Kirk Douglas, دیرین تاثیرگذار فیلم ستاره می میرد در 103

لس آنجلس—Kirk Douglas, عضلانی بازیگر با پوست dimpled چانه که ستاره دار در “اسپارتاکوس” “شهوت برای زندگی” و ده ها تن از فیلم های دیگر و کمک به ضرب تضعیف لیست سیاه هالیوود درگذشت در 103, مردم, مجله گزارش روز شنبه.

“در آن است با شوق و غم و اندوه است که برادر من و من اعلام می کنم که کرک داگلاس در سمت چپ ما امروز در سن 103” پسرش مایکل در بیانیه ای گفت به دست آمده توسط مردم است. “به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی.”

کرک داگلاس نامزد دریافت جایزه بود سه بار برای جایزه اسکار برای “قهرمان” “بد و زیبا” و “شهوت برای زندگی است.” او بعد از دریافت یک جایزه افتخاری برای “50 سال به عنوان یک خلاق و نیروی اخلاقی” در صنعت فیلم است.

پسرش مایکل برنده اسکار به عنوان تهیه کننده برای “پرواز بر فراز آشیانه فاخته” و به عنوان بازیگر نقش اول مرد برای “وال استریت.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر