کوبه برایانت میراث: برای برخی از طرفداران و حمله به بازماندگان آن پیچیده

وقتی شرلی آلوارادو del Aguila کردم به کار در ژانویه. 27 او گفت: همکاران او نمی خواهم به بحث در مورد کوبه برایانت که مرده بود روز قبل در یک آتشین هلیکوپتر سقوط همراه با 13 سال و هفت نفر دیگر.

او نا امید شده بود که ستاره بسکتبال بود که lionized عمومی است که به نظر می رسید برای فراموش کردن او دستگیر شده و متهم به تجاوز به عنف در سال 2003. او با این نسخهها کار برای یک سازمان که در خدمت تجاوز و خشونت خانگی بازماندگان و او عصبانی بود که مردم آورده است که این موضوع بودند مورد حمله آنلاین. بنابراین او خود را غیر فعال حساب های رسانه های اجتماعی.

او همچنین نگران این زن گفت: برایانت بود حمله خود را نزدیک به 17 سال قبل — آنچه که او فکر می کرد چگونه او را نگه داشتن.

NBA ستاره رد اتهام تجاوز به عنف گفت: این فیلم شده بود با رضایت طرفین — اگر چه او می دانست که زن احساس متفاوت است. به اتهام جنایت واصل شد تنها به کاهش یافته و پس از آن زن رد شهادت است. از طریق سال و در پی مرگ او طرفداران سرسخت خود را انتخاب کرده اند به تمرکز بر دستاوردهای خود را در دادگاه.

تبلیغات

اما در هفته برایانت پس از مرگ یک گروه کر از زنان و مردان گرفته تا رسانه های اجتماعی می گویند آنها احساس بیگانگی و نگران است که یک عنصر مهم حذف شده است از این روایت رو به رشد در اطراف محبوب لس آنجلس Laker. آنها بر این باورند که نادیده گرفتن ادعا 2003 حمله کند زیانی به همه تجاوز جنسی بازماندگان — و به طور خاص زن گفت: او به او حمله کردند.

آلوارادو del Aguila بود که مورد آزار جنسی به عنوان یک کودک مواجه می شوند و خشونت جنسی در مراحل بعدی زندگی اذعان کرد که برایانت مرگ به ارمغان می آورد تا نقطه مخالف احساسات. از یک سو او گفت: “من احساس می کنم برای خانواده اش است. من نمی توانم تصور آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق. کسی که مرده است و همه ما مجاز به روند و غمگین در راه خود ما.”

اما او افزود: “بازماندگان نیاز به مطمئن شوید که داستان ما نیست پاک شده دوباره و دوباره به بلند کردن مردان قدرتمند را میراث است.”

از طریق وکیل زن که فشرده اتهامات کاهش یافته است به نظر زیر برایانت مرگ است. او صحبت علنی در مورد اتفاقاتی که طرح میتوانست زندگی او است. در طول سال ها او شده است بدخیم و تهدید.

تبلیغات

سوئیس بدنسازی مربی که ادعا ارائه شده برای کشتن او برای 3 میلیون دلار متهم شد با درخواست به ارتکاب قتل در میان سایر جرایم است. پس از چندین اتهام بودند کاهش یافته است او التماس کرد هیچ مسابقه به grand theft شد و محکوم به سه سال زندان.

آیووا دانشجویی که در سمت چپ تهدید به مرگ در ماشین محکوم شد به مدت چهار ماه در زندان است. یک ساحل طولانی را متهم به ارسال 70 وقاحت رنگ و لعاب تهدید به مرگ به زن و دادستان در پرونده محکوم شد تا نه ماه را در زندان فدرال اردوگاه.

پاتریشیا Giggans مدیر اجرایی صلح بیش از خشونت و طولانی ترین در حال اجرا جنسی و خشونت خانگی با خط تلفن در کشور گفت: او را هرگز فراموش حمله به اتهامات برایانت و سولفات آن متحرک در برخی از طرفداران.

“آن زن جوان بود بدنام شدن در رسانه ها و در fandom,” Giggans گفت. او نگران است که زنانی که صحبت می کنند و تا امروز خطر مشابه کینه یا بدتر.

در واقع گفت: Stacy مالون, مدیر اجرایی, قربانی, حقوق قانون, مرکز, اگر جامعه را شامل نمی شود این “معتبر اتهام” تجاوز به عنف به عنوان بخشی از برایانت روایت این خطرات کمک به خاموش کردن قربانیان است.

