قاضی بازیابی مهاجر-بازداشت خط ویژه در “نارنجی سیاه جدید است’

یک قاضی فدرال روز سه شنبه خواستار آن شد که ایالات متحده مهاجرت و گمرک به طور موقت بازگرداندن ملی, تلفن رایگان, تدریس خصوصی در خانه برای بازداشت مهاجران بود که تعطیل دو هفته پس از اینکه برجسته در تلویزیون نشان می دهد “Orange Is the New Black.”

آزادی برای مهاجران که زد محرمانه hotline شکایت وزارت امنیت داخلی در ژانویه رقیب که فسخ یک اقدام تلافی جویانه و نقض آزادی بیان است. کالیفرنیا بر اساس گروه طرفداران برای پایان دادن به مهاجر بازداشت شده است و منتقدان از یخ است که نظارت توسط DHS.

تحت دستور دادگاه و یخ را باید پشت تلفن فرمت در حالی که حقوقی مورد همچنان ادامه دارد. دادگاه همچنین به این نتیجه رسیدند که آزادی برای مهاجران است که به احتمال زیاد به نفع خود.

“برای بیش از حد طولانی ICE سانسور گفتار ما و اختراع قوانین خیالی به خاتمه دادن به برنامه های ما” گفت: آزادی برای مهاجران, مدیر اجرایی, Christina Fialho. “این مورد باید به ما یادآوری می کنند که برگ برنده دولت است نه یک قانون را نزد خود بلکه به مردم پاسخگو و قانون اساسی ما است.”

تبلیغات

در بیانیه ای یخ گفت: آن را می توانید در انتظار دادخواهی نظر نیست. در اسناد دادگاه وکلا در یخ نگهداری می شود که آژانس حق دارد برای تنظیم تلفن دسترسی بازداشت شدگان است.

“در هسته این مورد است که مورد تایید نشده سازمان غیر انتفاعی است که در طول زمان و ادامه داد: برای استفاده از گیفت و unmonitored pro bono فرمت شماره برای تسهیل تماس با بازداشت شدگان مهاجر” آنها نوشت.

در طول یک جلسه در لس آنجلس در ماه گذشته ایالات متحده در منطقه قاضی آندره Birotte جونیور گذاشته یک جدول زمانی از حوادث است که می تواند به عنوان اقدامی تلافی جویانه توسط ICE.

در ژوئیه 2013, آزادی برای مهاجران منتشر شده یک ستون در هافینگتون پست انتقادی از یخ و درمان زندانیان در اورنج کانتی. دو روز بعد یخ خود را تعطیل برنامه های ملاقات در سه لس آنجلس-منطقه امکانات.

تبلیغات

که همان تابستان وابسته به سازمان هشدار داده یخ مورد اتهام سوء استفاده در Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو. یخ تعطیل سازمان برنامه ملاقات در Otay مسا در آگوست 2013.

در ماه جولای 2015, آزادی برای مهاجران شکایت با DHS برای حقوق مدنی و آزادی های مدنی به نمایندگی از مهاجران بازداشت شده در Etowah County بازداشتگاه در آلاباما. دو هفته بعد یخ و محلی کلانتر فسخ سازمان برنامه ملاقات در Etowah.

در ماه نوامبر سال 2017 سازمان کمک به زنان در غرب شهرستان بازداشتگاه در شمال کالیفرنیا انتشار نامه شکایت از غیرانسانی. چهار ماه بعد از آن ملاقات برنامه بود و تعطیل.

در هر یک از این موارد و در برخی دیگر از برنامه های ملاقات بعدها دوباره توسط ICE. اما Birotte گفت: زمان بود که دلیلی برای نگرانی.

“آیا این فقط یک تصادف است که این چیزها اتفاق می افتد و در برخی موارد 48 ساعت پس از انتقاد از او پرسید: آنا Dichter, یک وکیل به نمایندگی از یخ است.

آزادی برای مهاجران برگزار شده بود یک تلفن رایگان مهاجر بازداشت خط تلفن از سال 2013 هنگامی که آن را به کمک یک سازمان — دوستان از Miami-Dade زندانیان — شروع یک ملاقات برنامه در فلوریدا. برخی از ماه های داوطلب که کارکنان خطوط تلفن دریافت بیش از 10 ، 000 تماس از بازداشت شدگان در سراسر کشور بسیاری از آنها برگزار شد و در مناطق روستایی امکانات و با هیچ پول برای تماس با دوستان و یا خانواده. اتصال آنها مهاجران به وکلا کمک به آنها را جمع آوری اسناد و مدارک لازم برای پرونده خود را و کمک به آنها در پرونده شکایت در مورد نقض حقوق بشر و سوء استفاده است.

