وزارت دادگستری به دنبال سناتور فروش سهام

بزرگنمایی این تصویر

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C., صحبت با خبرنگاران در کنگره آمریکا در ماه فوریه. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد بورر فروش مقدار زیادی از سهام قبل از coronavirus سقوط بازار و در حال حاضر وزارت دادگستری است که به دنبال اظهارات خود را در اطراف این زمان دوره NPR گزارش می دهند.

رسانه ها از جمله CNN, The Wall Street Journal و آسوشیتد پرس نیز گزارش داد که FBI رسیده به مته سوراخ کردن برای ارزیابی اینکه آیا او به فروش سهام بر اساس اطلاعات غیر عمومی.

NPR اولین شکست, اخبار, مخفی ضبط که در آن با مته سوراخ کردن R-N. C. بخش خصوصی هشدار داد به خوبی متصل ترکیبات در ماه فوریه در مورد چگونه بد coronavirus بحران خواهد شد.

ProPublica سپس گزارش داد که سناتور ریخته تا $1.7 میلیون سهام در حالی که اطمینان که ایالات متحده به خوبی می چرخاند به مقاومت در برابر یک بیماری همه گیر.

یک تجارت خودی تحقیقات لولا در مورد اینکه آیا یک فرد ساخته شده معاملات سهام بر اساس مربوطه اطلاعات خصوصی.

به عنوان رئیس کمیته اطلاعات و عضو بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته با مته سوراخ کردن ممکن است دریافت اطلاعات خصوصی در مورد آینده همه گیر.

“بود [که اطلاعات] چیزی که من و شما اگر ما سهامداران که شرکت را منطقی انتظار می رود آن را به صورت معنی دار در نظر گرفته در آن زمان گفت:” داگ Davison سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار اجرای وکیل تخمگذاری یک سوال کلیدی است که محققان را داشته باشد. “بررسی نیاز به فولاد در این معنا است که شما واقعا نیاز به تمرکز مانند لیزر در چه اطلاعات ارائه شده به کنگره مردمی است. شد این مواد ؟ آن را غیر عمومی?”

با مته سوراخ کردن سهام معاملات — 33 در یک روز: Feb. 13 — ارائه یک چالش منحصر به فرد برای محققان چرا که او یک عضو کنگره است.

برای اولین بار به عنوان صندلی از هوش کمیته سناتور ممکن است ضروری به اطلاعات طبقه بندی شده که پیچیده تحقیقات.

دوم به عنوان یک سناتور با مته سوراخ کردن ممکن است قادر به استناد سخنرانی یا بحث بند از قانون اساسی که به نمایندگان مجلس با حمایت های مرتبط با وظایف رسمی خود را.

“این شرط در قانون اساسی طراحی شده است که به اعضای کنگره آزادی به بحث و سنجیده صحبت می کنند بدون ترس از ارعاب یا تهدید از قوه مجریه گفت:” کتی گلدشتاین که قبلا به ریاست تحقیقات به تقلب اوراق بهادار در ایالات متحده به دفتر دادستان برای منطقه جنوبی نیویورک. “وجود دارد به طور بالقوه می تواند دادخواهی بیش از … توجیهی مواد که ممکن است ارائه شده به سناتورها و اعضای کنگره. اگر آن را برای ارائه هدف اصلی کمیته کار و یا معرفی قوانین شما می توانید ببینید دادخواهی مطرح شدن به عنوان یک سپر [از] نیاز به تولید این نوع مواد است.”

سوم تجارت خودی تحقیقات به طور معمول مرکز در یک شرکت و اطلاعات خاص. که با مته سوراخ کردن اطلاعات دریافت شده اند ممکن است در مورد اقتصادی به طور کلی نگرانی و فروش درگیر گسترده تخلیه سهام در سراسر متعدد در بخش های اقتصادی.

“این گران از نظر ساخت یک مورد اما آن را قطعا سخت تر است هنگامی که آن را تعمیم اطلاعات مانند که گفت:” جون کیم سابق اقدام آمریکا وکیل برای منطقه جنوب نیویورک.

اما کیم اضافه شده است که این نوع از چالش های به طور کلی تمرکز اصلی محققان.

“به DOJ و SEC آیا رفتن به تحقیقات گفت:” من این…شود به چالش کشیدن پس بیایید آن را انجام نمی,’ ” کیم NPR گفت. “شما گفت:” آیا چیزی وجود دارد که در اینجا است که سزاوار بررسی؟’ … به نظر می رسد مانند آنها به این نتیجه رسیدند که آن را سزاوار بررسی است.”

و گلدشتاین توضیح داد که راه وجود دارد محققان می تواند مسئولیت رسیدگی به مسائلی مانند اطلاعات طبقه بندی شده و یا سخنرانی و یا مناظره بند: با پیدا کردن اطلاعاتی که نشان داد یک موضوع است و دولت از ذهن زمانی که فرد ساخته شده معاملات سهام مانند “یک ایمیل کسی که می فرستد به شخص دیگری و یا یک پیام متنی یا تماس تلفنی که…کسی با شخص ثالث مانند خود را کارگزار و یا یک دوست. … با حکم دادگاه و یا با پیدا کردن فرد مناسب برای مصاحبه دولت می تواند دست خود را بر روی [که اطلاعات].”

با مته سوراخ کردن قبلا گفته است که از تصمیم گیری های تجاری بر اساس اطلاعات عمومی او آموخته از تماشای CNBC.

“قانون روشن است که هر آمریکایی از جمله سناتور — ممکن است شرکت در بازار سهام بر اساس اطلاعات عمومی به عنوان سناتور با مته سوراخ کردن را انجام داد” با مته سوراخ کردن وکیل آلیس فیشر تاکید کرد, در بیانیه ای. “سناتور با مته سوراخ کردن از یک بررسی کامل از حقایق در این زمینه که ایجاد خواهد شد که اقدامات او مناسب بودند.”

با مته سوراخ کردن نیز خواسته سنا کمیته اخلاق برای بررسی خود را انجام. که پنهانی کمیته پاسخ نمی دهند به NPR پرس و جو.

هر دو کمیسیون بورس و اوراق بهادار و وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im