کمپ گسترش گرجستان پناهگاه در خانه سفارش از طریق مارس 30

آتلانتا – رژیم صهیونیستی. برایان کمپ گفت: او خود را گسترش سفارش برای ساکنان گرجستان به پناهگاه در خانه از طریق پایان مارس به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت تایید ایالت نزدیک 10,000.

کمپ نیز اعلام کرد او نیاز به خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت را سفت و سخت تر مراحل را به صفحه نمایش کارکنان و بیماران علائم و برای حفظ امکانات ضد عفونی. او همچنین قرار توقیف موقت کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات شروع پنج شنبه در پاسخ به مقامات محلی که از ترس گردشگران ترکیه به گرجستان را به استفاده از سواحل و پارک ها.

“در حالی که من با تشویق برخی از داده های اخیر ما هنوز باور نکردنی چالش های پیش رو از ما” کمپ یک کنفرانس خبری گفت در دولت کاپیتول.

در این اطلاعیه آمد به عنوان تعدادی از عفونت های ناشی از این ویروس جدید در صدر 9,900 در گرجستان با تعداد تایید افزایش مرگ و میر به 362 با توجه به آمار منتشر شده روز شنبه توسط وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

کمپ ساخته شده حرکت می کند به عنوان او همچنین تمدید اضطراری برای بهداشت عمومی اعلام کرد در ماه گذشته به طور گسترده از طریق May 13. آن تعیین شده بود به پایان رسید دوشنبه ،

قانونگذاران ایالتی در ماه گذشته اعطا کمپ موقت اورژانس قدرت و اجازه فرماندار به تمدید آنها بدون reconvening کامل مقننه برای رای دادن. قانونگذاران در حال برنامه ریزی برای یک مارس 15 جلسه ویژه برای در نظر گرفتن هر گونه فرمت توسط کمپ اما مجلس دیوید Ralston و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جف دانکن گفت که نمی خواهد اتفاق می افتد در حال حاضر. آنها هر دو با صدور بیانیه حمایت از پسوند.

چند قانون گذاران باید آزمایش مثبت برای این ویروس که از آخرین ملاقات کرد.

چهارشنبه بالاتر مورد شمارش بود و نتیجه از 5000 تست های بیشتر به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سطح شیب دار تا تست ظرفیت.

بالاترین سرانه غلظت موارد همچنان در جنوب غربی گرجستان است. Randolph County, با 82 مورد تأیید گزارش یک عفونت رای بیش از 12 برابر متوسط دولت با توجه به آسوشیتد پرس محاسبات. Dougherty County, که شامل آلبانی در حال حاضر دولت دوم-بيشترين ميزان عفونت با نزدیک به 1000 نفر در یک شهرستان با کمتر از 100 ، 000 ساکنان. Dougherty County ثبت 61 مرگ و میر بسیاری در سطح ایالت.

Fulton County, دولت, پرجمعیت ترین شهرستان همچنان ادامه دارد به گزارش بیشترین تعداد از موارد با بیش از 1200 به طور کلی.

با استفاده از اورژانس قدرت کمپ بسته شده است مدارس تا پایان سال تحصیلی و دستور گرجستان ساکنان به پناهگاه در خانه به جز تحت تجویز شرایطی مانند کار ضروری شغل و خرید مواد غذایی. او ممنوع تجمع بیش از 10 نفر و بسته کسب و کار از جمله کافه ها و کاباره ها و ورزشگاه, سینما و سالن مو. رستوران ها تنها می تواند در خدمت وعده های غذایی برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل.

کمپ پناهگاه در خانه سفارش در هفته گذشته همچنین نورد هر شرایط اضطراری محدودیت های اعمال شده توسط شهرستانها و یا شهرستان است که رفت و فراتر از محدودیت ها به دستور فرماندار. کمپ گفت: تمام مفاد آن منظور خواهد شد و در اثر باقی می ماند از طریق آوریل 30.

برخی از شهرداران استان و کمیسیون باید صریحتر انتقاد کمپ برای این مرحله که معکوس بسته شدن سواحل در سواحل و همچنین به صورت محلی تحمیل توقف برای اجاره تعطیلات. کمپ گفت که او منع جدید تعطیلات کوتاه مدت اجاره رزرو برای بقیه مارس به عنوان اشاره به مقامات محلی “که از ترس است که دولت ما در حال تبدیل شدن به یک مقصد تعطیلات.”

کمپ را در تعطیلات اجاره بر خانه های اجاره ای از طریق اشخاص ثالث اما نمی شود برای هتل ها و متل ها و یا اردو فرماندار گفت.

آلبانی شهردار بو دروغ گفت او را نگه می دارد شنیدن از ساکنان که می خواهید سخت تر پادمان مانند یک حکومت نظامی اما کمپ را سفارش محروم این شهرستان از قدرت برای تحمیل هر چیزی جدید.

“هر آنچه که اقدامات ما می تواند اجرا قبل از فرماندار منظور اجرایی دیگر یک گزینه” عماد یک کنفرانس خبری گفت. “مردم نیاز به درک.”

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

به bynum گزارش از ساوانا ،

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlbitlyis.gdv.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de