شماره تلفن رایگان برای pro bono وکیل و سازمان های تایید شده توسط دفتر اجرایی برای بررسی مهاجرت که نظارت دادگاه مهاجرت. این شماره ها پسوند صادر شده توسط تلفن ارائه دهنده خدمات Talton ارتباطات به دلیل 1-800 اعداد کار نمی کنند از داخل بازداشتگاه. بازداشت شدگان باید به پرداخت برای تماس به تمام شماره های دیگر. بر خلاف کیفری زندانیان مهاجر بازداشت شدگان هستند حق ندارد به وکیل و یا یک تلفن رایگان تماس بگیرید.

در نوامبر سال 2018 یخ محدود آزادی برای مهاجران خط تلفن به هفت بازداشتگاه در فلوریدا. در یک ایمیل پس از آن یخ کارمند توضیح داد که این سازمان به تازگی به اتمام ممیزی برای pro bono سیستم را به اطمینان حاصل شود که هر یک از تسهیلات خدمت کرده بود توسط سازمان های محلی.

تبلیغات

Dichter گفت: در این جلسه دادگاه که آزادی برای مهاجران نبود ذکر شده در درخواست اصلی برای خط تلفن و که وجود دارد هرگز هیچ نشانه ای هدف این بود برای رسیدن به زندانیان فراتر از فلوریدا.

“نقطه تمام از این سیستم این است که بر اساس محل” او گفت:. آزادی برای مهاجران “بهره مند کردن قطعی در این سیستم که DHS اصلاح شود.”

اما نامه ها و ایمیل های فرستاده شده به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه نیز آن را روشن است که یخ می دانستم که این دو سازمان در ارتباط بودند. اولین نامه مورخ Aug. 5, 2013, درخواست یخ را تایید برای ملاقات برنامه در میامی-منطقه بازداشتگاه و ایجاد یک خط تلفن. آن را امضا رسید Fialho, مدیر آزادی برای مهاجران و طرفداران محلی.

سپس خط برجسته بود به عنوان بخشی از مهاجر بازداشت طرح در طول فصل هفتم از Netflix سریال “Orange Is the New Black” که منتشر شده 26 جولای.

در اوت. 7 یخ آن را تعطیل کند.

در زمان یخ استدلال کرده بود که سازمان های موجود در تخطی از قوانین را در برابر سه راه تماس و انتقال تماس خواهد بود از حذف نرم افزار رایگان پلت فرم. اما شواهد ارائه شده به دادگاه پیشنهاد کرد که مقامات آگاه بودند از حمل و نقل تماس در اوایل دسامبر 2013.

Dichter گفت EOIR حال اصلاح مقررات در سال 2015 برای روشن کردن چه نوع از سازمان ها می تواند در لیست. سپس در تابستان گذشته یخ استاندارد کاربرد آن روند. در حال حاضر خطوط تماس ویژه باید دوباره تایید هر سه سال و کسانی دیگر ظاهر می شود بر روی EOIR لیست حذف شده از سیستم است. زیرا آزادی برای مهاجران نیست حقوقی ارائه دهنده خدمات خود او گفت: سازمان واجد شرایط نیست به باقی می ماند در این فهرست است.

Birotte قاضی خواسته Dichter برای یک یادداشت نوشته شده و یا سیاست ایجاد آن استانداردها. او یکی ندارد. اما او گفت: چند سازمان دیگر که هرگز منتشر منفی مقالات در مورد یخ نیز تا به حال تعداد آنها برداشته شده از خط سیستم.

تبلیغات

پس از خاموش شدن آزادی برای مهاجران صرف حدود $20,000 به ادامه تسهیل تماس به 10 رقمی شماره تلفن که در حال نظارت.

Moez تولد یک وکیل به نمایندگی از این سازمان اذعان کرد که دولت فدرال حق دارد برای تنظیم خطوط تلفن را فراهم می کند. اما او گفت: یخ را شکست و قانون با انتخاب به حسابرسی این سازمان شش سال پس از تصویب این خط و به دنبال آنچه که او به نام سیستمیک الگوی تلافی.

“مردم از جان گذشته برای گزارش خود شرایط و سوء استفاده خود,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>