Kashechewan ساکنان ترس COVID-19 سر به اردوگاه برای جلوگیری از سیل

اتاوا—ساکنان یک کشور در شمال انتاریو در معرض خطر سیل بهار روبرو هستند پیچیده تر و برخی از ترس القا گزینه برای

توسط MINERALNEWS در 18 اردیبهشت 1399

اتاوا—ساکنان یک کشور در شمال انتاریو در معرض خطر سیل بهار روبرو هستند پیچیده تر و برخی از ترس القا گزینه برای فرار از این سال به لطف COVID-19 بیماری همه گیر.

تقریبا 2000 نفر از ساکنان Kashechewan اول کشور را مجبور به فرار جامعه خود را هر سال از سال 2012 به دلیل جاری شدن سیل برداشته به مراکز بزرگتر مانند Timmins و رعد و برق خلیج.

اما در این سال بسیاری از ساکنان نگران ابتلا به رمان coronavirus یا آوردن آن را به عقب به جامعه خود.

به همین دلیل حدود 1200 نفر را به جای آن تصمیم گرفت به صبر کردن سیل فصل در زمین با برخی از راه اندازی اردوگاه خود را در سرزمین های سنتی و دیگران برنامه ریزی برای اردوگاه در منطقه شناخته شده به عنوان سایت 5 حدود 30 کیلومتر از کشور که در آن جامعه است که در نهایت قرار بود نقل مکان کرد.

باقی مانده 800-عجیب و غریب ساکنان ماندن قرار داده و امیدوار آب نمی افزایش بیش از حد بالا در این سال و آنها را وادار به ترک.

بومی خدمات وزیر مارک میلر می گوید: سیل طرح Kashechewan این سال پیچیده تر است با توجه به این خطر بیشتر این بیماری همه گیر اماکن در اولین ملت ساکنان.

"COVID-19 در هر جامعه complexified هر نوع حرکت و با یک جامعه مانند Kashechewan است که تا به حال این پیشگیرانه جابجایی و تخلیه برای چند سال گذشته COVID-19 به شدت complexified برخی از برنامه ریزی" میلر گفت: در مصاحبه اخیر است.

"شما می توانید تصور کنید با مردم بسیار نگران و ترس در مورد سلامت خود را, شما باید به لایه اپیدمی طرح بالای یک پتانسیل تخلیه طرح است."

دولت فدرال ارائه 2 میلیون دلار برای حمایت از کسانی که نقل مکان به اردوگاه آنها تضمین های کافی منابع و تجهیزات از جمله پزشکی و بهداشتی منابع است.

برای حفاظت از ایمنی از کسانی که اقامت در Kashechewan سطح آب در حال اندازه گیری نزدیک با پرواز روزانه اور در حالی که ساکنان باقی مانده در زمین بالاتر.

میلر گفت: این طرح منعکس کننده خواسته های ساکنان.

با این حال رئیس شورای Kashechewan با ارسال نامه ای به نخست وزیر جاستین ترودو در اوایل ماه مارس و درخواست مهندسین برای کمک به ساخت یک تخلیه اردوگاه در سایت 5 کامل با به اندازه کافی چادر و لوازم برای همه 2,000 ساکنان.

"...(من)م شکستن در آلبانی رودخانه نزدیک است سریع. ما انتظار داریم آن را در اوایل ممکن است. که به ما می دهد تنها چند هفته به برنامه ریزی و اجرای این پروژه" بخشی از این نامه می خواند.

"بودن در این سرزمین قطع از حواس او را پرت و اکثر رسانه ها ممکن است مفید به جوانان ما آموزش بازمانده (مهارت) و زندگی در خارج از زمین."

درخواست مصاحبه به رئیس لئو جمعه شنبه بازگردانده نشدند.

وزارت دفاع ملی را تایید کرد به APTN اخبار ماه گذشته آن را در بحث و گفتگو با جامعه در مورد گزینه های پیشنهادی تخلیه اردوگاه. اما کسانی که هرگز محقق نشد.

میلر پیشنهاد این است زیرا هر کس در جامعه می خواستم برای رفتن به یک اردوگاه.

"وجود دارد که اعضای منتقل شده به سایت 5 اما شاید نه در اعداد است که در ابتدا فکر می رفتن بر اساس نامه ای که رئیس شورای اسلامی و ارسال به نخست وزیر شش یا هفت ماه پیش است."

اما NDP MP چارلی آنگوس, که نشان دهنده, روش سوارکاری فراگیر Kashechewan می گوید او معتقد است که دولت بیش از حد آهسته به پاسخ به اولین کشور درخواست و بسیاری از مردم تصمیم به سر خود را به سنتی خود اردوگاه به جای صبر کردن برای اتاوا.

او در مورد آنچه اتفاق می افتد به کسانی که در حال انتظار در سیل مستعد جامعه به عنوان نزدیک به آبهای در حال حاضر شروع به افزایش است.

"چه اتفاقی می افتد اگر سیل افزایش سرعت و هنوز هم وجود دارد 800-برخی از افراد در جامعه ؟ کجا رفتن ؟ که هنوز هم روشن نیست."

چند تا از اطراف انتاریو شهرداری که معمولا میزبان اولین سازمان ملل ساکنان فرار از سیل و آتش سوزی باید گفت آنها نمی توانند نگاهی به آسمان در این سال از جمله تندر خلیج و Kapuskasing. دیگران باید نگرانی در مورد کمبود منابع و پرسنل برای رسیدگی به هجوم evacuees با توجه به امکانات تعطیلی و اخراج های ناشی از این بیماری همه گیر.

آنگوس می گوید این همراه با ترس در میان Kashechewan ساکنان در حال نقل مکان به شهرستانها با شیوع COVID-19 منجر به نگرانی در مورد که در آن کسانی که قادر به اردوگاه در چادر برای سیل فصل خواهد شد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

"ما خواسته ایم برای آنها به دنبال در گزینه های دیگر شاید یک سایت نظامی, مکان که در آن ما تا به حال برای تخلیه آنها ما می تواند انجام این کار با خیال راحت و با حفظ فاصله است که لازم است چرا که همه می دانند در این پیمان منطقه 9 اگر COVID می شود به یکی از جوامع آن خواهد شد که تاثیر مخربی" آنگوس گفت.

میلر گفت: سایت های شناسایی شده در نزدیکی شهرها و شهرستانها اگر سیل نیروی باقی مانده ساکنان ترک و COVID-19 فاصله پروتکل دنبال خواهد شد.

"همه در حال تحول floodings و پتانسیل برای wildfire فصل این است که شدید دغدغه برای من و تیم است. اما من با اعتماد به نفس برنامه ای که ما قرار داده ایم به جای بهترین آنهایی که هستند با توجه به این شرایط است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب