این همان چیزی است که اتفاق می افتد هنگامی که یک شخص می میرد, به ویژه هنگامی که فرد مشهور است و مرگ غیر منتظره است.

کسانی که پشت سر گذاشت به سوگواری تمایل برای براق بد تصمیم گیری و تمرکز بر روی اعمال خوب قهرمانانه صفات و غیر خیریه حرکات.

این بود که بسیار مورد یکشنبه. ساعت پس از یک هلیکوپتر حمل کوبه برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر ناودان به بالای تپه های کالاباساس کشتن همه در هیئت مدیره مشاهیر clamored به پرداخت ادای احترام به او در جوایز گرمی در مرکز استیپلز.

John Legend, YG, Meek Mill, Kirk Franklin و دیگران عجله اصلاح عملکرد خود را اختصاص داده شده به Nipsey Hussle the برنده جایزه گرمی رپ و لیکرز فن که کشته شد در سال گذشته در خارج از فروشگاه در جنوب L. A. شامل کوبه.

تبلیغات

به عنوان آکورد از انجیل الهام گرفته از آهنگ “بالاتر” faded, DJ Khaled, همیشه, اعتیاد به مواد مخدره مرد فریاد زد و اشاره کرد در یک صفحه نمایش بالای صحنه.

“زنده باد Nip! زنده باد کوبه!” او اعلام کرد به محرک تشویق. “ماراتن همچنان ادامه دارد!”

بزرگتر-از-زندگی تصاویری از کوبه و Nipsey ماند جمعیت مانند فرشتگان در ابرها — کوبه به دنبال اعتماد به نفس در یک لیکرز یکنواخت و Nipsey به دنبال بی سر و صدا با موهای بافته در علامت تجاری خود را موهای بافته.

حقیقت این است که نه انسان بود و یک فرشته. نه یک قدیس بود.

تبلیغات

Nipsey بود که به ضرب گلوله کشته در آفتاب بعد از ظهر یکشنبه در ماه مارس هیچ غریبه ای به خشونت اسلحه و یا به پلیس. متولد و بزرگ شده در برخی از خشنترین سال از جنوب L. A., او یک Rollin’ 60s آزمایشی, hustling و فعال interracial در جوانان خود را.

کوبه که صرف بیشتر دوران کودکی خود را در ایتالیا و حرکت نمی کند به لس آنجلس شد تا زمانی که پیش نویس به عنوان یک Laker زمانی که او 17 تقریبا خراب خود را حرفه ای و ازدواج او با یک عمل زنا که منجر به اتهام تجاوز جنسی به.

به دنبال بازگشت که در آن زمان در سال 2003 من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که کوبه پرونده ام را دریافت شده است بسیار متفاوت در این #MeToo دوران به خصوص با وکلای پس از رفتن خود شاکی راهی که او انجام داد. ما #BelieveWomen در حال حاضر و انصراف از مردم در توییتر و در زندگی که نیست. ما کمی کمتر آمرزنده و گاهی بهتر و گاهی بدتر.

با این وجود تقریبا دو دهه بعد از آن روشن است که کوبه را اشتباه نمی تعریف زندگی خود و آنها نمی تعریف میراث او. همان را می توان گفت برای Nipsey.

بسیاری از مردان که خوش شانس نیست. یک اشتباه می تواند به معنای محروم اشتغال, یارانه مسکن و یا حتی حق رای دادن. و با نژادپرستی نظاممند در ادامه به پوسیدگی نظام عدالت کیفری می تواند به این معنا که برچسب دار به عنوان یک عضو باند حتی زمانی که هیچ کاری اشتباه است.

من به این باور هر دو کوبه و Nipsey قابل درک است که از طریق یک ترکیب نادر از زمان و پول و شهرت و شانس و نیروی مطلق خواهد آنها استثنا برای این قانون است.

و به اعتبار خود را نه پنهان می کردند از آن است.

