ایالات متحده و یا خیال — با مهاجران به این کشور آورده به عنوان کودکان.

کاخ سفید کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات خاص در مورد این طرح است. جزئیات این طرح نهایی نشده است و می تواند تغییر و یا حتی کنار گذاشته بود.

“شده اند وجود دارد هیچ تصمیم گیری نهایی در سیاست خاص پیشنهادات; با این حال رئیس جمهور شده است روشن ما باید عاقل منطقی سیاست های مهاجرتی برای حفظ شهروندان آمریکایی امن است که شامل اتمام دیوار, تامین امنیت مرز ما و شایستگی مبتنی بر سیستم مهاجرتی است که از آمریکا و دستمزد و شغل” سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley گفت.

این استراتژی بخشی از کاخ سفید در تلاش برای نشان دادن آن است که پیشرفت در مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی وعده در حالی که اتحاد جمهوری خواهان در یک لیست از اصول که به عنوان 2020 انتخابات.

“این کوشنر طرح به نمایندگی از رئیس جمهور تهمت زیادی مانند” گفت: Dan استین رئیس فدراسیون آمریکا مهاجرت اصلاحات که طرفداران برای قوی تر مهاجرت.

“در حالی که آن را به صفر شانس در حال حرکت از طریق یک تقسیم کنگره در این سال در ماه های آینده ما را بشنود به همین دلیل بهتر است از ایده هایی که از خانه دموکرات شهرداران با تظاهر به چیزهای بزرگتر و باز-مرزهای سوسیالیستی,” استین گفت: اشاره به انتخابات مقدماتی دموکرات.

عناصر طرح جدید

جدید طرح افزایش تعداد مهاجران قانونی با افزایش ویزا برای کارگران ماهر بالا — چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن است استدلال مورد نیاز است برای صنعت فن آوری و تولید کنندگان به گسترش در آمریکا است.

این امر سازماندهی مجدد وزارت امنیت داخلی برای ساده کردن رهبری آن مربوط به مهاجرت سازمان ایجاد مدیر جدید موقعیت و یا مهاجرت تزار بود که در شارژ U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی و آمریکا مهاجرت و گمرک.

این طرح را افزایش می دهد تعدادی از ادارات فدرال و سازمان های مورد نیاز برای استفاده از E-تایید, یک پایگاه داده است که کمک می کند تا به بررسی وضعیت مهاجرت کارکنان, اما نمی خواهد E-تایید اجباری برای همه کسب و کار استفاده کنید.

نگه داشتن E-تایید داوطلبانه یکی از دلایلی است که گروه هایی که به نفع محدودیت های مهاجرتی هستند سوال برنامه ریزی و هل دادن برای قوی تر اجرای اقدامات است.

آنها همچنین نگران آن است که کوشنر طرح قطع نمی کند و به احتمال زیاد افزایش می دهد — تعداد کارت سبز صادر شده در هر سال. در این سال حدود 1 میلیون مهاجران داده شد و اقامت دائم.

“آنچه آنها انجام دهید این است که آنها را از تبعات افزایش عمل می کنند که ایجاد یک شایستگی سیستم است که این رئیس جمهور را دوست داشت و آنها اساسا پف آن را برای پوشش بیشتر انواع متقاضی انواع و یک افزایش بزرگ در تعداد” جسیکا گفت: Vaughan مدیر مطالعات سیاسی مرکز مطالعات مهاجرت یک گروه است که می خواهد تنگ تر مهاجرت کنترل. Vaughan شده است در جریان عناصر این طرح است.

این طرح شامل چندین مرز اقدامات امنیتی مانند سختگیرانه تر ویزا غربالگری خفقان را در پناهگاه شهرستانها و تنگ تر قوانین پناهندگی پناهجویان.

این طرح از بین بردن بسیاری از زمان بندی برای خانواده های تحت حمایت مهاجرت اما اجازه می دهد اعضای خانواده مهاجران برای درخواست جدید “ساخت امریکا ویزا.” این ویزای جدید دسته خواهد بود برای “فوق العاده با استعداد افراد” بالا ماهر و حرفه ای و دانش آموزان فارغ التحصیل از دانشگاه های آمریکا.

گروه های کسب و کار می گویند که آنها در حال تشویق تجدید تلاش برای تمرکز مهاجرت در نیروی کار نیاز دارد اما نگرانی که در این برنامه نمی خواهد به اندازه کافی برای افزایش تعداد کارگران.