“و نیست ما یک گام به عقب؟”

در سال های پس از اتهام تجاوز به عنف و به خصوص پس از بازنشستگی از بازی بسکتبال حرفه ای برایانت شد یک مدافع برای زنان و طرفدار زنان در ورزش است. طرفداران در سراسر جهان به سوگواری مرگ, جاری شدن سیل در خیابان های اطراف مرکز استیپلز با گل, ارسال بزرگداشت های غم و اندوه خود را, نقاشی, نقاشی های دیواری به افتخار او.

اما بحث فراتر از یک بازیکن بسکتبال است.

تبلیغات

اغلب وجود دارد یک تنش در اطراف مشهور است که پیچیده اند pasts به خصوص وقتی که می آید به کسانی که متهم به خشونت و یا تجاوز جنسی و گفت: Dana White, یک بازمانده از تجاوز جنسی که با این نسخهها کار با یک ملی جوانان متمرکز LGBTQ سازمان است. وجود تعادل بین احترام به کسانی که فوت سفید گفت و مراقبت و حمایت از بازماندگان.

“توانایی برای برگزاری چند حقایق در مورد هر کسی که آیا آن یک ستاره و یا کسی ما شخصا متصل به یک عمل عشق و احترام قادر به دیدن یک فرد برای همه آنها که بودند” سفید گفت. “من فکر می کنم که پاسخگویی از سوی دیگر گسترده تر و عشق و احترام به جامعه است. ما باید هر دو را انجام دهد.”

فقط به عنوان بازماندگان مترادف با آنچه اتفاق افتاده است به آنها گفت: ساوانا Shange استادیار مردم شناسی در UC Santa Cruz, برایانت نباید به کاهش آسیب او گفته شده است. پتانسیل خود را برای تحول و رشد باید وزن همراه با کاستی های خود را, او گفت:.

Shange اشاره کرد که برایانت بود عذرخواهی به خود متهم. “عذرخواهی کافی نیست اما این آغاز روند پاسخگویی,” او گفت:. “و این مهم است که به اذعان کرد که کوبه به ما یک مثال از آنچه که شروع به نظر می رسد.”

در پی تصادف مرگبار رسانه های اجتماعی روشن با تضاد احساسات همدردی و غم و اندوه بلکه درد و خشم.

@abroshar توییتی در مورد چگونه برایانت مرگ شده است “دردناک در بسیاری از راه های عجیب و غریب.” او نوشت: در مورد روز او دختر مردی که تا به حال تجاوز به او در مورد چه شیرین بود و چقدر متجاوز را دوست داشت فرزند خود را.

“… تمام من می توانم فکر می کنم که ببینید چقدر متفاوت او با مردم او ارزش,’,” او نوشت. “چه هستم من قرار است با انجام این کار؟”

در طولانی موضوع @deedropsbeats گفت برایانت مرگ غمگین اما که او نیز به فکر کردن در مورد زنی که او را متهم کرد از تجاوز به عنف. “به این دلیل است که کوبه ساخته شده عذرخواهی رسمی به متهم و مردم او را صدمه دیده است,” او نوشت: “… که مردم به سرعت بخشید و رفت؟”

تبلیغات

و پس از آن وجود دارد دیزنی اری برنده زن ابیگیل دیزنی که مشتعل خشمگین پاسخ هنگامی که او در توییتی گفت: “من نمی گفت هر چیزی در مورد کوبه تا کنون به دلیل احساس کردم برخی از زمان مورد نیاز به تصویب قبل از توزین در. اما آن زمان برای پتک به بیرون می آیند. مرد متجاوز. مقابله با آن است.”

جان-لنکستر فینلی یک سیاست مرتبط با کالیفرنیا ائتلاف در برابر تجاوز جنسی را می بیند برایانت مرگ از طریق یک لنز های مختلف.

در Facebook او نوشت: در مورد چگونگی رشد “هر بچه (به خصوص سیاه و سفید کودکان و نوجوانان) وانمود ما کوبه در برخی از نقطه.”

