قاضی کمک های مالی به منظور محدود کردن استفاده از گاز اشک آور پرتابه در دنور تظاهرات

بزرگنمایی این تصویر

دنور پلیس رعایت جمعیت در طول یک تظاهرات در خارج از وزارت امور خارجه کنگره بیش از مرگ جورج فلوید در شنبه 30 مه سال 2020 در دنور. دیوید Zalubowski/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دیوید Zalubowski/AP

یک قاضی فدرال در ایالت کلرادو صادر سفارش ضابط موقت جمعه شب ممنوع دنور اداره پلیس از استفاده از سلاح های شیمیایی و یا پرتابه در اعتراض صلح آمیز.

قاضی R. بروک جکسون حکم ممنوعیت افسران از استفاده از چنین سلاح مگر اینکه در صحنه سرپرست “به طور خاص اجازه چنین استفاده از زور در پاسخ به خاص اعمال خشونت است.” حاکم می رود به اثر بلافاصله به عنوان تظاهرات در دنور قتل جورج فلوید ادامه خواهد داد.

در 11 صفحه حکم Jackson به نام برخی از بخش های رفتارهای علیه تظاهرکنندگان “نفرت انگیز است.” در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل شده از طرف چند معترضان جکسون گفت که این گروه را با استفاده از اسپری فلفل و پرتابه معترضان که به نظر می رسد ایستاده مسالمت آمیز خود را نقض متمم اول قانون اساسی حقوق و باعث آسیب جدی بدن از جمله شکسته استخوان های صورت و از دست دادن بینایی. شاکیان همچنین با اشاره به حوادث ماموران با هدف قرار دادن روزنامه نگاران و پزشکان.

جکسون تاکید کرد در تصمیم خود نامه ای که او می خواست برای اطمینان از منظور جلوگیری نمی افسران از حفاظت از خود و یا دیگران است.

“من به دنبال تعادل اساسی شهروندان حقوق برابر افسران توانایی برای انجام کار خود را,” او نوشت. “اما زمان گذشته است و تنها تکیه بر ایمان خوب و اختیار دنور اداره پلیس و همکاران خود را از حوزه های قضایی دیگر.”

این DPD در پاسخ به این حکم در توییتر اواخر جمعه شب گفت که آنها رعایت خواهد شد. این گروه در زمان موضوع را با بخشی از این حکم که نیاز به همه افسران مستقر در اعتراض به بدن دوربین های فرسوده و ضبط در تمام زمانها.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>