هیئت منصفه در Durst مورد قتل صورت می تواند 5 ماه محاکمه

لس آنجلس – برای کسی که می گوید او نمی مانند صحبت کردن با مردم, Robert Durst نشان داده است تمایل به باز کردن به غریبه ها. انجام داده است او مى باشد.

نیویورک املاک و مستغلات وارث طولانی مصاحبه با فیلمسازان منجر به محکم مستند در نقش مشکوک در سه قتل. قبل از آخرین قسمت پخش دستگیر شد و پشت میله های زندان جایی که او پس از صرف نزدیک به سه ساعت صحبت با دادستان که بر روی دم خود را به مدت دو سال.

همه که منجر به لس آنجلس دادگاه روز شنبه که در آن وکلای آغاز خواهد شد انتخاب هیئت منصفه برای Durst را محاکمه به اتهام قتل در قتل بهترین دوست خود.

Durst, 76 است التماس کرد گناه نیست به اتهامات او به ضرب گلوله سوزان برمن اعدام-سبک در پشت سر در دسامبر 2000.

هیئت منصفه نمایش شده اند به مطمئن شوید که آنها می تواند در خدمت تا پنج سال و قاضی علامت Windham امید به یک استخر از 400 آینده نگر اعضا گفت: مریم Hearn سخنگوی لس آنجلس دادگاه عالی.

دادستان ادعا Durst سکوت برمن از گفتن محققان آنچه او می دانست که در مورد 1982 ناپدید شدن همسرش کاتلین در نیویورک است. آنها برنامه ریزی برای ارائه مدارک Durst همچنین کشته شدن یک همسایه در گالوستون تگزاس در سال 2001 برای حفاظت از هویت خود را در حالی که او در زندگی در اجرا از آنچه او انتظار می رود خواهد بود اتهامات خود شدند.

او هرگز متهم در خود فرض قتل و تبرئه از قتل موریس در تگزاس است. Durst شهادت داد که او در دفاع از خود و سپس دست پاچه و تجزیه سالمندان بدن انسان و پرتاب آن را به دریا.

دفاع وکلا ادعا Durst را بکشند برمن و نمی دانند که.

با کمی شواهد فیزیکی در مورد دادستان خواهد بود با تکیه به شدت در Durst از کلمات خود او گفته گفت به دوستان و در مصاحبه های ضبط شده او به سازندگان “The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst” و معاون دادستان منطقه جان Lewin.

این تحقیقات در برمن مرگ زمان در زندگی جدید پس از مستند سازان کشف یک نامه Durst نوشت: به برمن سال پیش از آن. پاکت تا به حال تقریبا یکسان دست خط به یک توجه داشته باشید ارسال ناشناس به پلیس کارگردانی آنها را به برمن را به بدن مرده.

توجه داشته باشید از طریق پست بعد از کشتن موجود تنها کلمه “جسد” و برمن آدرس. هر دو حروف اشتباه بورلی هیلز به عنوان “بورلی.”

Durst گفت: فیلمسازان که تنها قاتل می نوشته اند به اصطلاح جسد نامه. هنگامی که مواجه با نامه فرستاد سال زودتر به برمن, او نمی تواند تمایز بین این دو هر چند او را تکذیب کرد او را به قتل.

دفاع وکلا اخیرا اذعان Durst نوشت: این نامه هر چند که باید گفت این می تواند فرستاده شده است کسی نیست که او را بکشد اما می دانستم که وجود دارد بدن در خانه او.

که ادعا می کنند که تضعیف توسط چه Durst گفت Lewin در New Orleans, سلول زندان پس از دستگیری او در مارس 2015.

Durst گفت Lewin که “هر کس نوشت: توجه داشته باشید که تا به حال درگیر در سوزان مرگ است.”

“من می دانم که زمانی که شما کشته سوزان بود که نه چیزی است که شما می خواستم برای انجام” Lewin گفت. “آیا شما می دانید که چگونه من می دانم که؟”

“أم من میخوام دور ماندن از قتل سوزان” Durst گفت.

“شما می دانید که قاتل چپ توجه داشته باشید. درست است؟” Lewin گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“من می دانم که” Durst گفت.

Durst گفت که Lewin او نمی مانند برقراری ارتباط با مردم گفت: او همیشه حقیقت رو گفتم. دفاع وکلا باید پیشنهاد خود مشتری است و نه همیشه قابل اعتماد است.

Durst گفت Lewin او بالا متآمفتامین در طول 20 ساعت مصاحبه او برای “Jinx” هر چند او گفت که او ایستاده بود پاسخ خود را.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im