Keir Starmer برداشت منجر به انگلستان کار در میان virus بحران

لندن – بریتانیا اصلی مخالف حزب کارگر انتخاب وکیل و نماینده مجلس Keir Starmer به عنوان رهبر جدید خود را پس از یک مسابقه پرتاب به آشوب coronavirus شیوع.

ویژه کنفرانس به اعلام برنده شد اوراق و خبر رسید پنج شنبه در یک مصاحبه مطبوعاتی به همراه یک پیش ضبط شده سخنرانی.

“این افتخار و امتیاز از زندگی من برای انتخاب شدن به عنوان رهبر حزب کارگر. می آید در یک لحظه مثل هیچ کدام دیگر در طول عمر ما” Starmer گفت.

آنجلا Rayner انتخاب شد به عنوان معاون رهبر در یک رای از حزب کارگر یک و نیم میلیون عضو دارد.

Starmer, 57, که می آید از حزب چپ میانه بال جایگزین جرمی Corbyn که رهبری حزب کارگر پس از 2015. جانباز سوسیالیستی که انتخاب شد در یک موج مردمی و شور و شوق Corbyn در زمان حزب به شدت به چپ پیشنهاد ملی کردن صنایع بزرگ و یک افزایش در هزینه های عمومی.

Corbyn جلب هزاران نفر از فعالان به حزب از دست داد اما دو پی در پی برگزاری انتخابات در سال 2017 و 2019. در ماه دسامبر انتخابات کار دچار آن بدترین نتیجه از سال 1935 به عنوان محافظه کاران برنده در طبقه کارگر مناطقی که رای داده بودند کار برای چند دهه.

کار کرده است در حال حاضر شده است از دفتر برای یک دهه به ارمغان آورده است که این کشور محافظه کار نخست وزیر — دیوید کامرون ترزا می و بوریس جانسون.

Starmer بوده است سخنگوی حزب در مبارزه با تروریسم در اروپا این موضوع است که مصرف سیاست بریتانیا برای چهار سال است. اما این کشور به خروج از اتحادیه اروپا شد رسمی Jan. 31 شده است تحت فشار قرار دادند به پس زمینه توسط همه گیر و فراگیر در جهان است.

مانند بسیاری دیگر از کشورهای بریتانیا است که در موثر مستند با مدارس, میله, رستوران ها و بسیاری از کسب و کار بسته برای کمک به کاهش سرعت گسترش جدید کروناویروس.

یک Dec. 31 مهلت تعیین شده توسط دولت برای ایجاد یک رابطه جدید با اتحادیه اروپا در تجارت و یک میزبان از دیگر مسائل به نظر می رسد به طور فزاینده ای سخت برای دیدار با.

قوانین سیاست شده اند طرح میتوانست. بسیاری از سیاست هایی که محافظه کاران به عنوان رد سوسیالیستی حماقت معرفی شده اند اگر تنها به طور موقت توسط جانسون دولت در تلاش برای نگه داشتن مردم و کسب و کار شناور تا زمانی که این بیماری همه گیر است. دولت توزیع پول نقد برای کسب و کارهای کوچک و ساخته شده بسیاری از افراد واجد شرایط برای مزایای رفاهی.

در همین حال پارلمان در حال حاضر در طولانی زنگ تفریح و معلوم نیست وقتی نمایندگان مجلس باز خواهد گشت.

Starmer چهره ظریف چالش: چگونه به نگه داشتن دولت به حساب در طول یک اورژانس ملی در حالی که همچنین حمایت از مبارزه با ویروس.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

جانسون روز شنبه اعلام کرد که او دعوت رهبران احزاب مخالف به یک جلسه با دولت بالا پزشکی و علمی مشاوران و گفت: “من می خواهم به گوش دادن به دیدگاه های خود و به روز رسانی شما را در اقدامات ما گرفته اند تا کنون.”

“به عنوان رهبران حزب ما یک وظیفه به کار با هم در این زمان از ملی اضطراری” جانسون نوشت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de