قاضی رد درخواست به زور Coronavirus اقدامات ایمنی در مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع

بزرگنمایی این تصویر

کاترینا پنبه مرکز از هوستون به شمار برای یک عکس را با کندی پنبه سن هفت سالگی در وال استریت یادبود در Tulsa, Okla., دوشنبه. سو Ogrocki/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سو Ogrocki/AP

یک گروه از تولسا ساکنان و کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی سعی کردم به زور سازمان دهندگان این رویداد به اجرا اجتماعی فاصله پروتکل برای این آخر هفته آینده تجمع مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در یک طرح دعوی در دادگاه گفتند این تجمع که آن را در یک سالن می تواند عمل به عنوان یک “سوپر پخش” رویداد برای coronavirus.

اما یک تولسا قاضی را رد کرد و تلاش خود را در روز سه شنبه به رادیو استرالیا گزارش شده است.

طرح دعوی در دادگاه گفت: این رویداد به عنوان آن در حال حاضر برنامه ریزی شده “را به خطر اندازد نه تنها به سلامت از مهمانان در حضور … اما در کل تولسا جامعه و هر جامعه که مهمان ممکن است پس از آن سفر.”

این تجمع برنامه ریزی شده است را در BOK مرکز است که اجرا شده توسط ASM جهانی و اتحاد 19,000 صندلی.

شاکیان گفت که ASM جهانی ندارد پادمان کافی در محل.

“اگر ASM جهانی حرکت رو به جلو با این رویداد بدون کافی, بررسی, برنامه ریزی آموزش, تجهیزات حفاظتی و پادمان موارد COVID-19 — و اجتناب ناپذیر همراه مرگ و میر — افزایش” طرح دعوی در دادگاه اعلام کرد.

یک سخنگوی BOK مرکز گفت: واشنگتن پست است که “مقامات دولتی توصیه کرده اند که کمپین تجمع به عنوان برنامه ریزی شده است که سازگار با راهنمایی [از مقامات دولت] برای مکانهای تفریحی.” او اضافه کرد که “در صورتی که مقامات حاکم تحمیل محدودیت های جدید ما را مطلع از سازمان دهندگان این رویداد بلافاصله.”

شده است وجود دارد بحث در اطراف این رویداد تا کنون پس از آن اعلام شد. وجود دارد نصب نگرانی در مورد گسترش ویروس بلکه ترس است که تنش های نژادی خواهد بود ملتهب تهمت حضور در شهرستان.

قبل از رئیس جمهور تهمت نقل مکان کرد و در مبارزات انتخاباتی خود را به تجمع روز شنبه بوده است, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 19, همچنین شناخته شده به عنوان Juneteenth. این یک تاریخ است که یادآور موثر پایان برده داری در ایالات متحده است.

Tulsa نیز که در آن یک ملت را خونین ترین قتل عام صورت گرفت نزدیک به 100 سال پیش است.

در سال 1921 در طول یک دوره ناآرامی های نژادی, سفید اوباش ذبح سیاه ساکنان با کمک پلیس محلی و گارد ملی واحد است. آنها سوخته گرینوود بخش از شهرستان شناخته شده به عنوان سیاه و سفید وال استریت به زمین. یک کمیسیون که به بررسی چند دهه بعد گفت: 150 تا 300 نفر کشته شدند.

تصمیم به برگزاری این تجمع که روز دیده می شد به عنوان یکی دیگر از توهین به رئیس جمهور که در چشم بسیاری از آمریکایی ها انجام داده است کمی به سرکوب خشم و درد که موجب تظاهرات در سراسر این کشور پس از قتل جورج فلوید. کسانی که تظاهرات را خواستار شده است برای پایان دادن به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

به گزارش ایسنا ، کامالا هریس D-کالیفرنیا متهم جمهور نه فقط “یک چشمک به سفید supremacists—او پرتاب آنها را به یک خوش آمدید, صفحه اصلی, حزب.”

بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر اعلام کرد او با تغییر تاریخ این تجمع “را نیز برای این تعطیلات.”

Tulsa نیز دیده می شود یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد در روزهای اخیر با توجه به تولسا در بخش بهداشت و درمان.

با وجود این اعداد وجود دارد گزارش می دهد که مردم به پوشش در خارج از BOK, مرکز روز پیش از این رویداد.

کلارک بروستر یکی از وکلا که واصل طرح دعوی در دادگاه گفت: رادیو عمومی Tulsa خبرنگار مت اسب یورتمه رو که بسته بندی شده عرصه با جیغ, حامیان رییس جمهور و بسیاری از آنها ممکن است با پوشیدن ماسک به شمار خطر سلامت.

“این است که به گسترش این ویروس بدون یک سوال اگر شما با تکیه بر کارشناسان برجسته جهان در مورد این موضوع شده است که مشاوره در واقع دولت جمهوریخواه دولت در کاخ سفید” بروستر گفت.

به عنوان اسب یورتمه رو یادداشت بروستر در یک زمان نشان داده شده Stormy Daniels بزرگسالان بازیگر فیلم در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر رئیس جمهور است.

اما پل Kamil و دیگر وکیل در کت و شلوار, گفت: دادگاه پرونده بود نه در مورد رئیس جمهور.

“اگر جو بایدن اگر [اوکلاهما] تندر اگر Garth Brooks بود که مایل به 19,000 رویداد فرد در این مرکز در روز یکشنبه بدون مطیع دولت موظف CDC دستورالعمل با توجه به انبوه حوادث ما می شود و به همان اتهامات و پرونده همان دعوی” Kamil گفت.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet