قاضی رد بیشتر اهل بیت منتشر شده از زندانهای کالیفرنیا

یک قاضی فدرال را رد کرده اضطراری حرکت که نیروی کالیفرنیا مقامات به منظور توسعه یک طرح برای کاهش بیشتر دولت اهل بیت جمعیت توسط هزاران نفر به منظور جلوگیری از گسترش این کروناویروس گفت: دولت در حال حاضر اجرا بی شمار از تغییرات.

در حکم روز جمعه ایالات متحده در منطقه قاضی Jon S. Tigar گفت: وکلای این زندانیان تا به حال برای نشان دادن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و تادیبی مقامات بی تفاوت نسبت به حفاظت از زندانیان و در نتیجه نقض فدرال خود را از حقوق. زندانیان می خواهند وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی برای ایجاد یک برنامه ریزی دقیق است که تغییر راه زندانیان قرار دارد در دولت 35-سیستم زندان و آزادی بیشتر زندانیان و یا برخی از خانه خارج از زندان است.

“این COVID-19 اپیدمی بی سابقه است و هیچ یک از سوالات که در آن شمار قابل توجهی خطر آسیب جدی به شاکیان” Tigar نوشت: در او حاکم است. “اما با توجه به متعدد و قابل توجهی اقدامات ایالت کالیفرنیا گرفته شده و در ادامه به در پاسخ به COVID-19 دادگاه نمی تواند نتیجه گیری کرد که مقامات دولتی شده اند به عمد بی تفاوت است.”

“دولت پاسخ می دهد که آن را در حال حاضر چنین برنامه ای — که شامل آزادی هزاران نفر از زندانیان برای کاهش جمعیت زندان ها قطع ملاقات و مصرف جدید زندانیان تیز کاهش در عملیات نقل و انتقال برای جلوگیری از گسترش سرایت دقیق پروتکل برای مدیریت علامتی زندانیان و کارکنان و افزایش مواد ضد عفونی کننده تلاش و تنظیم به مسکن و فعالیت های فیزیکی برای افزایش فاصله فیزیکی.”

تبلیغات

Tigar حاکم می آید بعد از سه قاضی پانل رد توده منتشر شده و یا دیگر اقدامات شدید و گفت آن بود که تصمیم خود را. پنل تشکیل شده در سال 2007 به آدرس مزمن زندان ازدحام گفت: آن را مناسب تر به کار گرفته می شود توسط یک قاضی مانند Tigar که مسئول نظارت بر عملیات مراقبت های پزشکی.

به عنوان جمعه و 75 زندانیان و 83 کارگران در دولت, زندان, سیستم تشخیص داده شد با COVID-19. در طول یک شنبه شنوایی Tigar گفت: دولت تلفات و کلی تعداد آنها به مراتب بدتر از آن منعکس شده در زندان است.

پرداختن به قاضی آلیسون هاردی دادستان ارشد برای, زندان, قانون کار گفت: “نگرانی من این است که این ویروس شایع در تمام 35 زندانها … بیشتر از آن است که یک آتش زنه جعبه.” او هشدار داد که گسترش در چند زندانها پس از آن وارد یک خوابگاه, نشان می دهد, آن می تواند به سرعت پایمال کردن سیستم.

اما Tigar روز جمعه گفت: کالیفرنیا در حال حاضر اقداماتی برای کاهش ازدحام از جمله توقف پذیرش از یک انتظار 3,000 جدید زندانیان از زندان شهرستان و برنامه ریزی های اولیه انتشار برخی 3,500 زندانیان بیش از دو ماه آینده. او همچنین اشاره کرد که دولت توزیع شده است ضد عفونی کننده دست و 22,000 پارچه ماسک در سراسر سیستم زندان و متوقف مخلوط کردن زندانیان از یک خوابگاه را به دیگری.

تبلیغات

Tigar اشاره کرد که از 1300 زندانی شده بود نقل مکان کرد و از خوابگاه با محله های نزدیک به فضاهای دیگر. طی روز پنج شنبه در این جلسه, دولت, وکیل گفت: این حرکت انجام شده در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین و در سن کوئنتین که در آن ورزشگاه بودند که استفاده می شود برای هشت نفر ماژول.

قاضی نوشت که یک آرگومان توسط زندانيان وکلا که 22 مردان در یک خوابگاه در کالیفرنیا موسسه برای مردان تا به حال آزمایش مثبت نشان داد نیاز به گسترش زندانیان در واقع پشتیبانی این استدلال که دولت تا به حال “موجود گسترش این بیماری با انتقال زندانیان.”

Tigar گفت که دولت در زندان جمعیت به طور موثر کاهش می یابد و در ماه گذشته حدود 4,000 منتشر شده است. از روز شنبه وجود دارد 110,345 زندانیان در این ایالت ،

قبل از انتشار آغاز شد, دولت, زندان, پزشکی سیستم گزارش داد که 45,000 زندانیان تا به حال حداقل یک بیماری زمینه ای ساخته شده است که آنها را آسیب پذیر به عفونت کرونا ويروسی از جمله 14,700 زندانیان مبتلا به آسم.

تبلیغات

این قاضی فدرال اشاره کرد که دولت موافقت کرده و شروع به اجرای یک دستور از یک فدرال گیرنده برای اطمینان اجتماعی فاصله داخل زندان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>