نیل Bradley رئیس مسئول سیاست ایالات متحده در اتاق بازرگانی گفت که ایالات متحده نیاز به افزایش مهاجرت قانونی به نگه داشتن اقتصاد پررونق است. حداقل او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن طرح نباید کاهش سطح مهاجرت قانونی.

“هر وقت رئیس جمهور علاقه مند است در یک اقتصاد رو به رشد به خصوص در انتخابات سال” برادلی در مصاحبه ای گفت:. “یکی از headwinds که اقتصاد با آن مواجه است عدم در دسترس کارگران و هیچ حس وجود دارد که هر گونه کمک در چشم است.”

بار دوم در اطراف

این است که کوشنر اولین تلاش در تلاش برای رسیدگی به این همیشه موضوع پیچیده است. او led مشابه تلاش در سال گذشته برای ایجاد یک شایستگی مبتنی بر سیستم مهاجرت مانند آنهایی که مورد استفاده در کانادا و استرالیا.

بزرگنمایی این تصویر

کوشنر ارائه نسخه اول رئیس جمهور تهمت برنامه مهاجرت در کاخ سفید در جولای 16, 2019. الیور Contreras/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الیور Contreras/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

پیشنهاد شد منتشر شده در بهار گذشته با هیاهو اما موفق به دست آوردن شتاب. آن فرود آمد به عنوان برگ برنده را تکان داد تا DHS رهبری است. در این دوره از چند هفته او اخراج وزیر امنیت داخلی Kirstjen نیلسن و USCIS مدیر L. فرانسیس Cissna و کشیده نامزدی ران Vitiello منجر به یخ.

این طرح نیز موفق به گرفتن آتش با جناح در حزب جمهوری خواه: سخت-آستر که به دنبال بیشتر کاهش در تعداد مهاجران و گروه های کسب و کار است که می خواهید بیشتر کارگران خارجی.

این طرح در حال حاضر چهره کسانی که همین چالش است. و تسلیت باید به بخش خصوصی ابراز ناراحتی با این ایده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیکته آنچه در قوانین مهاجرت به معرفی منابع گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در یک وعده برای سرکوب مهاجرت, ساخت دیوار در مرز جنوبی با مکزیک و پایان دادن به اوباما-دوران خیال برنامه.

اما وجود داشته اند برخی از تغییرات در خود موقعیت حقوقی مهاجرت.

در طول دولت از آدرس اتحادیه در سال جاری نسبت ناروا اشاره به کوشنر تلاش را در بیشتر حقوقی کارگران برای کمک به سوخت اقتصاد ایالات متحده. “برای ساخت این دستاوردهای تاریخی ما در حال کار بر روی قوانین به جای ما منسوخ شده و تصادفی سیستم مهاجرت با یکی مبتنی بر شایستگی به استقبال کسانی که به دنبال قوانین کمک به اقتصاد ما پشتیبانی خود را از نظر مالی و رعایت ارزش های ما,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این تغییر از خود “خرید در آمریکا استخدام آمریکا” دستور از روزهای اول ریاست جمهوری خود را; این برنامه شامل وعده برای محدود کردن برنامه هایی که در آورده کارگران خارجی که آواره و یا رقابت با شهروندان ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب شک و تردید در مورد آن تغییر در مصاحبه اخیر خود با فاکس نیوز’ Laura Ingraham که یادآوری مغلوب ساختن پیشی جستن است که او برای کار با یک پیام است که او نمی خواهد اجازه می دهد تا نیروی کار خارجی به جای کارگران آمریکایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده و استدلال می کند که شرکت های آمریکایی به ویژه شرکت های فن آوری شد در حال اجرا از کارگران است. “ما اجازه می دهد تا افراد هوشمند را به ماندن در کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما لازم نیست به اندازه کافی از آنها. و ما باید توان رقابتی با بقیه جهان بیش از حد.”

کسانی که نظرات مطرح شده زنگ هشدار میان مهاجرت hawks مانند Vaughan. در حالی که او با پشتیبانی از بسیاری از عناصر در کوشنر طرح او نگرانی وجود دارد که تمرکز بیش از حد بر افزایش تعداد کارگران.

“مشکل اصلی این است که تلاش برای انجام بیش از حد در یک لایحه” Vaughan گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>