آنها کار می کرد برای غلبه بر اشتباهات خود و با استفاده از آنها آنچه را که آنها آموخته است که برای ایجاد انگیزه در دیگران. آنها نشان دادند که افراد دیگر که هیچ کس برای همیشه تعریف شده توسط یک تصمیم بد است که در حالی که شما می توانید هرگز پاک کردن آنچه شما انجام داده اند, رشد شخصی یک چیز است و آن این است که در درون هر یک از ما به خودمان را دوباره تعریف. تمام طول می کشد تمرکز و تعهد و کار سخت است.

تبلیغات

برای کوبه این “Mamba ذهنیت است.”

آن آمد و پس از او به اتهام تجاوز جنسی از 19 سال در کلرادو. در 2015, مستند “الهه شعر و موسیقی,” او توضیح داد که او ایجاد alter ego “مامبای سیاه” برای جدا کردن استرس از زندگی شخصی او از کسانی که از زندگی حرفه ای خود را.

“من از یک کسی که در بالای بازی خود را به حال همه چیز در آینده به یک سال بعد با داشتن مطلقا هیچ ایده که در آن زندگی در جریان است و یا اگر شما حتی برای رفتن به یک بخشی از زندگی همه ما آن را می دانم” کوبه گفت: در این فیلم است.

پس از اتهامات جنایی اخراج شدند و مدنی مورد حل و فصل شد از دادگاه “Mamba ذهنیت” به نظر می رسید به تکامل کمی. آن را هنوز هم در مورد در حال توسعه تمرکز شدید مورد نیاز برای برنده شدن در بازی بسکتبال, اما آن را نیز در مورد تلاش به بهترین نسخه از خودش را و کار در آن هر روز.

“شما نگران در مورد آنچه که مردم ممکن است می گویند. شما نگران ناامید کننده دیگران” کوبه گفت: SB Nation در سال 2017. “شما نگران نیستید در مورد هر یک از آن شما فقط متمرکز بودن در لحظه است. که چه Mamba ذهنیت واقعا است.”

برای Nipsey بود که “ماراتن.”

بعد از اجرا فهم با قانون و سفر به پدرش میهن اریتره Nipsey شروع زندگی با شعار “زندگی یک ماراتن است نه یک دو سرعت.” او متوقف شد به طور فعال در باند کوبیدن و مصرف کوتاه مدت خطرات به حداقل سود.

او خودش را اختصاص داده به ساخت تصمیم گیری استراتژیک برای رسیدن به اهداف بلند مدت از جمله ایجاد خلاق و مالی کنترل موسیقی خود را و reinvesting در محله خود را برای ایجاد ثروت و مبارزه با نیروهای gentrification. او تحت فشار قرار دادند و هر کس او را ملاقات کرد و هر کسی که گوش به موسیقی خود را برای تغییر تفکر خود را در همان راه بود و در این شعر از “بزرگتر از زندگی”:

تبلیغات

منظور من به رشد من تا به حال اجازه دهید به برخی از عادات;

و آن را آسان به می گویند من در حال حاضر باعث شود شما آن را ببینید و آن اتفاق می افتد;

اما قبل از آن تا کنون من تا به حال به این باور و آن را ترک.

به انسان می شود ناقص است. این درست است به خصوص زمانی که شما در یک سیاه بشر در امریکا — حتی در اینجا در لیبرال لس آنجلس — از آنجا که بسیاری از شانس در زندگی در برابر شما انباشته.

ما لازم نیست کامل قربانیان مشروعیت. ما نیاز ناقص انسان است که به ما نشان می دهد چگونه به انجام این کار سخت تبدیل شدن به نسخه های بهتر از خودمان است.

هر دو Nipsey و کوبه صرف بخش عمده ای از زندگی خود انجام درست آن. آنها به ما نشان داد چگونه به اجازه ما اشتباهات اجتناب ناپذیر تعریف که ما که هستیم و چگونه برای تبدیل شدن به بهتر مردم بدون توجه به شرایط ما.

بسیاری از Angelenos تحسین آنها را به این دلیل بسیار است. اما کسانی که فکر می کنم از کوبه و Nipsey به عنوان صرف فرشتگان یا پرستاران به فروش هر دو مردان کوتاه است.

این یک بی عدالتی به آنها چه کسانی بودند. به عمل خرد کردن یا اسیاب. و به ناقص شهرستان که آنها عاشق این شهرستان از L. A.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im