نگه داشتن ایمان از دست دادن میکروب ها: روحانیت تجدید نظر گمرکی در سن Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر

کاتولیک نمازگزاران حضور دسته جمعی در کلیسای جامع سنت پاتریک در شهر نیویورک است. جشن عشای ربانی بدون به اشتراک گذاشته شراب خوب است در سن COVID-19 بسیاری از کلیساها تصمیم گرفته اند. آرتم Vorobiev/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آرتم Vorobiev/گتی ایماژ

قبل از او وزیر موقت در Central Christian Church of Austin, جانت Maykus شد یک روحانی در مراقبت های بهداشتی تنظیمات یک کار که نیاز به آموزش در بیماری های عفونی کنترل. بنابراین زمانی که او شنیده ام گزارش از coronavirus در برخی از ایالات متحده, جوامع, او می دانست که آن زمان به تعمیرات اساسی مذهبی در کلیسا.

یکشنبه گذشته به جای ارائه ربانی شراب در یک فنجان از آن همه عبادت نوشیدنی Maykus’ خدمات را با شراب در دسترس نباشد. هم رفته در حال حاضر عمل intinction یا فرو بردن وقف نان یا نان در شراب.

ربانی در کلیسا در حال حاضر ارائه شده تنها به عنوان نان — توزیع توسط بزرگان که برای اولین بار ضد عفونی کردن با دست, ژل قبل از استفاده از انبرک به انتخاب کنید تا قطعات منحصر به فرد و محل آنها را در عبادت ” دست همه برای جلوگیری از آلوده سبد نان با هر گونه میکروب است که ممکن است در انگشتان دست خود را.

“من نمی خواهم به جنجال آفرینی,” Maykus می گوید: “اما همانطور که گفتم ما جماعت در روز یکشنبه ما یک بخشی از خلقت ما به اشتراک گذاری این خلقت با ویروس ها. و بنابراین ما نیاز به یاد بگیرند که چگونه برای یادگیری به زندگی با آنها را در راه است که باعث می شود هر کس امن است.”

به عنوان بیشتر موارد از coronavirus را تایید آمریکا و روحانیون در سراسر کشور می اندیشند انواع شیوه های مذهبی در طول خدمات. کارشناسان بیماری های عفونی ستایش حرکت می کند.

اسقفی دایره اسقفی از لس آنجلس در این هفته گفت: خود را مکلف به توقف ارائه ربانی شراب. رهبران مذهبی مسیحی در سطح منطقه ای از فرقه های مختلف در شیکاگو و سیاتل, هوستون, سان فرانسیسکو و در جای دیگر اقدامات مشابه گرفته اند. برخی مانند قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سنت لوئیس, درخواست روحانیون به استفاده از به اشتراک گذاشته و همدلی جام.

هیلاری Babcock, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واشنگتن می گوید که این یک ایده خوب است. “من مدافع برای مردم نه های مواد غذایی, ظروف و فنجان. به طور کلی من فکر می کنم که بالاتر خطر از اگر یک راه وجود دارد اجازه می دهد تا مردم را به فرد لیوان و یا ظروف فردی که با استفاده از آنها و یا دفع و یا تمیز پس از آن.”

اگر چه صمیمیت و همدلی شراب حاوی الکل آن را احتمالا به اندازه کافی برای کشتن کروناویروس که باعث COVID-19 می افزاید: Caitlin رودخانه, یک متخصص بیماری های عفونی با دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

Coronavirus اسپرد را از طریق قطرات تنفسی است که می تواند تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه, عطسه و یا مذاکرات — و کسانی که قطرات می توانید پیدا کردن راه خود را به مردم در این نزدیکی هست و یا زمین در یک سطح است که شما را تا پایان دست آلوده خود را از دست. و اگر شما لرزش دست شما ممکن است تصویب این میکروب ها در.

بنابراین در بسیاری از خانه عبادت در تمام ادیان handshakes هستند که دلسرد گاهی اوقات جایگزین جایگزین مانند امواج یا آرنج ضربه. در مرکز نماز در اورلند پارک Ill., امام Kifah Mustapha می گوید: او به مردم توصیه کرد به لرزش دست ها پس از نماز به عنوان بسیاری از به طور معمول انجام دهد و او را به مردم بگویند که اگر آنها بیمار هستند معاف از تعهدات برای شرکت در نماز و خطبه های نماز جمعه.

