جولیان آسانژ استرداد شنیدن آغاز می شود در لندن

بزرگنمایی این تصویر

حامیان ویکی لیکس از بنیانگذاران جولیان آسانژ نگه ایالات متحده آمریکا و انگلستان پرچم خارج Woolwich دادگاه تاج در جنوب شرقی لندن در روز دوشنبه به عنوان استرداد او با شنیدن آغاز می شود. دانیل Leal-Olivas/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دانیل Leal-Olivas/خبرگزاری گتی ایماژ

استرداد شنوایی برای ویکی لیکس از بنیانگذاران جولیان آسانژ آغاز شد دوشنبه در لندن — آخرین به نوبه خود در حقوقی حماسه شاید معروف ترین در جهان راز-spiller.

مقامات آمریکایی می خواهند ص 48 آورده به آمریکا به صورت اتهامات عنوان شده علیه. دولت ایالات متحده وکیل جیمز لوئیس استدلال که این مورد است که در مورد روزنامه نگاری و یا متمم اول قانون اساسی, حقوق و اما در مورد کامپیوتر هک و انتشار unredacted اسناد طبقه بندی شده. “گزارش و یا روزنامه نگاری است نه بهانه ای برای فعالیت های جنایی و یا یک مجوز برای شکستن عادی جنایی قوانین” لوئیس گفت: Woolwich تاج دادگاه با توجه به نیویورک تایمز.

آسانژ شده است تحت تعقیب در ایالات متحده در 18 فقره مربوط به غیر قانونی اخذ دریافت و افشای اطلاعات طبقه بندی شده در سال 2010. او متهم است که توطئه با چلسی منینگ تحلیلگر اطلاعاتی سابق در ارتش ایالات متحده در یک تلاش هماهنگ شده به مصالحه دولت آمریکا شبکه های کامپیوتری و اخذ و انتشار اسناد طبقه بندی شده مربوط به امنیت ملی است.

“این در حال عادی اتهامات جنایی و هر فرد روزنامه نگار و یا منبع که هک و یا تلاش برای به دست آوردن دسترسی های غیر مجاز به یک سیستم امن و یا ایدز و abets دیگران به انجام این کار است به جرم سوء استفاده از کامپیوتر” لوئیس گفت.

آسانژ وکلا سعی خواهد کرد تا پرونده خود را بعد از این هفته است که این اتهامات با انگیزه های سیاسی و این که مشتری خود را به سادگی در عمل به عنوان یک روزنامه نگار و ناشر است.

وکیل ادوارد فیتزجرالد به رویترز گفت که ایالات متحده رویکرد مورد تغییر زمانی که دولت اوباما به پایان رسید و مغلوب ساختن پیشی جستن بر عهده ریاست جمهوری است.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت رسید با یک رویکرد جدید به آزادی بیان و خصومت به مطبوعات مقدار موثر به اعلام جنگ در تحقیقی روزنامه نگاران” فیتزجرالد گفت: سرویس خبری. او گفت: کیفرخواست آورده بود “نه بر اساس آیات جدید, اما به دلیل آن را به حال تبدیل شدن به لحاظ سیاسی مصلحت و مطلوب است.”

در خارج از دادگاه در روز دوشنبه معترضان فریاد زد: برای آسانژ را آزاد کند. سر و صدا بود به طوری که در داخل دادگاه آسانژ گفت که او نمی تواند بشنود به درستی. بیش از آخر هفته از جمله چهره های پینک فلوید از بنیانگذاران راجر واترز و طراح مد Vivienne Westwood شرکت در یک تجمع در میدان پارلمان لندن در برابر استرداد او.

اگر محکوم از همه اتهامات آسانژ چهره حداکثر 175 سال در زندان است. اما لوئیس استدلال کرد که آسانژ را بیشتر به احتمال زیاد محکوم به 48 به 63 ماه های واشنگتن پست و گزارش.

آسانژ شده است در لندن Belmarsh زندان پس از اخراج خود را در ماه آوریل از Ecuadoran سفارت که در آن او پناه گرفته بود به مدت هفت سال. او در ابتدا به دنبال شده است برای بازجویی توسط سوئد بیش از تجاوز و سوء استفاده اتهامات اما پرس و جو کاهش یافته بود در ماه نوامبر در بخشی به دلیل تاخیر طولانی.

انگلیسی دادگاه نمی خواهد حکومت در آسانژ گناه, اما به جای این که آیا به کمک مالی دولت ایالات متحده درخواست ها برای انتقال او به طوری که او می تواند محاکمه وجود دارد.

پرونده استرداد ممکن است دشوار برای آسانژ وکلای با توجه به روابط نزدیک تاریخی میان ایالات متحده و بریتانیا.

“وجود دارد بسیار بسیار بالا درجه ای از اعتماد متقابل و احترام بين دو ملت” نیک Vamos سابق رئیس استرداد در بریتانیا خدمات تاج دادستان گفت: پست. “پس از آن طول می کشد خیلی افتضاح برای متقاعد کردن دادگاه انگلستان” است که این سیستم در ایالات متحده نیست و اساسا عادلانه او می گوید: “با این حال بسیار توطئه های سیاسی است که چرخش در اطراف.”

استرداد مورد پتانسیل کشیدن برای ماه یا سال. پس از این هفته جلسات دادرسی را ادامه خواهد داد و در ماه مه. قاضی پس از آن است که انتظار نمی رود به حکومت برای چندین ماه پس از آن از دست دادن سمت به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر. این مورد می تواند به دادگاه تجدید نظر به دادگاه بالاتر و احتمالا به دادگاه اروپایی حقوق بشر است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im