کوبه برایانت یادبود بلیط فروش; بدون مشاهده خارج از مرکز استیپلز

طرفداران که مایل به شرکت در Feb. 24 مکان یادبود برای Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته آنلاین می توانید ثبت نام برای بلیط لیکرز جمعه اعلام کرد.

یادبود برگزار خواهد شد و در ساعت 10 صبح در مرکز شهر لس آنجلس محل برگزاری. منابع مختلف گفته اند که این رویداد خواهد بود محدود به بلیط-دارندگان و لیکرز وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای برای یک مراسم خارج و یا در نزدیکی L. A. Live, که در آن هزاران نفر از طرفداران همگرا برایانت پس از مرگ در Jan. 26.

نیز وجود خواهد داشت هیچ صفوف مانند یک برگزار شد پس از کشته رپ Nipsey Hussle مراسم یادبود در مرکز استیپلز در ماه آوریل است. کسانی که بدون بلیط را تشویق به تماشای این رویداد در تلویزیون در خانه و نه در آینده در مرکز شهر. لیکرز باید گفت که این رویداد را نمی توان نشان داده شده بر روی صفحه نمایش تلویزیون در L. A. Live.

طرفداران باید تا 10 بعد از ظهر دوشنبه به خرید بلیط. باید تقاضا برای بلیط بیش از موجودی تایید طرفداران خواهد شد به طور تصادفی انتخاب شده برای این فرصت را به خرید بلیط. بلیط ها غیر قابل انتقال و غیر قابل استرداد می باشد.

تبلیغات

بلیط برای این رویداد خواهد شد در سه سطح قیمت: بالا ردیف بلیط ها $224 هر, در حالی که برخی از خواهد بود دو برای $224 و دیگران را می توان برای $24.02. درآمد حاصل خواهد شد به اهدا مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزشی پایه و اساس است.

ونسا برایانت که قبلا اشاره شد در Instagram اهمیت تاریخ از یادبود: 2-24-20: دختر Gianna که شد کشته در سقوط هلیکوپتر بیش از کالاباساس, عینک شماره 2 در حالی که بازی بسکتبال در حالی که شوهر او عینک شماره 24. این “20” دلالت سال جاری نیز تعداد سال برایانت برای لیکرز.

یادبود نتیجه گیری خواهد شد در زمان اجازه می دهد تا یک پیش برنامه ریزی شده کلیپرز بازی برابر ممفیس گریزلیز به بازی در شب. این آبشار بین دو لیکرز بازی های خانگی مقابل بوستون سلتیکز و New Orleans Pelicans.

تبلیغات

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>