Mustapha اشاره می کند که شستن بیشتر در معرض نقاط بدن از جمله بینی و دست و صورت و گردن و پا — قبل از نماز است در حال حاضر بخشی از مذهبی اسلامی عمل. “ما در حال حاضر بهداشت از دیدگاه مذهبی ما مستاجران,” او می گوید. حتی پس از, او, یادداشت های مرکز — که در آن در مورد 1800 مردم برای خطبه های نماز جمعه — نیز با شور و نشاط مواد ضد عفونی کننده رایج در زمینه خدمات پس از.

رودخانه ها می گوید: در حال حاضر زمان مناسبی برای رهبران مذهبی به فکر می کنم از طریق تمام قطعات از خدمات خود را “و شناسایی تمام زمانی که مردم در تماس با ما یا با هر یک از دیگر و یا با یک مشترک و پس از آن سعی کنید به تصمیم می گیرید که آیا آن لحظات هم می توان از این سرویس و یا اینکه دیگری وجود دارد و معنی دار راحت جایگزینی است که می تواند ایستادن در برای آن است.”

در حالی که کارشناسان توصیه ماندن سه تا شش فوت دور از فرد آلوده برای جلوگیری از ابتلا به coronavirus تریش پرل رئیس بخش بیماری های عفونی در بخش جنوب غربی UT مرکز پزشکی اشاره می کند که مردم در مراسم مذهبی حضور و یا رویدادهای دیگر اغلب فاصله بسیار نزدیک تر از آن است که به هر یک از دیگر.

“بسیاری از اوقات شما با قرار دادن افراد در معرض خطر با هم — سالمندان — و….” پرل می گوید. “بنابراین به نظر من این خطر است.”

دیگر اپیدیولوژی توجه داشته باشید که راننده اصلی چگونه این ویروس تا کنون به نظر نمی رسد به این نوع موقت, گاه به گاه, با تجربه در خدمات کلیسا بلکه “خانواده-سطح عفونت-نوع طولانی مدت قرار گرفتن در معرض اعضای خانواده زمانی که در زندگی با یا مراقبت از کسی که بیمار با این ویروس. (یک گروه مذهبی در کره جنوبی که مرکز یک COVID-19 شیوع بیماری در هفته های اخیر برخی از شیوه های خاص که ممکن است افزایش گسترش وجود ناظران می گویند.)

رودخانه می افزاید که اگر coronavirus شروع به گردش به طور گسترده ای در جامعه خود مردم در نظر گرفته می شود در معرض خطر بالای ابتلا به بیماری شدید اگر آلوده مانند افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی — باید در نظر ماندن در منزل از خدمات. “یا شاید [پیدا] جایگزینی برای آن نیاز به مانند یک در یک تماس تلفنی خود را با رهبر مذهبی می تواند مفید باشد.”

“من فکر می کنم هر جماعت است که در حال رفتن به مجبور به پیدا کردن چیزی است که برای آنها کار می کند,” رودخانه ها می گوید.

Maykus مرکزی کلیسای مسیحی از آستین می گوید او در حال حاضر فکر کردن در مورد چگونه به نگه داشتن خادم اگر coronavirus شروع به گسترش در جامعه است چرا که او دارای یک تعداد سالمندان و ضعف سيستم ايمنی عبادت. اگر که اتفاق می افتد, او می گوید: او می تواند انجام خدمات از خانه خود و پخش آنها را آنلاین برای عبادت به تماشای از ایشان.

“تاکید می کنم نیاز به پیدا کردن جایگزین برای انتقال بیشتر فرصت هایی که به کاهش خطر ابتلا به دلیل حضور در مراسم مذهبی است که واقعا با معنی برای بسیاری از مردم” رودخانه می گوید. “و من فکر می کنم مشاوره که هیچ کس انجام دهد که دیگر نیست, یک راه حل عملی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>