Klobuchar هل به سرپیچی از انتظارات در نیوهمپشایر

منچستر N. H. – ctq انتخاباتی کارکنان در ابتدا راه اندازی 250 صندلی جلوتر از یکشنبه تجمع در Southern New Hampshire University. اما در لحظات قبل از مینه سوتا سناتور وارد محوطه دانشگاه دستیاران درهم به حذف بسیاری از آنها را به جای یک ظرفیت جمعیت بیش از 700 نفر است.

Klobuchar است که هنوز هم عقب مانده در اکثر نظر سنجی ها اما جمعیت بود و نشانه ای از انرژی در اطراف خود مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان رای دهندگان غرق با انتخاب سعی کنید به تصمیم گیری قبل از روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه. او امیدوار است که قوی بحث عملکرد همراه با یک خوبی دریافت سخنرانی خود در حزب دموکرات شام و افزایش نقدی بیش از آخر هفته را تشویق رای دهندگان به او نگاه دوم است.

“ما بیش از حد انتظارات در آیووا ما قصد داریم به بحث در نوادا است. من فکر می کنم بسیاری از مردم نوشته اند من چند بار و هر بار تنها ما آنها را به مبارزه طلبیده. و در نیوهمپشایر وجود دارد مطلقا هیچ شک ما شاهد یک افزایش,” او گفت: آسوشیتد پرس پس از یک رالی منچستر در روز یکشنبه. “این احساس خوبی است.”

او درخواست رای دهندگان خود را برای در نظر گرفتن در یک لحظه بحرانی در مبارزات انتخاباتی. پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا ساخته شده قوی در آیووا و هدف برای یک تکرار در نیوهمپشایر به امید تبدیل شدن به پیشرو متوسط در مسابقه. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در ضمن شروع مسابقه به عنوان یک پیشتاز است اما در تلاش است پس از پایان ناامید کننده در آیووا و دیگری متوسط نتیجه انتظار می رود در, New Hampshire.

اگر Klobuchar تبدیل رای دهندگان آن می تواند در هزینه بایدن — و به طور بالقوه Buttigieg. Klobuchar است ناودان 38 ساله forner شهردار به عنوان بیش از حد بی تجربه به رئیس جمهور شود.

Klobuchar شده است تلاش برای جلب توجه و جمع آوری کمک های مردمی دلار برای بسیاری از سال گذشته همراه با نیم دوجین پایین لایه نامزدها. یک پنجم پایان در آیووا که همسایه خانه خود دولت ممکن است یک ناقوس مرگ برای یکی دیگر از نامزدهای اما او بهره مند از سردرگمی بیش از نتایج و فوق العاده انتظارات پایین به حرکت به New Hampshire.

در دورهام در شنبه آنی مریل پوشیده بود و یک شال سبز مطابق Klobuchar انتخاباتی نشانه اما گفت که او تا به حال ساخته شده ذهن خود را.

“من او را دوست دارم به شیوه ای. او را آرام و در عین حال پرقدرت و من فکر می کنم که آنچه ما نیاز داریم” گفت: مریل بازنشسته مدیر منابع انسانی در 70s به. اما او نیز با توجه به Buttigieg و گفت: electability وزن دارد به شدت در انتخاب او.

“من از آنها بدم میاید به این می گویند, اما من نیاز به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من نمی خواهم به یک انتخابات فقط در مورد یک نفر اما آن را بسیار مهم است,” او گفت:.

اما پل Burkett, 54, یک وکیل از تعظیم گفت: او را انجام داده و با یک “تاکتیکی رای دهندگان” و به جای حمایت Klobuchar به سادگی چرا که او خواهد بود که بهترین رئیس جمهور.

“من فکر نمی کنم او می آیند در اول یا دوم اما سوم در دسترس است. و من فکر می کنم وجود دارد سه بلیط از نیوهمشایر با توجه به آنچه که اتفاق افتاده در آیووا و علوم سیاسی آزمایش مایکل بلومبرگ در حال اجرا است,” او گفت:.

برای خیلی از مسابقه Klobuchar تلاش کرده است در پشت در بسته جمع آوری کمک های مردمی بود و تنها کمتر از 5 میلیون دلار در رزرو در پایان 2019. اما پس از روز جمعه بحث او در بیش از 2 میلیون دلار در کمتر از دو روز یک تاسیسات است که اجازه خواهد داد که او را به جعل در مسابقات پیش رو است.

“ما را از آنچه در آن طول می کشد برای رفتن به نوادا و فراتر از آن اما برای انجام این کار که من میخوام باید شما” Klobuchar گفت: حامیان در منچستر. “پس لطفا به من رای دهید به من کمک شما بیایید برای شکست بیایید barnstorm این دولت بعد از دو روز ما را در نیوهمپشایر!”

او بحث عملکرد شامل سخت حذف Buttigieg و او ادامه داد: ابراز نگرانی در مورد عدم تجربه زمانی که یک خبرنگار از او پرسید که در مورد او در روز یکشنبه.

“ما باید گام به عقب و نگاهی که دارای تجربه منجر به خصوص هنگامی که ما یک نام تجاری تازه وارد در کاخ سفید در حال حاضر ؟ شاید ما باید نگاه کنید که در واقع می تواند کار با کنگره کار در سراسر راهرو و نه فقط صحبت کردن نقطه فقط و گفت آن هست اما در واقع آن انجام می شود,” او گفت:.

Klobuchar کاهش یافته و به آنچه او را در نظر بگیرید “به خوبی انجام می دهند” در نیوهمپشایر اما حامی Cheryl Archambault امیدوار است برای یک سوم یا حتی دوم-محل برساند.

Archambault, 62, گفت: او در ابتدا مورد علاقه بایدن اما بعد شروع متمایل به سمت Klobuchar. این سناتور بحث عملکرد سمان تصمیم او, او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“او واقعی است. او نه میخوام شما فروش یک کیسه از محصولات او را به تو تحویل دهد. من واقعا از شنیدن این که با صدای بلند و روشن از او,” او گفت:.

____

آسوشیتد پرس نویسندگان برایان Slodysko در واشنگتن و استیو مردم در هانوفر, N. H. کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>