فینلی که سیاه و سفید است و یک بازمانده تجاوز جنسی به, گفت که او در بر داشت هر گونه گفتگو در مورد برایانت دشوار و راه اندازی. او گفت که او در تلاش برای آشتی دادن برایانت پیچیده میراث با آنچه که او به عنوان یک آمادگی توسط برخی به “لینچ” NBA ستاره خود را برای اقدامات گذشته همراه با “مطلق عدم احترام” برای او عزادار خانواده است.

“من نمی خواهد از جا در رفته هر کسی که نمی خواهند به تعامل با این” فینلی به پایان رسید و پیام خود را. “این واقعا سخت است و خداوند می داند که من برای آن آماده شده یا نه. اما من فقط درخواست کمی دلسوزی. من درخواست کمی صبر و کمی مهربانی. کوبه مرگ من ضربه سخت و این به آن معنا نیست که من نمی مراقبت در مورد بازماندگان است.”

Bryant 24 بود و ازدواج — به ونسا لین برایانت یک مدل و رقصنده — وقتی که او رفت و به رفت و آمد مکرر در کوه های راکی شهر ادواردز, Colo., در حالی که در انتظار عمل جراحی است. یک جوان 19 ساله جلو میز منشی به او یک تور از اموال و بعد رفت برایانت هتل اتاق که در آن او ادعا او مورد تجاوز قرار گرفته ،

پس از اتهامات عنوان شده کاهش یافته و در ماه سپتامبر سال 2004 برایانت با صدور بیانیه ای که در همان روز:

“اگر چه من واقعا معتقدم که این برخورد بین ما رضایت طرفین بود من تشخیص حالا که او نیست و نمی مشاهده این حادثه همان راه من” برایانت گفت. “پس از چند ماه بررسی کشف و گوش دادن به وکیل و حتی شهادت او در شخص من در حال حاضر درک کنند که چگونه او احساس می کند که او را به رضایت به این روبرو می شوند.”

کت و شلوار مدنی آورده شده توسط مدعی شد حل و فصل در خارج از دادگاه چند ماه بعد.

ورزشکاران حرفه ای — به خصوص نر هستند و اغلب الوهیت و گفت: Derek ون Rheenen یک آموزش و پرورش استاد در دانشگاه برکلی که مطالعات تقاطع ورزش و جامعه است.

ورزشی تابع مانند یک دین در بسیاری جهات او گفت: طرفداران مانند شاگردان که به همه خود را به یک تیم یا ورزشکار. و در یک جهان که در آن مردم دهکدهای از دست داد, ایمان, در, سیاسی, حقوقی و اقتصادی و سیستم آموزش و پرورش, ورزش فرار است. آن را حس می کند که مردم را ناراحت می شود که برخی از آنها لایروبی تا دوران تاریکی در برایانت زندگی, او گفت:.

بازماندگان که صحبت کردن در مورد چگونه آنها احساس پس از برایانت مرگ شده اند متنبه و در برخی موارد تهدید به آنها می گویند.

هدر 52 ساله در منطقه سونوما کانتی ساکن در بر داشت این را دست اول. به همین دلیل از او خواسته می شود که تنها با نام وقتی که صحبت کردن در مورد برایانت.

زمانی که او برای اولین بار شنیده درباره, سقوط, Heather گفت: او احساس به عنوان اگر نفس بود زدم از او. او همچنین فکر خانواده اش و غیر قابل بیان غم و اندوه او را تحمل زمانی که خود را خواهر مرده به طور غیر منتظره. او در مورد این زن که گفت برایانت حال تجاوز به او.

هدر شد تجاوز جنسی به سه دهه پیش است. او را تحمل روند خسته کننده مصرف مهاجم خود را به دادگاه. او در نهایت مجرم جنایی رفتار جنسی.

شب از سقوط او به عنوان بدبختانه به عقب و جلو بین شبکه های تلویزیون در اتاق نشیمن خود را الاغ او گفت که او شنیده خبرنگاران استفاده از عبارت “او یو پی اس و فراز زندگی” برای توصیف برایانت زندگی است.

“من فقط نمی تواند متوقف فکر کردن: چگونه است که یک تعبیری به اتهام تجاوز؟” Heather گفت.

او توییتی در مورد چگونه چنین شرح “به حداقل برسد” زن را تجربه می کنند. شوم پاسخ آغاز شد و تقریبا بلافاصله.

به عنوان او نشسته و به تنهایی شب برایانت مرگ فقط با سگ او را برای شرکت و هدر گفتی به او که غرق غم و اندوه.

و او گریه کرد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر