کوبه برایانت انتخاب به سالن از شهرت پس از مرگ در اوج زندگی حرفه ای خود را’

بزرگنمایی این تصویر

کوبه برایانت دیده می شود در طول یک بازی در سال 2015 انتخاب شد برای یادبود مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت در شنبه پس از درگذشت او در سقوط یک هلیکوپتر با دختر خود سکس در اوایل این سال است. مت Slocum/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مت Slocum/AP

بیش از دو ماه پس از کوبه برایانت مرگ شوکه جهان کار خود را دریافت کرده است ورزش خود را بالاترین افتخار: لس آنجلس Laker افسانه با عنوان لیست بازیکنان انتخاب شده به سالن بسکتبال از شهرت.

2020 کلاس روز شنبه اعلام کرد ممکن است یکی از ترین سوپراستار-لادن محصولات از inductees در تاریخ این ورزش. همراه با برایانت آن شامل: Tim Duncan, که موفق به کسب پنج قهرمانی NBA و دو جایزه MVP به عنوان چهره از سن آنتونیو اسپرز; Kevin Garnett که برنده خود را عنوان و جایزه MVP در طول 21 سال فعالیت حرفه ای عمدتا با بوستون سلتیکز و مینه سوتا تیمبرولوز; و Tamika Catchings که می ایستد سوم در WNBA لیست تمام وقت منجر گلزنان.

کلاس های گرد با چهار مربیان و اجرایی: کیم willie colon از دانشگاه; Barbara استیونس از دانشگاه; ادی Sutton مهمترین آرکانزاس و اوکلاهما دانشگاه ایالتی; رودی Tomjanovich هیوستون راکتس و پاتریک Baumann یک دیرین اجرایی بین المللی فدراسیون بسکتبال و یا بسکتبال.

هنوز نه نامی از نامهای که در اعتراض به مندرج در سالن از شهرت در ماه اوت شاید هیچ کدام خارج از غرفه را کاملا مانند برایانت. که تا حدودی برای زمان خود در دادگاه که شامل پنج NBA MVP award و چهارم-بیشترین امتیاز در لیگ های تاریخ — بلکه به صورت ناگهانی راه زندگی خود را به پایان رسید.

برایانت و 13-year-old daughter Gianna کشته در سقوط یک هلیکوپتر در ماه ژانویه در یک تصادف که حیرت زده NBA شهر لس آنجلس و طرفداران در سراسر جهان است که تا به حال از نزدیک دنبال 41 ساله حرفه ای.

“این باور نکردنی افتخار و دستاورد و ما بسیار افتخار از او. بدیهی است که ما آرزو می کنیم که او در اینجا با ما به جشن می گیرند اما آن را قطعا اوج زندگی حرفه ای او” همسرش ونسا, ESPN گفت: با ناتالیا دختر نشسته در کنار او روز شنبه. “و هر دستاورد است که او تا به حال به عنوان یک ورزشکار بود سنگ پله به اینجا.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im