کنتاکی دموکراتیک فرماندار وتو قانون سقط جنین

فرانکفورت, Ky. – کنتاکی دموکراتیک فرماندار وتو قانون جمعه که داده اند دولت ضد سقط جنین دادستان کل جدید سازمان تنظیم درمانگاه سقط جنین.

اندازه گیری پاک ایران-تحت سلطه قوه مقننه در ساعت پایانی این جلسه قانونی. به عنوان یک نتیجه قانونگذاران نمی خواهد که فرصتی برای نادیده گرفتن رژیم صهیونیستی. اندی Beshear وتو.

این لایحه همچنین می داده اند دولت جمهوری خواه دادستان کل دانیل کامرون قدرت را به حالت تعلیق سقط جنین به عنوان یک روش انتخابی در طول شیوع کروناویروس.

بخش دیگری از وتو سقط جنین اندازه گیری مورد نیاز پزشکان برای ارائه زندگی پایدار و مراقبت از نوزاد متولد شده زنده پس از یک شکست خورده سقط جنین تلاش.

در حق وتو پیام Beshear متمرکز شده است که بخشی از این قانون اشاره کرد که موجود کنتاکی قانون در حال حاضر به طور کامل محافظت نوزادان از محروم صرفه جویی در زندگی مراقبت است. Beshear سابق کنتاکی دادستان کل اضافه شده است که اقدامات مشابه زده شده پایین در جای دیگر.

“در طول این سلامتی در سراسر جهان همه گیر آن است که به سادگی زمان برای تفرقه مجموعه ای از پرونده های حقوقی که, کاهش ما وحدت و تمرکز ما بر شکست دادن رمان coronavirus (COVID-19) و راه اندازی مجدد اقتصاد ما,” او گفت:.

این لایحه منجر شود حمایت جمهوری خواه ایالت ویتنی Westerfield, انتقاد فرماندار وتو.

“من تعجب نیست اما من بینهایت نا امید فرماندار بار دیگر نشان داده خصومت او متولد نشده زندگی” Westerfield گفت.

Beshear پشتیبانی از سقط جنین حقوق اما پشت منطقی “محدودیت” به خصوص در اواخر دوره روش.

این قانون اجازه داده اند دادستان کل را مدنی یا کیفری اقدام علیه سقط جنین امکانات. بر اساس قوانین فعلی دادستان عمومی نیاز به مجوز از دولت برای بهداشت و خانواده, خدمات قبل از مصرف این عمل است. این اقدام را به دادستان کل قدرت مستقل در آن مهم است.

کامرون دولت جدید دادستان کل بود خواست فرماندار برای ثبت نام در این قانون.

کامرون گفته بود ادامه سقط جنین هنگامی که الکتيو با روش های پزشکی در حال متوقف میان coronavirus همه گیر نشان داد جدید اجرای قدرت برای دفتر کار خود هستند “لازم و به موقع.” او گفت: سقط جنین در این ایالت بس باید به عنوان بخشی از Beshear منظور توقف روش انتخابی. که منظور است که به منظور محدود کردن تماس با ما در میان مردم و حفظ تجهیزات پزشکی مانند ماسک و دستکش.

کنتاکی قانونگذاران باید نقل مکان کرد و به شدت به قرار دادن محدودیت ها و شرایط سقط جنین پس از جمهوری خواهان به عهده گرفت و در مجموع کنترل قوه مقننه در سال 2017 جلسه. برخی از این قوانین در حال به چالش در دادگاه از جمله یکی که ممنوعیت سقط جنین پس از یک ضربان قلب شناسایی شده است و معمولا حدود هفته ششم بارداری.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.ly